Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

On 10/15/2023 at 3:46 PM, Ljubitelj baklave said:

BIH ispala??? Ako dobiju sve tri do kraja ( Portugal kuci, Luxembourg u gostima i Slovacku kuci ) , a Slovaci ne dobiju Luxembourg u gostima sutra, onda BIH ide direktno kao druga. Sad koliko je to realno, to je drugo pitanje, ali daleko od nemoguceg. Uostalom , sa Portugalom vec sutra igraju. Ako ih dobiju i bude 1 ili X na mecu Lux Svk, eto BIH na EURU, tj bice glavni kandidat da odu iz te grupe u preostala dva kola. Cak i da Slovaci dobiju u gostima Luxembourg, opet BIH moze da ide, ali ce biti potrebno da Island zakine za poene Slovacku kad gostuje tamo. A i to nije nemoguce. 

Pa cak i da BIH odigra nereseno sa Portugalijom, opet imaju sanse, mada manje, jer ce zavisiti od vise rezultata, ali opet nece biti otpisani iz trke. 

 

 

Eno, bili su tako blizu, samo da Slovaci ne umuvase jedan malo pre kraja i... da oni nisu popili 5 golova na svom terenu.

 

Da li si ti uopste pratio tu grupu ili si bio u fazonu "Bosnohercegovcani talentovani i gladni, Islandjani i Luksemburzani konobari i amateri, Slovaci nisu vise nista, gde im je Hamsik"? Mislim, tako mozes sad i za Kazahstan da napises - eto, neka dobiju Sloveniju u gostima, Slovenci izgube protiv Danske i drugi su. Sad, sto bi to bilo veliko iznenadjenje, koga briga?

 

edit. Ladno si to napisao?! :classic_ohmy: Kakav Kazahstan, teski su autsajderi protiv Slovenaca. Pa Finci koji su bolji su izgubili tamo 3:0 - oni su mozda nesto i mogli da Slovenci nisu uzeli bod protiv Danaca.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Eno, bili su tako blizu, samo da Slovaci ne umuvase jedan malo pre kraja i... da oni nisu popili 5 golova na svom terenu.

 

Da li si ti uopste pratio tu grupu ili si bio u fazonu "Bosnohercegovcani talentovani i gladni, Islandjani i Luksemburzani konobari i amateri, Slovaci nisu vise nista, gde im je Hamsik"? Mislim, tako mozes sad i za Kazahstan da napises - eto, neka dobiju Sloveniju u gostima, Slovenci izgube protiv Danske i drugi su. Sad, sto bi to bilo veliko iznenadjenje, koga briga?

 

edit. Ladno si to napisao?! :classic_ohmy: Kakav Kazahstan, teski su autsajderi protiv Slovenaca. Pa Finci koji su bolji su izgubili tamo 3:0 - oni su mozda nesto i mogli da Slovenci nisu uzeli bod protiv Danaca.

 

Prike, zaobidje me sa tim tvojim besmislenim upisima koji ne vode nicemu i sa tom pasivnom agresijom. 

Ladno si cekao 5 dana bi kvotovao moj upis, znaci, zapamtio si sve to i ti si cekao i i cekao i cekao da sve prodje i da poentiras, juuuuupiiii !!!! 

 

E si srecan sada???

 

Bravo za tebe! 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2023 at 3:56 AM, Ljubitelj baklave said:

 

Prike, zaobidje me sa tim tvojim besmislenim upisima koji ne vode nicemu i sa tom pasivnom agresijom. 

Ladno si cekao 5 dana bi kvotovao moj upis, znaci, zapamtio si sve to i ti si cekao i i cekao i cekao da sve prodje i da poentiras, juuuuupiiii !!!! 

 

E si srecan sada???

 

Bravo za tebe!

 

Nisam cekao, nego nisam ni bio na forumu nekoliko dana, iskocila mi je notifikacija na kojoj pise da si odgovorio na moj post, pa sam ti odgovorio. Izvini sto sam ti odgovorio tek za pet dana, odgovorio bih isto da sam bio na forumu kada si napisao taj svoj post, jos pre pocetka tih meceva.

 

Razlog zasto sam odgovorio tako kako sam odgovorio je to sto za svaku ekipu koja ima teoretske sanse za prolaz mozes da napises isto, samo kod BiH postoji bias koji magli racionalno rasudjivanje. Na primer, napisao sam da Island nema skoro nikakve sanse, a nije bilo bas tako ako bi se gledalo samo matematicki - Slovacka 13, Luksemburg 11, Island 7. Island da je dobio sve tri do kraja (Portugalu kod kuce ne treba, vec su se plasirali) imao bi 16, dovoljno je bilo samo da Slovacka ne pobedi na gostovanjima u BiH i Luksemburgu. Naravno, to je teski SF, ali to je tako jer je Portugal mnogo ozbiljnija i jaca ekipa od BiH i Islanda. Kao da poredimo Porto, Zrinjski i Breidablik.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bugarska - Madjarska pret otkazom jer je stadion u Razgradu nespreman zbog obnove a bugarska policija tvrdi da nije u stanju da obezbedjuje utakmicu u Sofiji 😄 
Neverovatno. Savez tvrdi da ce kazna UEFA u tom slucaju biti ogromna i apeluje na odgovorne u politici i opstini Razgrad nesto zavrse do utakmice. 

Madjarima se smesi 3-0 zelenim stolom. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Albanija IN
Poljska OUT

Ceska i Moldavija ce u direktnom okrsaju odluciti drugog putnika na EP iz te grupe. Sanse Moldavije da pobedi u Pragu su mizerne, ali lopta je okruglaTM, a i svi danas igraju fudbalTM

 

U grupi C ce biti spektakl u Leverkuzenu gde ce Ukrajina docekati Italiju sa imperativom pobede u poslednjem kolu. Ako pobede, Italija OUT.

 

Danska IN
Slovenija docekuje Kazahstan, i bice im dovoljan bod u tom duelu da zavrse ispred Kazahstanaca. Ista situacija, kao  i odnos snaga i prognoza kao za mec Ceska - Moldavija.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, RatzenStadt said:

Danska IN
Slovenija docekuje Kazahstan, i bice im dovoljan bod u tom duelu da zavrse ispred Kazahstanaca. Ista situacija, kao  i odnos snaga i prognoza kao za mec Ceska - Moldavija.

Samo bi ovde još da dodam. Kazahstan je dosta neprijatna reprezentacija i ne da može da iznenadi, nego može da šokira, tako da su značajno jači od Moldavije.

Slovenija jeate favorit, ali da sačekamo.

Takođe i Česi su u prošlosti znali da fejluju, ali ne verujem da mogu da uzgube od Moldavije kući.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Irski_srbin said:

Isli bi u baraz preko lige nacija

 

Jbna LN, zaboravih da je moguc plasman na EP i tako...

 

45 minutes ago, Don Juan said:

Samo bi ovde još da dodam. Kazahstan je dosta neprijatna reprezentacija i ne da može da iznenadi, nego može da šokira, tako da su značajno jači od Moldavije.

Slovenija jeate favorit, ali da sačekamo.

Takođe i Česi su u prošlosti znali da fejluju, ali ne verujem da mogu da uzgube od Moldavije kući.

 

Da, razlika u kvalitetu izmedju Kazahstana i Slovenije je manja nego li izmedju Ceske i Moldavije.
Voleo bih da bar jedan od ta dva underdoga napravi iznenadjenje u ponedeljak. Pogotovo Moldavija. Nema zanemarenije i zapostavljenije zemlje u Evropi, ni na jednoj mapi se ne pojavljuje.

Link to comment
Share on other sites

Шта ради ова Француска. :classic_laugh: Пласирали се већ на ЕУРО и онда изведу најјачи састав са Мбапеом, Гризманом, Команом против Гибралтара и дају им 7 комада до полувремена. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Nadam se da ce se Francuzima ovo vrati kad im bude trebao gol da ga ne budu u stanju da ga postignu.

 

Već im se dešavalo. 1998. prvaci sveta, 2002. na SP ispali u grupi bez postignutog gola. Onda 2006. igrali u finalu, a 2010. ispali u grupi sa jednim postignutim golom.

 

Kod njih ili dža ili bu. 😄

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stiletto said:

 

Već im se dešavalo. 1998. prvaci sveta, 2002. na SP ispali u grupi bez postignutog gola. Onda 2006. igrali u finalu, a 2010. ispali u grupi sa jednim postignutim golom.

 

Kod njih ili dža ili bu. 😄

A dobro, sad su spojili 2 finala.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Kažem ja, Vels će ispušiti i u baražu, sve jedno sa kime bude igrao.

Ma Vels je trebao dobiti 4 utakmice u nizu da ide direktno bez obzira na druge reziltate.
1. Tukli Latviju 2. Tukli nas 3. X u Armeniji 4. Čekaju Tursku doma.
Bilo je malo nerealno to očekivati od Velsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...