Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

14 hours ago, dzoneee said:

Како ΠΈΠ³Ρ€Π° овај Π”ΠΎΠΊΡƒ Ρƒ Π‘ΠΈΡ‚ΠΈΡ˜Ρƒ?

Β 

Аууу Π°Π»Π° јС ΠΏΠ°ΠΊΠ»Π΅Π½ ΠΈΠ³Ρ€Π°Ρ‡, Π° само 21 Π³ΠΎΠ΄ΠΈΠ½Π°.

Β 

Onako, dao gol i imao 4 asistencije u jednoj utakmici pre dve nedelje, nista spec.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mile1 said:

Gavi povredio prednje ukrstene ligamente

Kakav je mentol Fuente sto mu je igrao uopste

Π¨Ρ‚Π° јС са ΠŸΠ΅Π΄Ρ€ΠΈΡ˜Π΅ΠΌ? ЈСл ΠΈΠ³Ρ€Π° Ρ‚Π°Ρ˜ Ρ„ΡƒΠ΄Π±Π°Π» вишС ΡƒΠΎΠΏΡˆΡ‚Π΅. Ја Π³Π° нисам Π²ΠΈΠ΄Π΅ΠΎ Π΄Π° ΠΈΠ³Ρ€Π° ΠΌΠΎΠΆΠ΄Π° ΠΈ Π³ΠΎΠ΄ΠΈΠ½Ρƒ Π΄Π°Π½Π°. МоТда нисам ΠΎΠ±Ρ€Π°Ρ‚ΠΈΠΎ ΠΏΠ°ΠΆΡšΡƒ Π΄ΠΎΠ²ΠΎΡ™Π½ΠΎ.

Β 

Мислим Π΄Π° јС ΠΎΠ½ ΠΌΠ»Π°Π΄ΠΈ ΠΈΠ³Ρ€Π°Ρ‡ ШпанијС Π° ΠΈ БарсСлонС, са Π½Π°Ρ˜Π²Π΅Ρ›ΠΈΠΌ ΠΏΠΎΡ‚Π΅Π½Ρ†ΠΈΡ˜Π°Π»ΠΎΠΌ.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2023 at 11:52 AM, dzoneee said:

Π¨Ρ‚Π° јС са ΠŸΠ΅Π΄Ρ€ΠΈΡ˜Π΅ΠΌ? ЈСл ΠΈΠ³Ρ€Π° Ρ‚Π°Ρ˜ Ρ„ΡƒΠ΄Π±Π°Π» вишС ΡƒΠΎΠΏΡˆΡ‚Π΅. Ја Π³Π° нисам Π²ΠΈΠ΄Π΅ΠΎ Π΄Π° ΠΈΠ³Ρ€Π° ΠΌΠΎΠΆΠ΄Π° ΠΈ Π³ΠΎΠ΄ΠΈΠ½Ρƒ Π΄Π°Π½Π°. МоТда нисам ΠΎΠ±Ρ€Π°Ρ‚ΠΈΠΎ ΠΏΠ°ΠΆΡšΡƒ Π΄ΠΎΠ²ΠΎΡ™Π½ΠΎ.

Β 

Мислим Π΄Π° јС ΠΎΠ½ ΠΌΠ»Π°Π΄ΠΈ ΠΈΠ³Ρ€Π°Ρ‡ ШпанијС Π° ΠΈ БарсСлонС, са Π½Π°Ρ˜Π²Π΅Ρ›ΠΈΠΌ ΠΏΠΎΡ‚Π΅Π½Ρ†ΠΈΡ˜Π°Π»ΠΎΠΌ.

Skoro se vratio na teren.

Isto smatram,samo őto ozbiljno muči muke sa povredama u ranoj fazi karijere.To može biti problem.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Bugl Khan said:

Ko je ovaj golman ČančareviΔ‡? Gledao sam ga 2 puta, i oba puta je Armeniju spasio pune mreΕΎe.
Jel on vaΕ‘? Ako je, zaΕ‘to ne brani za vas. Dobio pljesak na Maksimiru.

Naő je rodom iz Užica, branio po Srbiji najviőe u Radničkom iz Kragujevca jedno 4-5 sezona, kasnije iőao trbuhom  za kruhom i eto zavrőio na golu Jermenije. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Ko je ovaj golman ČančareviΔ‡? Gledao sam ga 2 puta, i oba puta je Armeniju spasio pune mreΕΎe.
Jel on vaΕ‘? Ako je, zaΕ‘to ne brani za vas. Dobio pljesak na Maksimiru.

Β 

Odlican je golman, malo budala doduse... nema on kvalitet da brani za nas, mozda bi bio tipa sesti-sedmi golman po kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ostalo je jos tri mesta na EP sledece godine, to ce biti pobednici "tri puta ka EP":

Put A: Poljska - Estonija i Vels - Finska/Island/Ukrajina

Put B: Izrael - Finska/Ukrajina, BiH - Ukrajina/Island

Put C Gruzija - Luksemburg, Grcka - Kazahstan

Β 

Sta znam, bilo bi lepo na EP videti neke od slabijih zemalja - Luksemburg i Kazahstan mi se cine kao mnogo zanimljivije opcije od Gruzije ili Grcke, Estonija je tu zbog LN, ali nemaju neke sanse, Finska ima zanimljivu ekipu, Island ima nove talente. Ostaje pitanje da li ce Izrael konacno otici na EP, pogotovo u situaciji koju imaju sa ratom u Gazi?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, goldberg said:

Ostalo je jos tri mesta na EP sledece godine, to ce biti pobednici "tri puta ka EP":

Put A: Poljska - Estonija i Vels - Finska/Island/Ukrajina

Put B: Izrael - Finska/Ukrajina, BiH - Ukrajina/Island

Put C Gruzija - Luksemburg, Grcka - Kazahstan

Β 

Sta znam, bilo bi lepo na EP videti neke od slabijih zemalja - Luksemburg i Kazahstan mi se cine kao mnogo zanimljivije opcije od Gruzije ili Grcke, Estonija je tu zbog LN, ali nemaju neke sanse, Finska ima zanimljivu ekipu, Island ima nove talente. Ostaje pitanje da li ce Izrael konacno otici na EP, pogotovo u situaciji koju imaju sa ratom u Gazi?

Β 

Realno, dve ubedjivo najbolje ekipe tu su Poljska i Ukrajina. Pa onda Vels, Izrael i Grcka. Sve ostalo bi bi bilo veliko iznenadjenje. Bosna je katastrofa, ono malo sto sam gledao, a Sava im lezi kao piletu sise.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Ја ΠΊΠΎΠ»ΠΈΠΊΠΎ Π·Π½Π°ΠΌ овај ΠΏΠ»Π΅Ρ˜ΠΎΡ„ јС заслуга ΠΈΠ³Π°Ρ€Π° Ρƒ Π›ΠΈΠ³ΠΈ Π½Π°Ρ†ΠΈΡ˜Π°?

Β 

Π˜ΡΡ‚ΠΎ Ρ‚Π°ΠΊΠΎ Π±Π»Π°ΠΌΠ°ΠΆΠ° Π·Π° Π£Π•Π€Π£ ΠΌΠΎΠΆΠ΅ Π±ΠΈΡ‚ΠΈ ΠΈ 5 ΠΏΡ€ΠΎΡ˜Π΅ΠΊΡ‚ΠΎΠ²Π°Π½ΠΈΡ… клупских прСдставника ΠΈΠ· Π»ΠΈΠ³Π΅ ΠΊΠ° ΡˆΡ‚ΠΎ јС српска Ρƒ Π•Π£Π Πž Ρ‚Π°ΠΊΠΌΠΈΡ‡Π΅ΡšΡƒ, Π°Π»ΠΈ ΠΏΡ€Π°Π²ΠΈΠ»Π° су ΠΏΡ€Π°Π²ΠΈΠ»Π°.Β πŸ€·β€β™‚οΈ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, dzoneee said:

Ја ΠΊΠΎΠ»ΠΈΠΊΠΎ Π·Π½Π°ΠΌ овај ΠΏΠ»Π΅Ρ˜ΠΎΡ„ јС заслуга ΠΈΠ³Π°Ρ€Π° Ρƒ Π›ΠΈΠ³ΠΈ Π½Π°Ρ†ΠΈΡ˜Π°?

Β 

Π˜ΡΡ‚ΠΎ Ρ‚Π°ΠΊΠΎ Π±Π»Π°ΠΌΠ°ΠΆΠ° Π·Π° Π£Π•Π€Π£ ΠΌΠΎΠΆΠ΅ Π±ΠΈΡ‚ΠΈ ΠΈ 5 ΠΏΡ€ΠΎΡ˜Π΅ΠΊΡ‚ΠΎΠ²Π°Π½ΠΈΡ… клупских прСдставника ΠΈΠ· Π»ΠΈΠ³Π΅ ΠΊΠ° ΡˆΡ‚ΠΎ јС српска Ρƒ Π•Π£Π Πž Ρ‚Π°ΠΊΠΌΠΈΡ‡Π΅ΡšΡƒ, Π°Π»ΠΈ ΠΏΡ€Π°Π²ΠΈΠ»Π° су ΠΏΡ€Π°Π²ΠΈΠ»Π°.Β πŸ€·β€β™‚οΈ

Da. I pravila su se znala unaprijed. Nastup Estonije u Playoffu nema nikakve veze s njenim nastupom u kvalifikacijama.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...