Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

Ali kakav skup legendi u drugom polufinalu, Marselinjo, Ribas, Tomić, Vives 😁 Za Marselinjo sam mislio da se penzionisao

Gde da zaboravis Sermadinija.

 

Potpuna ludnica. Dornekamp na 20 sekundi do kraja pravi jedan od najglupljih poteza koje sam video, ali Huventud ne samo da ne koristi taj poklon, nego primaju odlucujuci kos iz kontranapada.

 

Tomic u poslednjih par minuta 2/4 sa bacanja, promasen zicer i jedan potez u rangu Dornekampa. Povlaci obruc u trenutku kad lopta nakon polaganja Guya ulazi u kos i tako ponistava poene. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bresa (ovog puta bez Duleta Ristica) je na dobrom putu da dobije Virtus u finalu kupa. 

Bez obzira na Tea, ovako koncipiran Virtus mi je jedna od najbzvz ekipa u Evropi. S druge strane, zali boze sto Keni Gebrijel nije imao mozga, bas bi imao lepu EL karijeru... 

Link to comment
Share on other sites

Ja gledao finale nemačkog kupa. 
Bajern - Oldenburg 90:76.


Bajern prilično lagano dobio i kontrolisao čitav meč, ali je bilo zanimljivih momenata. Iako je kasnije razlika prerasla i do, čini mi se, 18 poena, Oldenburg se uvek vraćao na 10-12, ali nije uspevao da spusti više iako su bili u naletu.
Lučić 18 poena, 5 trojki i jednom fauliran na šutu za 3, ubacio sve.

Jaramaz nije igrao.

 

Kod Oldenburg zanimljiv neki lik Rasel. Ja prvo mislio onaj iz Mornara, ista građa, frizura, slično kretanje po terenu, dribling, ludilo. 😄 Ali se setih da je onaj iz Mornara otišao u Galatu.
Ovaj se zove 
DeWayne, a "iz Mornara" je Daron, jelte.

Spoiler

image-373232-crop700x700.jpg

 

1000?mt=.jpg

 

 

 

 

Uglavnom, lik je ubacio 28 poena, mnogo racionalniji u napadu, u odbrani odgovorniji od ovog "našeg" Rasela.

Protiv Ludvizburga je ubacio 26.

 

Još jedan zanimljiv lik iz Oldenburga je bivši igrač KKP, Trej Dreksel. Ubacio je 21, igrao agresivnu odbranu, u napadu takođe agresivan i raznovrsan, 2 puta 2+1, 2 trojke, kontre, skokovi...
 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uvrnuto said:

Ja gledao finale nemačkog kupa. 
Bajern - Oldenburg 90:76.


Bajern prilično lagano dobio i kontrolisao čitav meč, ali je bilo zanimljivih momenata. Iako je kasnije razlika prerasla i do, čini mi se, 18 poena, Oldenburg se uvek vraćao na 10-12, ali nije uspevao da spusti više iako su bili u naletu.
Lučić 18 poena, 5 trojki i jednom fauliran na šutu za 3, ubacio sve.

Jaramaz nije igrao.

 

Kod Oldenburg zanimljiv neki lik Rasel. Ja prvo mislio onaj iz Mornara, ista građa, frizura, slično kretanje po terenu, dribling, ludilo. 😄 Ali se setih da je onaj iz Mornara otišao u Galatu.
Ovaj se zove 
DeWayne, a "iz Mornara" je Daron, jelte.

  Reveal hidden contents

image-373232-crop700x700.jpg

 

1000?mt=.jpg

 

 

 

 

Uglavnom, lik je ubacio 28 poena, mnogo racionalniji u napadu, u odbrani odgovorniji od ovog "našeg" Rasela.

Protiv Ludvizburga je ubacio 26.

 

Još jedan zanimljiv lik iz Oldenburga je bivši igrač KKP, Trej Dreksel. Ubacio je 21, igrao agresivnu odbranu, u napadu takođe agresivan i raznovrsan, 2 puta 2+1, 2 trojke, kontre, skokovi...
 

Braća ...

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Još jedan zanimljiv lik iz Oldenburga je bivši igrač KKP, Trej Dreksel. Ubacio je 21, igrao agresivnu odbranu, u napadu takođe agresivan i raznovrsan, 2 puta 2+1, 2 trojke, kontre, skokovi...

 

Meni je prava misterija da on nije dobio sansu u Partizanu... Da li taj decko ima neki psihicki problem, low IQ, ili sta je u pitanju? 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Meni je prava misterija da on nije dobio sansu u Partizanu... Da li taj decko ima neki psihicki problem, low IQ, ili sta je u pitanju? 

 

Mislim da se nisu baš sve kockice složile, pre nego nešto od ta dva što si naveo. 

 

Taman je dobio šansu pa je polomio prste na ruci. 

Zatim je došao Željko, ambicije su porasle, a on se vraćao iz povrede. 

 

Nešto slično kao i Glas, čini mi se. Bili su tu u pogrešno vreme. Plus povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...