Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jel moguce da DJ Cooper ima prosek od 17 asistencija u Izraelu?? 

 

Znam da njegov tim postize 90 ppg, ali opet bas podatak za verovati ili ne.

 

Mislio sam prvo da je greska neka, a onda sam proverio na jos jednom sajtu koji kaze isto. I to je uzorak od 11 utakmica.

 

Ne znam kako ta igra izgleda na terenu, ali nije to neki los tim, vec treci na tabeli solidno jake lige. Svaka mu cast svakako.

b6mF7xa.png

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jel moguce da DJ Cooper ima prosek od 17 asistencija u Izraelu?? 

 

Znam da je neverovatan podatak i da njegov tim postize 90 ppg, ali opet bas podatak za verovati ili ne.

 

Mislio sam prvo da je greska neka, a onda sam proverio na jos jednom sajtu koji kaze isto. I to je uzorak od 11 utakmica.

 

Ne znam kako ta igra izgleda na terenu, ali nije to neki los tim, vec treci na tabeli solidno jake lige. Svaka mu cast svakako.

b6mF7xa.png

Takođe oko 3,5 ukradene

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/28/2022 at 5:20 PM, MrTripleDouble said:

Jel moguce da DJ Cooper ima prosek od 17 asistencija u Izraelu?? 

 

Znam da njegov tim postize 90 ppg, ali opet bas podatak za verovati ili ne.

 

Mislio sam prvo da je greska neka, a onda sam proverio na jos jednom sajtu koji kaze isto. I to je uzorak od 11 utakmica.

 

Ne znam kako ta igra izgleda na terenu, ali nije to neki los tim, vec treci na tabeli solidno jake lige. Svaka mu cast svakako.

b6mF7xa.png

Juče 20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samoubistvo Daçke u meču sa Efesom, vodili su najpre 12 pa 9 razlike i imali napad ali su izgubili. Presingom su igrači Efesa naterali domaćina na 2 izgubljene lopte pri čemu je jedna bila nesportska pa su iz tog napada primili kumulativno 5 poena. Eron Vajt je promašio 2 bacanja na +5 i prošetao mu se igrač u odbrani za 2+1.

 

Utakmicu je na kraju rešio Klajburn trojkom na 0,4s do kraja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bekrinjo said:

Samoubistvo Daçke u meču sa Efesom, vodili su najpre 12 pa 9 razlike i imali napad ali su izgubili. Presingom su igrači Efesa naterali domaćina na 2 izgubljene lopte pri čemu je jedna bila nesportska pa su iz tog napada primili kumulativno 5 poena. Eron Vajt je promašio 2 bacanja na +5 i prošetao mu se igrač u odbrani za 2+1.

 

Utakmicu je na kraju rešio Klajburn trojkom na 0,4s do kraja...

Citam ovo i gledam sta lazes bre...Kad ono izgubili ladno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...