Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

5 minutes ago, vlaDixXx said:

Jel sme da se pohvali trener Milojevic

 

Realno bilo bi glupo sad da ga hvale strucnjaci, maltene svi su ga pljuvali, ovde ni Murinjo ne bi valjao... 

 

Pobedjena sasvim dobra ekipa 

 

"Ma sta mi napriča" 

 

Dobice i derbi

Brate kako ti ne dosadi vise?

 

Nego srecna titula!

Link to comment
Share on other sites

Srećna nam titula ... 🙂

Jednostavno,previše smo individualno kvalitetan tim da bi ispustili ovu sezonu...

TSC je ekipa koja ima glavu i rep,jedna od retkih u našoj ligi, želim im sreću i da uz par pojačanja pokušaju da se ne obrukaju u evrotakmočenjima ...

Inače,pratim usput po malo i meč Slavia - Bohemians , Olayinka se vratio u tim posle isteka suspenzije,upisao se u strelce,deluje da i dalje drži dobru formu ...

Mogao bi biti ozbiljno pojačanje za nas sledeće sezone ...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Brate kako ti ne dosadi vise?

 

Nego srecna titula!

 

Niko ovom narodu ne valja

Stalno pljuvanje

 

Sto sad se ne pljuje trener 

 

Milojevic imace bolju trenersku karijeru nego legenda kluba Stankovic, koji je kad je video grupu u Le, pobegao


 

 

Evo na kraju i Miloje, da je liga stara, i da mora mesto da se menja, sto stalno pricam

 

Cestitke treneru i svim igracima 

 

Dobra igra, igraju i mladi igraci, tu je i titula, bice i kup

 

Po cemu  trener nije zadovoljio pitam struku? 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Zvezda ima ekipu koja je galaktik varijanta za ovdasnje prilike, pa i protiv jako dobre ekipe kakva je Tsc.

Druga stvar su jahaci apokalipse iz uprave i ciketan kog su metnuli na klupu, ono sto ce uvek biti kamen oko vrata klubu i sto ce ga gurati nazad.

 

Titula je bila kaparisana na pocetku sezone, al od sledece ne ocekujem bilo kakav napredak, jasno je da se kinta od Ls vec utrosila, a da dominacija na domacim livadama mora biti nastavljena.

Trener je pod moranje, ali i tu ce biti problema sigurno kad jahaci nastave u ritmu "bitan je dzep, ne i Zvezda".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E o ovome sam pricao posle proslog derbija. Neuporedivo kvalitetnija i atraktivnija utakmica sa TSC u odnosu na onaj hrkljus. Mislim da taj bespotrebni bolesni pritisak pojede obe grupacije igraca i njihove trenere koji onda igraju alibi fudbal i batadjorisu do maksimuma. Evo sad za neki dan, Partizanu gori pod nogama da dobiju, mi mozemo izaci rastereceno, sto ne bi mogao da bude neki derbi sa 4,5 golova? Ma u stvari, neka bude i 1:1, 1:2, ali neka bude nekog tempa i desavanja. Da ne bude uspavanka

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast i Cokni,iako zna da pali ipak je ostao dostojan i nije sagnuo glavu,nije neki trener ali se valja i pohvaliti,ubaci po kojeg mladog igraca sto moze radovati,verujem da ce u sledecim mecevima(sem derbija) ubaciti mlade igrace a voleo bih i na derbiju,zasto ne?

Titula osvojena puna kapa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prolazim pored stadiona vise puta nedeljno. Sa terase cesto cujem huk sa Severa.

 

I svaki put osetim neku toplinu, bas kao da tu pripadam.

 

Kad sam bila klinka, slusala sam radio prenose bukvalno svake utakmice.

Jedino ja, od stotine dece koja su zivela u tim zgradama.

 

Poslednja utakmica na kojoj sam bila: Roma i Zigic ❤️

 

Velika si Zvezdo i hvala ti za jedne od najlepsih trenutaka mog detinjstva ❤️🤍

 

  • Like 3
  • Love 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma. TSC bas pravo osvezenje. Niti ko Vozdovac na silu guraju neku prosecnu decu da bi se neko zajebao da ih kupi, nit se ko ostali superligasi nakrcaju nekim prosecima koji se 10ak godina vrte u krug po ligi. I oni i Cuka i Vosa generalno fino rade, ulazu i igraju dobar fudbal, steta sto je Nis u takvom downu, nadam se da ce se podici. 

 

Sto se TSC-a tice, opasan je ovaj Jovanovic bas, nije mi za Zvezdu igrac, kao ni Cumic npr, ali za ostatak Superlige, preozbiljan igrac. Konstantno na liniji ofsajda, utrcava, trazi prostor, plus ima dobru zavrsnicu. Ilic i Djakovac bolji od celog veznog reda komsija npr, Stojic isto dobar nazad, cak i ovi bekovi korektni, iako nisu neki igraci. Jedino mi se ne svidja ovaj mali golman, bas je nesiguran, ali ok, odlucili su se da ga guraju, vidim da nije primio puno golova. 

 

Lazetic kakva god da je dijabola, generalno je dobar trener za ligu, verovatno i najbolji uz naseg filozofa Coknu, sto opet govori o nasoj ligi. 

 

Uglavnom, nama kad se igra, konkretno ovima napred, mozemo mnogo, kad nam se ne igra, onda smo suplji kao sir. Danas je bas duvalo u odbrani, ozbiljnija ekipa bi nam dala tri komada u prvih pola sata. 

 

Treba nam bolji trener pre svega, nadam se da je Bahar taj. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vlaDixXx said:

 

Niko ovom narodu ne valja

Stalno pljuvanje

 

Sto sad se ne pljuje trener 

 

Milojevic imace bolju trenersku karijeru nego legenda kluba Stankovic, koji je kad je video grupu u Le, pobegao


 

 

Evo na kraju i Miloje, da je liga stara, i da mora mesto da se menja, sto stalno pricam

 

Cestitke treneru i svim igracima 

 

Dobra igra, igraju i mladi igraci, tu je i titula, bice i kup

 

Po cemu  trener nije zadovoljio pitam struku? 

 

Po tome sto su ga izbambusali ali bukvalna ta rec, u grupi u El i sto ekipa ne igra nista.  To sto on pobedjuje u nasoj ligi je kao kad bi neko dosao na karting trku sa Maseratijem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šta mislite koliko je realno ganjati Luku Jovića na neku pozajmicu? Koliko vidim, on ne igra u FIO. I generalno, ne igra ništa otkako je došao u Real, nije skupio 5 vezanih utakmica već par sezona. Treba mu malo žešći restart. Ne znam ima li uopšte smisla razmišljati o tome.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Jović,em bi morali da se otvorimo za dobre pare,em njega ni ovi iz Reala ni ovi iz Fiorentine nisu mogli da ućeraju upamet,, mogu misliti kako bi se ponašao u Zvezdi ...

Njemu je najpametnije da ide u neku Arabiju ili MLS ...

Edited by mare80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Omladinci dobili derbi, ne znaju ni oni kako, ali svakako nam Partizan bezi osam bodova, plus je prvi tim obezbedio LS, tako da verujem da ce do kraja sezone da bude rekreativo igranje. Odlican stoper iz Nigerije - Ogbu, Mijatovic nezainteresovan, sem za trash talk, Radonjic lepo dao, ostali daleko od nivoa CZ.

 

Kadeti zato pukli 4:1. Talentovana generacija, al slab karakter. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...