Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 11/19/2022 at 12:10 PM, merosina said:

Po tvom misljenju, ko od svih ovih klinaca moze da napravi neke top karijere ? 

Da se ubacim, po onome sto sam ja gledao ide redosled: Šljivić, Mijatović, Knezević, Leković, Mituljkići, Stanković, ostali manje više... Šljivić i Mijatović mogu da budu top klasa ako budu radili i išli pravim putem. 

Edited by Alija Sirotanović
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo Mijatovic i Sljivic, i Mituljikici ako se uozbilje mogu da budu top igraci. Stankovic isto ima potencijal da dobaci do Sase Lukica. Knezevic i Lekovic su mi manji talenti od pobrojanih, kao i Bubanj i Nikolasevic. 

 

Takodje, top talenti su i Veljko Milosavljevic i Andrija Maksimovic iz generacije 2007, ali cekam da ih vidim protiv malo jacih protivnika. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Samo Mijatovic i Sljivic, i Mituljikici ako se uozbilje mogu da budu top igraci. Stankovic isto ima potencijal da dobaci do Sase Lukica. Knezevic i Lekovic su mi manji talenti od pobrojanih, kao i Bubanj i Nikolasevic. 

 

Takodje, top talenti su i Veljko Milosavljevic i Andrija Maksimovic iz generacije 2007, ali cekam da ih vidim protiv malo jacih protivnika. 

Da, da, Mituljkići ako se uozbilje i ako ih zaobidju povrede(Nikola), mogu da budu bas bas moćni igrači, mnogo je fudbala u njihovim nogama. 

 

Nemam nista protiv da Stanković dobaci do Sase Lukica 😊

 

Mozda preterujem kad Knezevića dizem u veliki potencijal, ali ono sto je odigrao u omladinskoj skoli i sad u Grafičaru je bas dobro. Kretnja, pregled igre, pas, sve je to na mnogo većem nivou od druge lige, bas bi voleo da ga bar na zimu proslede u neku ekipi iz super lige. 

 

Leković ima to štopersko sto me kupuje,kod njega sam veliki skeptik sto mi izgled nonsalantan na pasu.

 

Slazem se za Bubnja i Nikolasevića, mada za ovog drugog jos verujem da ima materijala... 

 

Šljivić i Mijatović igrači za ligu 5. Mislim da je Zvezda jedini klub na Svetu koji ne sme da istrpi top talenta. Mijatović je u prvom timu sticajem okolnosti, Kalifa mu dao minute. Sad kad dodje Rus kiler ode Mijatović u neki Gat na pozajmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Da, da, Mituljkići ako se uozbilje i ako ih zaobidju povrede(Nikola), mogu da budu bas bas moćni igrači, mnogo je fudbala u njihovim nogama. 
 
Nemam nista protiv da Stanković dobaci do Sase Lukica [emoji4]
 
Mozda preterujem kad Knezevića dizem u veliki potencijal, ali ono sto je odigrao u omladinskoj skoli i sad u Grafičaru je bas dobro. Kretnja, pregled igre, pas, sve je to na mnogo većem nivou od druge lige, bas bi voleo da ga bar na zimu proslede u neku ekipi iz super lige. 
 
Leković ima to štopersko sto me kupuje,kod njega sam veliki skeptik sto mi izgled nonsalantan na pasu.
 
Slazem se za Bubnja i Nikolasevića, mada za ovog drugog jos verujem da ima materijala... 
 
Šljivić i Mijatović igrači za ligu 5. Mislim da je Zvezda jedini klub na Svetu koji ne sme da istrpi top talenta. Mijatović je u prvom timu sticajem okolnosti, Kalifa mu dao minute. Sad kad dodje Rus kiler ode Mijatović u neki Gat na pozajmicu. 
Meni je jedan bitan skaut nahvalio tog Kneževića. Kaže da je najbolji igrač Grafičara, ima dosta golova i asistencija. I da Grafičar nije loš.
Ja ga se sećam sa nekog turnira mlađih kategorija bio je tada među najboljima ali ga nisam gledao od tada.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kriterijumi kod srpskih fudbalskih stručnjaka su vrlo problematični. Nekad se i simić proglašavao za talenta pa plavi jankovic, o njegošu su hvalospeve pričali, čak je i velja selja tretiran kao naj talenat. Setite se pisanja o nekom topiću iz vojvodine kad ga je mrkela meračio za Zvezdu. Dok ne vidim 5-6 utakmica ne verujem ni u jednu priču o talentovanim fudbalerima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

plavi jankovic

Janković jeste bio talenat, ali biti talenat i postati fudbaler su već dva različita pojma. Znalo se da ništa neće biti od njega, čim je počeo da se luksuzira a da nije praktično ni šutnuo loptu - letovanja po Maldivima, džip sa personalizovanim tablicama, i slično.

Mislim ok, ne mogu da sudim, ko zna kako bi se ja ponašao u tim godinama da sa sam imao brdo para, ali ako neko hoće da se ozbiljno bavi fudbalom, ili bilo čemu u životu, mora da bude fokusiran na to, posebno u godinama kada treba da uči i da se razvija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Filip Janković je imao talenat,ali klincu su tada keva i ljudi oko njega nabili u glavu kako je bolji od svih,pa se tako i ponašao.
Redovno je bezao iz karantina u reprezentaciji dok je Sakic bio selektor.Trenirao preko one stvari,zato je tako i završio.

Mediji su proglasili Simica kao nekog talenta zato sto je išao u Bazel.Imao je brzinu i pristojnu tehniku,ali ništa vise od toga.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Kriterijumi kod srpskih fudbalskih stručnjaka su vrlo problematični. Nekad se i simić proglašavao za talenta pa plavi jankovic, o njegošu su hvalospeve pričali, čak je i velja selja tretiran kao naj talenat. Setite se pisanja o nekom topiću iz vojvodine kad ga je mrkela meračio za Zvezdu. Dok ne vidim 5-6 utakmica ne verujem ni u jednu priču o talentovanim fudbalerima

Ja samo dajem neko svoje misljenje na osnovu onog sto gledam, a pratim Grafičar i mladje kategorije Zvezde... Pričam o deci koja danas igraju za Zvezdinu filijalu i omladince, i ove momke sto sam naveo imaju potencijal. Da li ce svi uspeti verovatno nece, mnogo tu kockica mora da se slozi kako bi isplivao talenat kako treba. 

Edited by Alija Sirotanović
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alija Sirotanović said:

Ja samo dajem neko svoje misljenje na osnovu onog sto gledam, a pratim Grafičar i mladje kategorije Zvezde... Pričam o deci koja danas igraju za Zvezdinu filijalu ili omladince i ove momke sto sam naveo imaju potencijal. Da li ce svi uspet verovatno nece, mnogo tu kockica mora da se slozi kako bi isplivao talenat kako treba. 

Ako već gledaš utakmice Grafičara reci za forumsku javnost koliko su to prave utakmice.

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Filip Janković je imao talenat,ali klincu su tada keva i ljudi oko njega nabili u glavu kako je bolji od svih,pa se tako i ponašao.
Redovno je bezao iz karantina u reprezentaciji dok je Sakic bio selektor.Trenirao preko one stvari,zato je tako i završio.

Mediji su proglasili Simica kao nekog talenta zato sto je išao u Bazel.Imao je brzinu i pristojnu tehniku,ali ništa vise od toga.

 

Da je citiram onog iz komšiluka ali ako je neki igrač ful talenat pre ili kasnije pokazaće taj kvalitet. Nema većeg šabana u srpskom fudbalu od Nemanje Radonjića koji je radio sve i svašta, padao, propadao ali ipak u određenim trenucima pokazivao da je ful talenat pa je i nešto napravio od karijere.Kod nas se svako ko zna da napravi dva dodira proglasi ful talentom( ne samo u Zvezdi) a u pitanju su prosečno talentovani momci koji samo uz veliki rad mogu postati igrači.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Ako već gledaš utakmice Grafičara reci za forumsku javnost koliko su to prave utakmice.

Zasto bih ja pričao nesto kad forumska javnost moze da pogleda skoro svaki meč Grafičara na Zvezda tv. I neka sami procene jesu to kako ti kazes "namestene utakmice" ili ima i dece koja znaju igrati fudbala. 

 

Ti si sad naveo samo lose primere. Šta su Ristić, Jović, Grujić, Ivan Ilić, Joveljić, Eraković, Lazetić... Ako su igrali namestene utakmice u mladjim kategorijama kako se probiše u jake evropske klubove. Real Madrid je evo lud da daje 60 miliona za nekog ko nije potencijal i ko je pre seniorskog fudbala igrao namestene utakmice. 

Edited by Alija Sirotanović
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Kriterijumi kod srpskih fudbalskih stručnjaka su vrlo problematični. Nekad se i simić proglašavao za talenta pa plavi jankovic, o njegošu su hvalospeve pričali, čak je i velja selja tretiran kao naj talenat. Setite se pisanja o nekom topiću iz vojvodine kad ga je mrkela meračio za Zvezdu. Dok ne vidim 5-6 utakmica ne verujem ni u jednu priču o talentovanim fudbalerima

Pa Simic i Jankovic su valjda vazili za najvece talente generacije 95, Velju je Terza dizao u nebesa kad je dosao iz Ofk (fazon sto bi Andjus rekao prestavili ga kao Cavi&Inijesta)

 

Ja se secam afirmativnih postova Markosa o Velji,Njegosu i Simicu.. 

Tu bi dodao Gavrica,Lucica,Adzica,Radulovica

 

Npr u Partizanu su uvek pre isplivali igraci koji nisu bili proglasavani za top talente (Mitar,Bleki,Strahinja Pavlovic) 

Npr u mladjim kategorijama se vise pisalo o Sveti Markovicu nego o Strahinji (itd da ne navodim brda primera).

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ako već gledaš utakmice Grafičara reci za forumsku javnost koliko su to prave utakmice.

Da je citiram onog iz komšiluka ali ako je neki igrač ful talenat pre ili kasnije pokazaće taj kvalitet. Nema većeg šabana u srpskom fudbalu od Nemanje Radonjića koji je radio sve i svašta, padao, propadao ali ipak u određenim trenucima pokazivao da je ful talenat pa je i nešto napravio od karijere.Kod nas se svako ko zna da napravi dva dodira proglasi ful talentom( ne samo u Zvezdi) a u pitanju su prosečno talentovani momci koji samo uz veliki rad mogu postati igrači.

Radonjic ima srecu da ima tu nenormalnu brzinu. Na nasim prostorima se dugo godina nije pojavio tako brz igrac. Ostali elementi igre mu nisu na toliko visokom nivou. Da nije brz, verovatno bi zavrsio ko Adzic i slicni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alija Sirotanović said:

Zasto bih ja pričao nesto kad forumska javnost moze da pogleda skoro svaki meč Grafičara na Zvezda tv. I neka sami procene jesu to kako ti kazes "namestene utakmice" ili ima i dece koja znaju igrati fudbala. 

 

Ti si sad naveo samo lose primere. Šta su Ristić, Jović, Grujić, Ivan Ilić, Joveljić, Eraković, Lazetić... Ako su igrali namestene utakmice u mladjim kategorijama kako se probiše u jake evropske klubove. Real Madrid je evo lud da daje 60 miliona za nekog ko nije potencijal i ko je pre seniorskog fudbala igrao namestene utakmice. 

Kad krenes u diskusiju moraš i argumente da imaš😁 Real nije dao 60m za Jovića iz Zvezde već za Jovića iz Frankfurta, da je ostao da pika na našim livadama vredo bi koliko sad vredi Katai. Joveljic, braca Ilić, Lazetić su prodati na razno razje kombinacije a ne zato što dominiraju u omladinskoj ligi. Jedino je Grujić imao kakav takav pravilan razvoj karijere. O kakvim utakmicama se radi u drugoj ligi po Srbiji tačno je može svako da se uveri, eto imamo i ovo iz NS što su ušli j superligu i razbijaju kvalitetom. Dva BG kluba drze zvezdini navijači, pančevo deo grobara, trajal gašić, nbg aca bulic a tu je još uvek "dobra" inđija. Sve pravi fudbalski radnici😁😁😁

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko god da je dozvolio licu sa poternice da drži predavanje studentima je čovek koji ne zaslužuje da radi sa mladima. Jezivo ko nam deci kao nešto uči. Pazi Terza drži predavanje studentima jbt ima li kraja ludilu u ovom našem društvu. 
 

Izmedju ostalog citam na Maxbet sportu da Sanogo ipak ostaje još godinu dana, kaže Mirko da je klub aktivirao +1 klauzulu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ćira said:

Ko god da je dozvolio licu sa poternice da drži predavanje studentima je čovek koji ne zaslužuje da radi sa mladima. Jezivo ko nam deci kao nešto uči. Pazi Terza drži predavanje studentima jbt ima li kraja ludilu u ovom našem društvu. 
 

Izmedju ostalog citam na Maxbet sportu da Sanogo ipak ostaje još godinu dana, kaže Mirko da je klub aktivirao +1 klauzulu. 

Pa jesi cuo da Serif ne da Adu da ide?

 

Sta drugo da rade nego da produze Sanoga? Da nadju drugog zadnjeg veznog na svetu?? Jesi lud, znas koliko je to zajeban posao, bezi…

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Celu polusezonu Sanogo greje klupu jbn Srnicu, koji se raspada i kome to btw nije ni primarna pozicija, jer kao neće da produži ugovor. Sada se niotkuda pojavljuje vest da klub ima svo vreme klauzulu da produži ugovor. Pa zašto onda nije igrao čovek celu polusezonu? Imamo mnogo bolju i skuplju opciju za kritičnu poziciju koja sedi na klupi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...