Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

47 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Pyunik, Haiffa/Apollon, da je neko pisao da je ovo zreb tj moguci rivali za LS , NIKO na kugli zemaljskoj ne bi verovao, tako da je izlisno pisati da li je zreb mogao da bude bolji ili ne, potpuno suludo u ovakvom rasporedu rivala je pisati tako nesto. 

 

Uostalom,  Ferencvaros je ubedljivo najjaci tim od nenosioca, oni nisu uopste ni mogli da budu zrebani sa nama, tako da je i to islo na ruku Zvezde. 

 

Haiifa ima vruc domaci teren, fenomenalnu publiku, u rangu one sa Ajbroksa, znamo kako smo se proveli na Ajrbosku, ali cenim da smo naculi nesto i da necemo masiti onakve sanse i penale kao tada. 

 

Ali prvo da se prodje Pyunik, o play offu za sada ne sme da se razmislja. 

 

Što se te škole tiče treba da je pohađa i prođe sa prolaznom ocenom Mister,tj. da sastav zaobiđe Srnalda i Gobeljarda,s tim što je ovaj prvi direktno pogurao Škote.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

zreb je presmesan, ipak je ovo borba za ls

 

i jedni i drugi su ok timovi za le, nista vise od toga... pa u apolonu je jedan od boljih igraca vukasin jovanovic... mi smo za klasu ispred jednih i drugih mada je sve moguce u dva meca ali ovakva sansa ne bi smela da se propusti

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

zreb je presmesan, ipak je ovo borba za ls

Pa žreb je taman takav kada si nosilac u pley off-u. Mi do sada nismo imali tu privilegiju, pa nam izgleda da je ovo neka ne znam kakva retkost. Nije, jednostavno smo do sada bili sa druge strane žice.

 

Opet kažem, nema garancije i nije baš lako reći da smo apsolutni favoriti, kada nismo. I mi smo izbacivali bolje ekipe od nas, pa može i nama isto da se desi. Samo treba biti sa obe noge čvrsto na zemlji,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni lično Makabi je nepoznanica. Kada sam bio navodio one ekipe sa kojima možete pasti nisam ni znao (video) da su i oni u igri. Treba biti oprezan svakako. Ali ne sada preceniti protivnika. Jebiga kreneš da igraš sa njima, prsa u prsa pa šta bude. Mislim da ćete pre ispasti ako krenete da se bespotrebno branite i igrate previše oprezno nego ako normalno izađete, fokusirano ali i rasterećeno. Ne znam kako igraju, da li na posed, da li na defanzivu pa na polukontre, kontre, ili vrebaju grešku protivnika pa nešto na prekid. Po timu ovako jednog igrača ne znam.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Tu je Bogdan Planic 😄

 

Nisu jaki sa imenima, ali ono sto sam ispratio protiv Olimpijakosa, bili su izuzetno opasni. Deluju dosta organizovano, disciplinovano, i konkretni kada krecu napred sa loptom, nema previse mrcvarenja, tranzicija im je delovala dosta fluidno. Tehnicki su me bas iznenadili, imaju Tjaronn Cherry-a koji je bas nezgodan.

 

Meni je ipak glavni utisak atmosfera i stadion, ne bi bilo lako nijednom protivniku koji je mogao da ih izvuce.

 

1 hour ago, Don Juan said:

Pa žreb je taman takav kada si nosilac u pley off-u. Mi do sada nismo imali tu privilegiju, pa nam izgleda da je ovo neka ne znam kakva retkost. Nije, jednostavno smo do sada bili sa druge strane žice.

 

Generalni utisak je da su 3. i 4. kolo (odnosno play off) ove sezone po imenima nesto slabija nego prethodnih godina. Naravno, uloga nosioca je glavni adut za povoljan zreb, a dogodilo se i to da su Pyunik, Zalgiris i Qarabag izbacili favorizovanije protivnike. Ovakav zreb (Pyunik, Maccabi Haifa) jeste vlazan san za svakog povlascenog. Desavali su se slicni zrebovi nekim ekipama ranijih sezona, ali svakako jeste retkost (u poredjenju sa suprotnim).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Pa ja ne znam sta se zalimo na zreb, cak i da je pao Trabzon. Ocemo da idemo sa Liverpulom, Bajernom i ostalim azdaja a plasimo se Trabzona? Pa sta cemo sa njima ako nas Trabzon plasi? 

Da, hoćemo da igramo protiv Liverpula i Bajerna, i pritom zaradimo desetine miliona, ali je bolje do njih doći preko Jermena i Izraelaca, nego protiv Trabzona i npr Ferencvarosa.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kendrick said:

Ovakav zreb (Pyunik, Maccabi Haifa) jeste vlazan san za svakog povlascenog

Svakako da nije isto kada igraš sa Makabijem ili Apolonom mego da igraš sa Red Bulom ili Jang Bojsima, ili još gore, ali realno je da ni mi nismo Real Madrid pa da imamo pristup - na nama je samo da se pojavimo.

Ti klubovi su možda nešto slabiji od Zvezde, ali daleko do toga da je Zvezda izraziti favorit, i treba se dobro preznojiti da bi se pobedili. Na kraju krajeva tim koji Olimpijakosu zabije 4 gola u gostima nije za potcenjivanje. Tako smo mi i Dinamo bili srećni kada smo dobili Šefif, pa smo dobili po pi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Egor Prutsev 2002 dogovorio se sa Zvezdom, samo jedan mec u Ruskoj ligi, dolazi za 1.5miliona evra 

Naravno krilo je...

 

Al ce grejati klupu, Motika on i mladi gruzijac

 

Azarovi 2002,stize izmedju 800k i 1mil evra, kad se ima nek se baca na rezerve

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, vlaDixXx said:

Egor Prutsev 2002 dogovorio se sa Zvezdom, samo jedan mec u Ruskoj ligi, dolazi za 1.5miliona evra 

Naravno krilo je...

 

Al ce grejati klupu, Motika on i mladi gruzijac

 

Azarovi 2002,stize izmedju 800k i 1mil evra, kad se ima nek se baca na rezerve

 

Pa i rezerve treba leba da jedu 

Link to comment
Share on other sites

Treba jos samo resiti Falka, Ohija I Motiku, da se dovede desni startni bek i pokusa da se udje u LS, jer tu je novac znatno veci nego li u LE.

U zavisnosti od grupe, nije nerealno obezbediti 3.mesto.

Zvezda ima stvarno jak tim.

Link to comment
Share on other sites

Gledam neku britansku seriju u 4K formatu, pa sam shvatio kako su nekada glumci, pre pojave visoke rezolucije, imali glatku i finu kožu lica, a sad im se na 1080 tačaka, i pogotovo u 4K, vidi svaka neravnina, rupica i roša...

 

I pade mi tako na pamet da je i Zvezda dosad igrala u slabijoj rezoluciji, a sada će biti pod jarkim svetlima reflektora. I Pjunik, pa zatim Makabi ili Apoel, doćiće nam kao neki 4K koji će kristalno jasno pokazati možemo li da igramo dobar fudbal protiv manje renomiranih rivala, možemo li da napadamo i dominiramo, čemu možemo da se nadamo i da li smo sposobni za iskorak u odnosu na prethodne sezone.

 

Pokazaće nam gde smo i šta smo.

 

Što je dobra stvar... Jer nema smisla da budemo ubeđeni da idemo okolo svijetla lica, a da nam lice u stvari i nije baš tako zavodljivo i divno.  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

Soči navodno zainteresovan za Kahvića ...

Ne vidim razlog zašto bi smo ga prodali ....

 

Nije Kahvic igrac za prvi tim, nazalost. Mnogo je sirov, i vec u omladincima se videlo da to nije to. Meni se Bubanj dosta vise svidja, mada ni on mi nije neki nivo, ali svakako je dobio prednost u Graficaru, a godinu dana je mladji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...