Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

50 minutes ago, Drug Crni said:

Njesra..tradicionalnotm nam ne leze timovi sa sovjetskog prostora..pojma nemam zasto? Bilo bi mnogo prijatnije gostovati u Luksemburgu..mnogo kraci put,lepsa klima.. Naravno,ocekujem prolaz,pobedu kuci i ipak neki remi tamo..

 

Ovde 5:0 i neće biti problema u revanšu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kairat nam je lezao lani, 5 komada smo strpali, tako da te price su one ; rdjavom urcu i dlaka smeta, ako imas jak tim, svejedno ti je ko je rival, znas fudbal, znas, ne znas, onda se mucis i sa raznim amaterima. 

Pyunik je solidan tim, niko ga nece potceniti, ali Omonija i Sheriff su mislim dobri samari bili Dejanu, a koliko citam izmedju redova, zadovoljan je sa novim ferarijem od tima koji mu je Terza sklepao, Kangwa i Bukari su tempo igraci, koji daju novu dimenziju igri, a i Mitrovic mali je trckacki najstrojen, direktan i prodoran. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Baš ste strogi prema Ohiju. Čovjek je odigrao samo 6 mjeseci i momentalno je otpisan. Dao je gol Partizanu, ukupno 10 od dolaska u klub. Nije niko očekivao da će Ohi da bude Drogba. Ja se iskreno nijesam uvjerio da je Ohi promašaj, trebao je barem da odigra jednu sezonu.

 

Za mene je no brainer da Ohi treba da ostane. On i Pesic je sasvim dovoljno za Evropu i SL. Za Pavkova je vala vreme da ode negde. 

 

Milunovic je dogovoren jos prosle nedelje, cekalo se samo da dogovori isplatu s Turcima, reseno je to. Potpisuje sutra.

 

Jos desni bek...

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Za mene je no brainer da Ohi treba da ostane. On i Pesic je sasvim dovoljno za Evropu i SL. Za Pavkova je vala vreme da ode negde. 

 

Milunovic je dogovoren jos prosle nedelje, cekalo se samo da dogovori isplatu s Turcima, reseno je to. Potpisuje sutra.

 

Jos desni bek...

Razmišljaju li u klubu da ostave Ohija ili Pavkova? Vidim da Stanković ne gotivi toliko Ohija, više Pavkov igra na startu sezone.

 

Dolazi li sigurno desni bek? 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa koja je poenta da udjemo u Lš i oslabimo se rokadom Erakovic-Milunovic. Ja sam mislio ulaskom u Ls/Le je poenta pojacati se

 

Nadam se bar da nije rokada. Verovatno planiramo da igramo s trojicom pozadi. Kapiram da će desnog wing becka da piči Srnaldinho. 

Link to comment
Share on other sites

Ja cisto sumnjam da je Pesic doveden, i da je,pre svega on sam pristao,da bude drugi napadac. Pesic ce biti prva opcija (za razliku od prvog boravka kod nas),a Paki druga. Mislim da ce Ohija prodati. Za njega ce biti bar nekog interesovanja.

Edited by Drug Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Nadam se bar da nije rokada. Verovatno planiramo da igramo s trojicom pozadi. Kapiram da će desnog wing becka da piči Srnaldinho. 

Po ovome sto provejava kroz Darjanove tekstove rekao bih da je Erakovic vec prodat Zenitu i ceka se kraj kvalifikacija da se obelodani.

 

Mozda @Markoss zna vise o tome.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Borjan produžio ugovor na još 4 sezone! Sa ovim potpisom je izvjesno da će do kraja karijere biti na golu Zvezde.

To je odlican posao, nije bilo takvog golmana u Zvezdi u modernoj istoriji. Samo da bude potpuno psiholoski posvecen i na konju smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Razmišljaju li u klubu da ostave Ohija ili Pavkova? Vidim da Stanković ne gotivi toliko Ohija, više Pavkov igra na startu sezone.

 

Dolazi li sigurno desni bek? 

 

Ohi je povredjen, tacnije tek dva dana pred Lucane je poceo da trenira uopste. Za njega valjda imamo ponude iz Kine, tako da me ne bi iznenadilo da ode, iako bih ja voleo da ostane. Za Pavkova tesko da ce biti ponuda, kao sto sem one kineske nijedna nije nikad ni bila.

 

Erakovic nije zvanicno prodat nikom, ali jeste najblizi Zenitu, kom bi se prikljucio 1. septembra. 

 

Dolazi desni bek. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Штета за Ераковића, кад би се стрпили још једну сезону и пласман у ЛШ, убеђен сам да би му дуплирали цену. Али то је прича о врапцу у руци...

 

Edited by Spooky
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uf, meni se to baš i ne sviđa. Mnogo bogatiji klubovi od nas ne nude dugogodišnje ugovore igračima koji su zagazili u tridesete. A ovi su već duboko tu. 
 

Po meni, ovo samo pokazuje nedostatak vizije u klubu. Već za godini, dve, imaćemo jako mator tim, sa jako velikim platama koje ne odgovaraju njihovom doprinosu na terenu i koje ne mogu da dobiju nigde drugo. Sa Benom već vidimo kako to izgleda. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...