Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ja gotivim Kangu bas, ali i meni je utisak da je Kangva bolji igrac. Videcemo ga doduse protiv jacih rivala, ali mi bukvalno deluje kao dosta brza verzija Kange. 

 

Svakako treba obojica da igraju u ligi. U Evropi se slazem da Sanogo treba da pocinje. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Desers potvrdio da ide u Kremoneze.

Svakako sam imao neki osecaj da nismo bili ni blizu dovodjenja ovog igrača.Da je samo kontaktiran Genk.

Ovi iz uprave nek dovedu vise tog desnog beka,da ne gledam onu maskotu severne tribine.

 

Misliš na polivalentnog Gobeljarda? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

 

Misliš na polivalentnog Gobeljarda? :classic_biggrin:

 

Malo poštovanja za vojnika severa ...

Ako osvojimo titulu ove godine imaće više osvojenih prvenstava sa Zvezdom od Dragana Džajića ... 😭

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Polivalentan igrač u slučaju Gobeljarda znači da može da igra na poziciji igrača koji lomi nogu protivniku, na poziciji igrača koji dobija crveni karton u važnoj međunarodnoj utakmici, ili na poziciji igrača koji maši prazan gol. 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Neozbiljan smo klub kad nam je Gobeljić posle svega prvi desni bek. Odrađeni su neki dobri potezi, Kangva i Bukari su potencijalno ozbiljna pojačanja, donose brzinu i svježinu na naš stariji sastav, ali je nedopustivo da Gobeljić igra u prvih 11. Čak bih nekako progutao i žabu u vidu Pešića i Pavkova kao napadača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Kangva je dosta brzi od Kange, a slicne su konstitucije, tako da kada pricamo o defanzivi to je verovatno u ovom trenutku stvar taktike strucnog staba. 

Pa sada ne znam da li je ono ispadanje kod gola taktika 🙂

 

Ajd što je ispao, dešava se, nego je suviše mlako ušao u duel, pa je bilo jasno šta će se desiti. Mada iskreno ne znam šta je Kangwa radio tu, a ne recimo Gobeljić, ali ok....

Link to comment
Share on other sites

kad se setim kako se ovde pisalo da je ohi novi haland haha i opet sam bio u pravu da je decko slabija verzija pavkova

 

tim je jaci nego prosle godine, uz malo ozbiljnosti bice ovo opasna sezona, dobili smo brzinu u vezi i na krilu, jedino bode oci kasapin gobeljic

 

videcemo kako ce stankela da iskombinuje mlade igrace, mogli bismo da dobijemo nekog vec ove sezone

 

spica nemamo, pavkov je i dalje bog i za pesica i nesretnog ohija

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Pesic definicija mediokritetskog igraca. Nisam siguran da ni on sam zna kako je napravio ovakvu karijeru. Ovde ce se nadavati golova,u Evropi ce biti non faktor. No, valjda Zvezdin dynamic duo smatra da moramo imati jednog bezveznjakovica u svakoj liniji tima..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je Pesic definicija mediokritetskog igraca. Nisam siguran da ni on sam zna kako je napravio ovakvu karijeru. Ovde ce se nadavati golova,u Evropi ce biti non faktor. No, valjda Zvezdin dynamic duo smatra da moramo imati jednog bezveznjakovica u svakoj liniji tima..

 

Nisam fan Pesica, ali teska srca moram da kazem da mislim da je bolji igrac od Ohija, od kog sam mnooooooooooooogo vise ocekivao i mislio da je bas taj spic kog cekamo jos od prekineskog Boacija. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Markoss said:

 

Nisam fan Pesica, ali teska srca moram da kazem da mislim da je bolji igrac od Ohija, od kog sam mnooooooooooooogo vise ocekivao i mislio da je bas taj spic kog cekamo jos od prekineskog Boacija. 

 

Prvo što je Pešić uradio kad je ušao u Nišu je da dobio dva duela i prosledio loptu. Ohi mislim da nije dobio dva duela od kada je došao.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Meni je Pesic definicija mediokritetskog igraca. Nisam siguran da ni on sam zna kako je napravio ovakvu karijeru. Ovde ce se nadavati golova,u Evropi ce biti non faktor. No, valjda Zvezdin dynamic duo smatra da moramo imati jednog bezveznjakovica u svakoj liniji tima..

Obzirom na potentnost veznog reda , mozda i nece biti non faktor, ali dati obestecenje za njega je za rubriku verovali ili ne. Smatram da smo mogli mnogo bolje ovde. Druga stvar, ja smatram da ni Ohiju nismo dali neku preteranu priliku i cini mi se da je on zrtva trenerskog neumeca Stankovica. Jednostavno za mene je Stankovic ispod prosecan trener koji ne cini igrace boljima nego sto jesu, tj nema neku viziju kakav sistem zeli da uspostavi vec ide na individualni kvalitet pojedinaca i ono sto mene brine pocinje da cuva rezultat i klizi polako na to ziherasenje Milojevica. O guranju nekih mediokriteta u prvi tim da ne pricam. Moramo znatno vise da forsiramo mlade igrace, ovo je nedovoljno, pa eto i taj Erakovic, malo ga isforsiras i odmah mozes da ga prodas za ozbiljniju svotu. Dovedes Motiku i bukvalno ne znas sta ces sa njim, nekoliko dobrih mladih igraca ide po pozajmicama. Umesto da se oslobodimo Krsticica, Gobeljica, Pankova, raznoraznih stranih promasaja i da se u domacoj ligi posebno forsira Motika, Lucic, Stankovic...

Da se planskom minutazom u slabijem takmicenju ovi igraci polako uklapaju u sistem, jos nesto sto me posebno iritira kod Stankovica je i to sto ne zna da oseti poziciju mladom igracu. Ne ume da proba igraca na drugoj poziciji da mu izmisli neku ulogu, to je vecinom neko prisilno sablonsko guranje u vatru vise zbog pravila bonusa nego zbog neke njegove zelje. Iskreno bih voleo sto pre da se otarasimo njega i da se proba sa nekim drugim resenjem, rekao bih da ovaj tim ima dosta rezervi sa njim na klupi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nam se ipak smeše Jermeni u 3. kolu ...

Vode 3:1 u gostima 20 minuta do kraja ...

Jel tačno da u slučaju da Jermeni prodju naš par ne može na Trabzon, poludirigovan žreb da se ne bi sastajali timovi iz Jermenije i Turske ...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mare80 said:

Izgleda da nam se ipak smeše Jermeni u 3. kolu ...

Vode 3:1 u gostima 20 minuta do kraja ...

Jel tačno da u slučaju da Jermeni prodju naš par ne može na Trabzon, poludirigovan žreb da se ne bi sastajali timovi iz Jermenije i Turske ...

To bi bilo dobro 🙂

4:1. Kakve 2 amaterske reakcije odbrane Luksemburzana kod drugog i treceg gola.

Edit: Nije se ni golman kod 4. gola proslavio. 

Edited by Pero_Cameron
.
Link to comment
Share on other sites

Baš ste strogi prema Ohiju. Čovjek je odigrao samo 6 mjeseci i momentalno je otpisan. Dao je gol Partizanu, ukupno 10 od dolaska u klub. Nije niko očekivao da će Ohi da bude Drogba. Ja se iskreno nijesam uvjerio da je Ohi promašaj, trebao je barem da odigra jednu sezonu.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...