Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Da je otisao u Samp sad bi igrao drugu ligu. Dakle usrecio bi se bas sa izborom. Iz navijackog ugla ako moze do kraja godine da odigra grupe u LS pa onda srecan put. Realno tesko cemo boljeg od njega naci. Treba to uigravati posle. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Ljudi oplakuju vrhunskoh strucnjaka Milojevica na drustvenim mrezama, kazu, takvog trenera da oteramo, dupla kruna, bez poraza 🤣

Siguran sam da svako od nas sa foruma moze u ovoj ligi sa ovim timom Zvezde da osvoji sve trofeje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manoly said:

Ciketan se pored Terze smeje kao da su mu ugovor produzili. Pametnom dosta...

Nisu mu produžili ali moraju da mu isplate sve iz ugovora. Mislim čak i ovu plus jednu sezonu iz ugovora jer je uspeo da ispuni ono što se od njega očekivalo a to podrazumeva automatsko aktiviranje +1.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Nisu mu produžili ali moraju da mu isplate sve iz ugovora. Mislim čak i ovu plus jednu sezonu iz ugovora jer je uspeo da ispuni ono što se od njega očekivalo a to podrazumeva automatsko aktiviranje +1.

Pa da, onda ima razloga za radost. To je ta pobednicka crta u karakteru.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čočo said:

Nisu mu produžili ali moraju da mu isplate sve iz ugovora. Mislim čak i ovu plus jednu sezonu iz ugovora jer je uspeo da ispuni ono što se od njega očekivalo a to podrazumeva automatsko aktiviranje +1.

Taman može da pređe u Radnički Niš

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Čočo said:

Nisu mu produžili ali moraju da mu isplate sve iz ugovora. Mislim čak i ovu plus jednu sezonu iz ugovora jer je uspeo da ispuni ono što se od njega očekivalo a to podrazumeva automatsko aktiviranje +1.

Plus 1 je bila opcija kluba. Što se tiče ugovora, barem to nije problem jer je 100k evra za ovu sezonu. Pisao sam to više puta.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

koliko mu vremena dajemo pre nego sto pobegne iz zabokrecine glavom bez obzira?

Ima poprilično zgodnu prvu godinu. Nema trenutno ozbiljnog protivnika za titulu, a na osnovu rezultata u Ligi Sampiona teško mozes otkaz da dobiješ. Jedino da se bas obrukas u nevidjenoj razmeri. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ne mislim da dobije otkaz, vec sam da ode

Aha, pogrešno sam razumeo. Ne verujem da će to biti problem. Mi iskreno rečeno imamo u zadnje vreme veći problem da ne možemo da se rešimo bilo kog u klubu jer imaju plate koje ne bi dobili nigde van Zvezde. A Barak ce verovatno imati najveću platu u celom timu (igrački kadar + stručni štab). 
Inace je i Hajfa objavila da ce da povede ceo svoji tim sem kondicionog trenera jer on i radi za reprezentaciju i neće da napusti zemlju. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

Kondicioni kod nas nisu nikakav problem...Problem su uslovi. Kondicioni svoje odradi što se tiče opterećenja, prevencije i svega ostalog...problem je što player load igrača je u utakmicama naše lige smešan pa stalno mora da se kompenzuje kroz trening a to nikad nije isto. Nama nedostaje više kvalitetnih, takmičarski i fizički zahtevnih utakmica a ne kondicionih trenera...a ne bi odmoglo i da se pri selekciji igrača vodi više računa o genetskom potencijalu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je izvrsna odluka, rešili smo se Cokne a izbegli katastrofalnu potencijalnu minu u vidu povratka Dejana Stankovića.

 

E sada, ovo ima smisla SAMO I AKO Barak ima potpuno odrešene ruke što se igračkog kadra tiče, tj da se pita prilikom selekcije, a JOŠ BITNIJE DA SE PITA PRILIKOM DESELEKCIJE.

 

Dakle, čovek MORA IMATI EKSKLUZIVNO PRAVO da eliminiše iz tima svokog koromanolikog igrača kome se baš ne trenira i ne trči i nije mu obavezna igra baš nešto u čemu bi da učestvuje.

 

Ukolko to ne bude moguće odleteće Barak dok si rekao Zeman.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Meni je mnogo drago što sam pročitao da je sa sobom poveo i psihologa ekipe. Svaka moderna ekipa danas mora da ima i psihologa. Ovo je prvi put da ćemo imati nekog takvog.

 

Ovo je baš upgrade, svaka čast. Sportska psihologija konačno dobija na značaju koji zaslužuje i krajnje je vreme da treneri shvate vrednost sportskog psihologa u štabu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je baš upgrade, svaka čast. Sportska psihologija konačno dobija na značaju koji zaslužuje i krajnje je vreme da treneri shvate vrednost sportskog psihologa u štabu.

Ozbiljan stručni štab. Neverovatno da svih ovih godina nismo imali psihologa u ekipi, i da su oni koji se pitaju mislili da nam to ne treba. Svaka ekipa koja hoće napredak mora imati jednu takvu osobu u stručnom štabu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Erakovic je sad must stay do decembra. Spajic bi u normalnim okolnostima bio legitiman drugi stoper. U ovom trenutku je to rizik i realnije je da bude 3. stoper u rotaciji. Lekovic 4. a Milunovic je visak, jer u LŠ nije pravio razliku ni u prajmu, a za domacu ligu nema smisla toliko placati igraca.

 

Znaci treba nam ozbiljan stoper, drugaciji od Erakovica.

 

Ako dodju Ristic ili Mladenovic, to u rotaciji sa Rodicem moze biti pristojno. Od uvodjenja 5 izmena klubovi sve cesce rotiraju spoljne igrace tokok utakmkce i forsiraju igru sa puno potrosnje po bokovima. 

 

Nazalost desno ne postoji nijedno legit resenje. Ja Viga ne vidim kao nekog ko bi se snasao na tom nivou fudbala. 

 

Dakle stoper, levi i desni bek. 3 igraca sto se odbrane tice i to sto pre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...