Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Mnogo mi je drago zbog Spajica, gol posle tolike pauze na povratku u klub u kom je potekao.

Eto, malo jaci tempo i lagana pobeda. Ovo u srpskoj ligi mora da bude redovna stvar i kontinuitet, bez obzira na tabelu i protivnika.

Jos da ciketan ume da spremi derbi, komsiluk bi ovako prosao na JeNeA... ali avaj

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Lebac ti krvavi, 2023. godina Srnić i dalje ulazi u igru i igra. Pa neće me stadion videti dok se ne očistimo od olupine ( Srnić, Gobeljić, Nikolić ). Možemo i Mbapea da dovedemo dobijem ospice po telu kad vidim da pomenuti ulaze u igru. I niko ne može da me ubedi da nije korisnije iz mnoštvo razloga da te minute pokrije neki klinac umesto njih.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

@Čočo Nikolic na zapadnoj tribini u civilu muva neku ribu i slika se sa decom. Za Srnica si upravu. Nadam se da brojimo sitno sto se tice njihovog igranja u Zvezdi.

Neka muva na stadionu kad su splavovi zatvoreni. Gobeljić neka zapeva daleko van stadiona a Srnić slobodno može posle dužeg vremena sa burazerom u Radnički KG.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Koliko je prso sever. Bas danas posmatram, niti prate tok utakmice niti huk posle sanse, npr one precke Rakonjca. Ma nista! Ljudi pevaju za sebe, neke svoje pesme, red politike red tuzbalice. Zato ih je sve manje i manje, ni dva sektora ne mogu da napune. Preti im scenario grobarskog juga ako ovako nastave.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fasper said:

Koliko je prso sever. Bas danas posmatram, niti prate tok utakmice niti huk posle sanse, npr one precke Rakonjca. Ma nista! Ljudi pevaju za sebe, neke svoje pesme, red politike red tuzbalice. Zato ih je sve manje i manje, ni dva sektora ne mogu da napune. Preti im scenario grobarskog juga ako ovako nastave.

Kad si plaćen da ćutiš i žmuriš tako to ide. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam očekivao crnogorsku verziju Mustafe tj. brzina plus dve leve noge, ali moram da kažem da je Rakonjac bas pozitivno iznenadjenje. Ima i odličnu tehniku i dobre fizicke predispozicije. Ja bih prodao Pešića, iskoristio opciju za Rakonjca i doveo još bombu kao prvu opciju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, krzna said:

Pohvalno je sto igramo punom snagom protiv TSC i Cuke, dok protiv komsija...onako...

 

Sve u interesu srpskog fudbala

 

Totalno mi je svejedno ko ce biti drugi. I drago mi je da pruzamo maksimum i protiv TSCa i Cuke... ali se smorim kad to isto ne uradimo protiv Partizana. Da li je to nacionalni interes ili ne, nemam pojma, moj interes svakako nije, ja hocu da pobedimo svaku utakmicu. 

 

 

A mozda je i bolje da Partizan ode u Ligu Konferencija odmah pa tamo da nabija nacionalni koeficijent nego da sa ovakvom igrom i atmosferom bruka srpski fudbal u Ligi Evrope (jer tesko da bi prosao kvalifikacije za LS). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Ja sam očekivao crnogorsku verziju Mustafe tj. brzina plus dve leve noge, ali moram da kažem da je Rakonjac bas pozitivno iznenadjenje. Ima i odličnu tehniku i dobre fizicke predispozicije. Ja bih prodao Pešića, iskoristio opciju za Rakonjca i doveo još bombu kao prvu opciju. 

Petar Radanov je mnogo bolji! Ja bi njega doveo i tu zver za LS kao prvog napadaca.

Link to comment
Share on other sites

Ратков је ове сезоне остао у ТСЦ-у због тог 2.места које се јури, иако је имао добре понуде из иностранства на полусезони. 

Мислим да нема шансе њега да гледамо следеће године у Звезди. Концепт ЗТ и ММ око довођења играча не укључујуће довођење талентоване деце спремне за 1.тим.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Гаучо said:

Мијатовић није шпиц, само носи 9ку да би га ЗТ утопио лакше. Мали је 10ка, налик Катаију

 

Mijatovica sam gledao na jedno 500 utakmica, tako da ne moze ZT da me ubedi brojem ni u sta. 

 

Po svim karakteristikama je spic, moze naravno i poluspica, moze i krilo, ali to je jer je kvalitet. Ipak, glavne odlike su mu sut, zavrsnica, snaga i skocnost. Steta je sto nije visi malo, ali i ovako moze da bude paklen igrac. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

 

Mijatovica sam gledao na jedno 500 utakmica, tako da ne moze ZT da me ubedi brojem ni u sta. 

 

Po svim karakteristikama je spic, moze naravno i poluspica, moze i krilo, ali to je jer je kvalitet. Ipak, glavne odlike su mu sut, zavrsnica, snaga i skocnost. Steta je sto nije visi malo, ali i ovako moze da bude paklen igrac. 

Uh bre Markose nemoj i ti sa tom pričom "slabašan je, mora da bude visok i jak" koju prodaju ovi teletabisi iz bata đorine fudbalske škole. Imamo na hiljade primera da špica igraju i niži igrači i nikakav problem a kod nas se traži novi pavkov.🤥

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Milko Miller said:

Misliš Ratkova? Moze i on, svakako je veći talenat, ali imaćemo veću konkurenciju za njega i morali bi da platimo veće obeštećenje.

Ma da na Ratkova mislim. Steta ako ide odma preko, posto mi ne mozemo da dovedemo mladog i boljeg spica od njega. Mijatovic ni blizu drugog spica. Njemu se i dalje trazi pozicija, posto i meni on nije devetka! Svi smo juce videli, da ne moze da dobije ni 10min da odigra. Treba se zapitati zasto je to tako?!

Rakonjac moze da dobaci do kvaliteta ala Pavkov i nista vise, ali svakako bi pre njega zadrzao nego Pesica. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gannicus said:

Ma da na Ratkova mislim. Steta ako ide odma preko, posto mi ne mozemo da dovedemo mladog i boljeg spica od njega. Mijatovic ni blizu drugog spica. Njemu se i dalje trazi pozicija, posto i meni on nije devetka! Svi smo juce videli, da ne moze da dobije ni 10min da odigra. Treba se zapitati zasto je to tako?!

Rakonjac moze da dobaci do kvaliteta ala Pavkov i nista vise, ali svakako bi pre njega zadrzao nego Pesica. 

Zna se zašto je tako, ne mora da se pravimo da ne znamo šta je prioritet u klubu

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Markoss said:

 

Mijatovica sam gledao na jedno 500 utakmica, tako da ne moze ZT da me ubedi brojem ni u sta. 

 

Po svim karakteristikama je spic, moze naravno i poluspica, moze i krilo, ali to je jer je kvalitet. Ipak, glavne odlike su mu sut, zavrsnica, snaga i skocnost. Steta je sto nije visi malo, ali i ovako moze da bude paklen igrac. 

Mene on konstitucijom i načinom igre najviše podseća na Luku Jovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...