Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Kako da ne upadne u bedak (ne samo on) kad vec pola godine igra samo ovu ligu gde je sampion odlucen odavno. Ove utakmice se nikome ne igraju, niko nema motiva, cak ni protivnici jer znaju da ce primiti 3-4 komada kako god da okrenes, trener odlazi na leto pa se i on smorio, publika smorena... Sacekajmo novu sezonu, verujem da ce sa novim trenerom i cinjenicom da igramo LS doci i nova energjia. Ivanic svakako sa svojih 29 godina nije istrosen igrac.

Link to comment
Share on other sites

Koja smo mi komedija od kluba. Dzaba nama sve. Od svega ovoga treba da se napiše knjiga i napravi film. Za buduće generacije da znaju kako nikad ne treba da dozvole da opet neko ovako vodi jedan klub.

P.S. Očekujem i Spiridonovića uskoro na pripremama. Od 30 miliona od LŠ veliki deo ima da ode na plaćanje ugovora Falku, Sanogu, Spiridonoviću, Srniću i Gobeljiću. Jeza me hvata.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sreća pa je fantom Mijović blagajnik u klubu.Očekivao bih i njega prvi dan na pripremama.

20 minutes ago, Čočo said:

Koja smo mi komedija od kluba. Dzaba nama sve. Od svega ovoga treba da se napiše knjiga i napravi film. Za buduće generacije da znaju kako nikad ne treba da dozvole da opet neko ovako vodi jedan klub.

P.S. Očekujem i Spiridonovića uskoro na pripremama. Od 30 miliona od LŠ veliki deo ima da ode na plaćanje ugovora Falku, Sanogu, Spiridonoviću, Srniću i Gobeljiću. Jeza me hvata.

Sa Spiridonom je raskinut ugovor.Zaboravio si Krstičića za kojeg me ne bi čudilo da mu ovi naši indijanci produže ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Sreća pa je fantom Mijović blagajnik u klubu.Očekivao bih i njega prvi dan na pripremama.

Sa Spiridonom je raskinut ugovor.Zaboravio si Krstičića za kojeg me ne bi čudilo da mu ovi naši indijanci produže ugovor.

Da Krstičić i on. Svi oni imaju izmedju 300 i 500 hiljada godišnje plus bonusi plus mozda nekom i iz godine u godinu veća plata po klauzuli.

U Ž A S!

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će Krstičiću produžavati ugovor,sa druge strane za Srnića i nisam baš tako siguran ...

VoLi ZvZDu 🤡

BoRi SE 🤡

LJuBiMaC NaVIjAčA🤡

 

Pustali su neku priču iz kluba da im se neće produžavati ugovori,ali pošto je njima obraz-djon svašta se može očekivati ...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Krsticic se penzionise na kraju sezone valjda. Doduse, mozda ce u Graficar da igra jos malo rekreativno, da pomaze klincima, ali ne znam koliko ga to bas zanima. 

Sa radijusom kretanja od 2 metra, moze samo da odmogne. Da je Marin pa da kazes ajde nekim iskustvom, al mali Mituljkici i Stankovic su imali vise fudbalskih poteza ove sezone nego on za oba mandata. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Sa radijusom kretanja od 2 metra, moze samo da odmogne. Da je Marin pa da kazes ajde nekim iskustvom, al mali Mituljkici i Stankovic su imali vise fudbalskih poteza ove sezone nego on za oba mandata. 

 

Ma dobro, za svlacionicu i te price, kao sto su bili Kasalica i Kaludjerovic, za koje klinci stvarno tvrde da im znace prisustvom. Ovaj svakako ima vecu karijeru od njih dvojice zajedno.

 

Tacno za Radulovica, verovatno ce tamo, nema ni on nista protiv. Zainteresovana je Vojvodina za jos dva nasa igraca. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Ma dobro, za svlacionicu i te price, kao sto su bili Kasalica i Kaludjerovic, za koje klinci stvarno tvrde da im znace prisustvom. Ovaj svakako ima vecu karijeru od njih dvojice zajedno.

 

Tacno za Radulovica, verovatno ce tamo, nema ni on nista protiv. Zainteresovana je Vojvodina za jos dva nasa igraca. 

Nadam se za Gobeljića i Srnića?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Markoss said:

 

Ma dobro, za svlacionicu i te price, kao sto su bili Kasalica i Kaludjerovic, za koje klinci stvarno tvrde da im znace prisustvom. Ovaj svakako ima vecu karijeru od njih dvojice zajedno.

 

Tacno za Radulovica, verovatno ce tamo, nema ni on nista protiv. Zainteresovana je Vojvodina za jos dva nasa igraca. 

Ze klince koji se lože na kasalicu i kaluđericu nikad ne treba pusttiti na Marakanu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Ze klince koji se lože na kasalicu i kaluđericu nikad ne treba pusttiti na Marakanu

Normalno da ce klincu od 16-17-18 godina znaciti da ima nekog da ga posavetuje, i bude mu mentor, a Kaludjerovic to moze da bude. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Koji su njegovi kvaliteti da bi bio mentor?

Kakve kvalitete trebas da posedujes da bi bio mentor. Nije dovoljno sto je 20 godina stariji i sto je na terenu i pre njihovog rodjenja? Uz sve to rekorder lige i van terena se ne ponasa sabanski kao neki nasi igraci. 

Sasvim je logicno da je mladjima to znacilo, i da imaju pozitivne utiske. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...