Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Mi direktu LS mozemo uzeti samo sl sezone ako uzmemo titulu i posle vrvt vise nikad. To bi nam znacilo jer bi lakse selektirali ekipu i napravili jaci tim. Problem je sto u upravi imamo sibicare. Da imamo ozbiljne lopove bilo bi bolje jer bi onda bili kao Dinamo. Ali nasa uprava jedino zna da mulja tako sto dovede Spidija i ugradi se u njegovu platu. To je njihov nivo ocigledno.

 

Mnogo cemo izgubiti na koeficijentu ako ne prezimimo u Evropi. Ispada da nas je Monako kog svi napucavaju, izbacio iz Evrope. Ne verujem u tu gostujucu pobedu, mozda bod izvucemo.

 

Dakle sa dobijemo Trabzon 2 gola razlike i da se nadamo da Madjari mogu da ne izgube u Turskoj. To je jedini nacin da se dodje do 3. mesta. U obe pobede do kraja apsolutno ne verujem.

 

U ligi ako dobijemo sve do pauze, ogroman uspeh ako se pogleda kako igramo. Imamo 2 derbija na Marakani do kraja i imamo prednost ako zavrsimo sa istim brojem bodova na kraju. Uz ovih 5 bodova, mislim da Partizan ne moze da nas okrene. Treba im 4 boda iz 2 derbija i plus da mi kiksnemo jednom vise nego oni. Jedino mi je zao sto ih nismo resili na JNA, ocigledno nemamo herca da ih zakucamo kad su u kanalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Uz svo uvazavanje Real Madrida kao kluba, nisam siguran da treba da ucestvujemo na tom turniru, ako on za cilj ima promovisanje neke buduce Superlige, kao sto ovi kazu. 

 

Mi deo te Superlige 99% necemo biti, a i mislim da ne bi bilo dobro da ta ideja ikada zazivi jer bi predstavljala smrt fudbala kakvog znamo. Sada da mi ucestvujemo u promociji necega gde nas nece biti, da guramo prst u oko UEFI stvarno ne vidim potrebu.

 

Ponavljam, pod uslovom da je tacno ovo da taj turnir sluzi kao promocija buduce Superlige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Markoss said:

Videli smo Mihajlovica u reprezentaciji koliko mu integritet nije dozvoljavao da mu igraju Scepovic, Ignjovski, Stevanovic i ostali LIAN sports igraci. Obozavao sam ga kao igraca, ali treba biti realan i reci da je daleko od postenjacine. Nazalost i bolest ga sprecava da se ozbiljnije posveti itd.  

 

Muslin dok je Dzajic tu, svakako nije opcija.

 

A inace, ja bih gledao ka stranom trzistu i doveo trenera stranca. 

Tvoj stav o Ivanu Jovanoviću? 

 

Igrao više puta LŠ sa Apoelom, stizao i do četvrtfinala, ali pre deceniju. Nije ga bilo u Evropi do skoro i sad je sasvim dobar u Grčkoj. 

Pošto ovi naši neće stranca sigurno, je li i ovaj izdanak stare škole fudbala i provlači se na sreću ili ipak zna nešto? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Tvoj stav o Ivanu Jovanoviću? 

 

Igrao više puta LŠ sa Apoelom, stizao i do četvrtfinala, ali pre deceniju. Nije ga bilo u Evropi do skoro i sad je sasvim dobar u Grčkoj. 

Pošto ovi naši neće stranca sigurno, je li i ovaj izdanak stare škole fudbala i provlači se na sreću ili ipak zna nešto? 

 

Jebem li ga, sigurno ima bolji CV od svih drugih domacih kandidata, ali mislim da nam treba neki stranac, malo atraktivniji sa svezijim dobrim rezultatima. Znam da je on bio opcija onda kad je Vladan Milojevic dosao, posle toga ga niko nije pominjao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

A jbg, ovi što nisu ni igrali za Partizan, a ni trenirali ih, ne verujem da su u ovim godinama neki zagriženi navijači. 

Posebno što će vrlo verovatno na stolu biti sigurno učešće u LŠ. Olabave se malo navijačke strasti kad se to zna : D 

Nije sigurno ucesce u lš cak i ako budemo prvi.  https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/1159599/srbija-uskoro-bez-direktnog-mesta-u-ls

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, pantelia said:

Markose, kada je Stankovic hteo da ode pre valjda godinu dana, rekao si da znas koga spremaju za naslednika i da nisi bas odusevljen. Jel to bio Milojevic ili neko drugi (ja sam tipovao na Rastavca 😁)?

 

Aleksandar Veselinovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Константин said:

 

Која црна камера. Или им гол аут линија није окомита у односу на бочну линију од шеснаестерца или има им не шљака вар систем како треба.

 

Baš tako. Iz ugla kamere ove dve linije bi trebale da budu skoro potpuno paralelne, sa eventualnim odstupanjem 1-2 stepena max.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Jeste najverovatnije ali nije sigurno: ako se osvajač LŠ ne plasira kroz domaću ligu za sledeću sezonu, mi ostajemo bez mesta. Zar ne?

Sigurno je. Tj imamo sigurnog učesnika. Jedino je pitanje za naš drugi klub da li će iz drugog ili trećeg kola.

 

edit ustvari mislim da je sigurno da i vice šampion kreće od trećeg kola.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-marko-marin-i-mi-u-zvezdi-vidimo-sta-nam-je-potrebno-mlai-igraci-i-nova-energija/433674

 

Dugujem veliku zahvalnost Zvezdanu Terziću koji mi je ukazao poverenje. Gledamo fudbal na isti način, razumemo se i veoma mi znači njegova podrška. Imam dosta toga i da naučim od njega.

Podigao je Zvezdu na evropski nivo i učinio zvezdaše ponosnim. Takođe, tu je i Mitar Mrkela čije znanje i iskustvo mi dodatno olakšavaju uklapanje u zahtevan sistem kakav je Crvena zvezda.“

 

Moj dobri Marine Marko,ako gledaš na isti način na fudbal kao Terzić Zvezdan onda imaš pogrešne poglede na fudbalsku igru.

Takođe ako ti Mrkela MItar pomaže sa svojim znanjem i iskustvom(pitam se u kojoj obklasti?skautinga?) nećeš dobaciti daleko što se tvog trenutnog posla tiče.

 

Neka od kratkih crta koje čine ovaj intervju:

 

  • U klubu su izveštaji o 1,500 igrača
  • Kulibali došao totalno nespreman (pa koji ste puštali Ohija onda ako ste to znali.Ako niste onda ste amateri)
  • Zvali Dabura i Basa Dosta
  • Pešić je bolji od Pjeroa (makabi) ( hahahahahaha) ovo mi je pokazatelj da iskustvo Mrkele Mitra i neiskustvo Marin Marka ima loše naočare za skauting
  • Crvena Zvezda može da ima bolje strance 

 

Ima dosta toga još da se pročita,i nisam neki optimista ako se bude ovako razmišljalo.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tunji Awojobi said:


Jeste najverovatnije ali nije sigurno: ako se osvajač LŠ ne plasira kroz domaću ligu za sledeću sezonu, mi ostajemo bez mesta. Zar ne?

Potreban, ali ne i dovoljan uslov. Moraju i Rusi da se vrate u takmicenje kako bi nas sampion ostao bez direktnog mesta.

Link to comment
Share on other sites

Kazu da ce se gledati klupski koeficijent za popunjavanje tog mesta, a ne nacionalni. Tu smo mogli da ugrozimo Dinamo ove sezone, jer nam nisu puno odmakli. Medjutim, kako se krece sezona, sanse za to su minimalne.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Siki said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-marko-marin-i-mi-u-zvezdi-vidimo-sta-nam-je-potrebno-mlai-igraci-i-nova-energija/433674

 

Dugujem veliku zahvalnost Zvezdanu Terziću koji mi je ukazao poverenje. Gledamo fudbal na isti način, razumemo se i veoma mi znači njegova podrška. Imam dosta toga i da naučim od njega.

Podigao je Zvezdu na evropski nivo i učinio zvezdaše ponosnim. Takođe, tu je i Mitar Mrkela čije znanje i iskustvo mi dodatno olakšavaju uklapanje u zahtevan sistem kakav je Crvena zvezda.“

 

Moj dobri Marine Marko,ako gledaš na isti način na fudbal kao Terzić Zvezdan onda imaš pogrešne poglede na fudbalsku igru.

Takođe ako ti Mrkela MItar pomaže sa svojim znanjem i iskustvom(pitam se u kojoj obklasti?skautinga?) nećeš dobaciti daleko što se tvog trenutnog posla tiče.

 

Neka od kratkih crta koje čine ovaj intervju:

 

  • U klubu su izveštaji o 1,500 igrača
  • Kulibali došao totalno nespreman (pa koji ste puštali Ohija onda ako ste to znali.Ako niste onda ste amateri)
  • Zvali Dabura i Basa Dosta
  • Pešić je bolji od Pjeroa (makabi) ( hahahahahaha) ovo mi je pokazatelj da iskustvo Mrkele Mitra i neiskustvo Marin Marka ima loše naočare za skauting
  • Crvena Zvezda može da ima bolje strance 

 

Ima dosta toga još da se pročita,i nisam neki optimista ako se bude ovako razmišljalo.

 

 

Dosta toga je rekao zanimljivog, ali i on je nejasan u vezi nekih stvari. Hvali Gruzijca, a nigde da objasni zasto ne moze da zameni Rodica ni u nasoj ligi nego nam tu igra Srnic. Hvali Pesica i Gobeljica, kako shvatiti tu ludost? Prica o podmladjivanju ekipe, a produzavamo ugovore matorim igracima. Dosli su nam mladji igraci letos (Kangva, Bukari, Mitrovic, Gruzijac, Rus) ali od njih jedino Bukari/Mitrovic (na istoj poziciji igraju) imaju ozbiljniju ulogu. Nikola Stankovic je talentovan igrac, cak je i igrao dve utakmice na neprirodnoj poziciji i pokazao se skroz dobro, ali je posle toga nestao. Stanica i Radulovica smo poslali na pozajmice. I onda pricamo kako nam fali energije i mladosti, pa naravno da fali kada ne verujemo u mlade igrace i oslanjamo se na "proverene" snage koje su kako i sam Marin kaze zasicene. A ja bih dodao i istrosene, jer pojedini igraci se vise nikad nece vratiti na nivo kada su nam bili korisni.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...