Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ne znam, može li link? U vezi napuštanja? 

 

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/stanojevic-finale-kupa-se-sabotiralo-od-pocetka/d64esl5

 

"Imam samo jedno pitanje, zašto u 20 i 15 nismo bili na terenu, zašto delegat Janković nije dozvolio da izađemo? Pritisci od početka, pitao sam delegata zašto se pravi tenzija i zašto po pravilima nismo na terenu. Nezapamćen skandal, Vojvodina nije htela da izađe na teren na početku, u miks zoni nismo mogli da verujemo da neće da izađu na teren zbog navijača. Stajali smo u hodniku 20 minuta i nismo znali šta se dešava. Nije ni trebalo da se igra, jer jedna ekipa nije htela da izađe na teren. Izigravamo pravila zbog ustupaka", rekao je Stanojević.

 

"Žao mi je što se ljudi ne bore za srpski fudbal. Ne vidim ekipe sa naših prostora koje su uradile nešto u Evropi, osvojile neki bod, tako se bori za srpski fudbal. Svi osporavaju naše trofeje, a mi igramo Ligu šampiona, Ligu Evrope. Ništa ne mogu da urade u Evropi, ko im tamo smeta da nešto urade?", upitao je Stanojević i nije se tu zaustavio.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

auuu jbt

stvarno ste neverovatni

 

imas situaciju gde navijaci (koji dolaze organizovano) kasne i igraci njihovog kluba ne zele da izadju na teren dok oni ne dodju

i

situaciju gde postoje odredjene epidemioloske mere zbog pandemije, gde je organizator fss ali igra se u rupi i sad cigani (mozda) pokusaju to da iskoriste i uvedu svoje navijace vise ili manje ovako ili onako

ali to je sve isto !

 

mislim ja prvi ne volim te price ako ovo ja cu ono qrac palac silujte mene bla bla bla

ali ajde malo objektivnosti, bar malo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

auuu jbt
stvarno ste neverovatni
 
imas situaciju gde navijaci (koji dolaze organizovano) kasne i igraci njihovog kluba ne zele da izadju na teren dok oni ne dodju
i
situaciju gde postoje odredjene epidemioloske mere zbog pandemije, gde je organizator fss ali igra se u rupi i sad cigani (mozda) pokusaju to da iskoriste i uvedu svoje navijace vise ili manje ovako ili onako
ali to je sve isto !
 
mislim ja prvi ne volim te price ako ovo ja cu ono qrac palac silujte mene bla bla bla
ali ajde malo objektivnosti, bar malo
Ne razumem, prvo ne razumem sto moras da koristis te "nadimke" , "rupa" "cigani", a drugo ne razumem ko je organizator? Ako je FSS, Partizan ima pravo da ne izadje na teren ako bude navijaca, ili da ospori rezultat utakmice jer se igralo u neregularnim uslovima, ja mislim da ovo cak potpada pod arbitrazu suda u Lozani. Ne znam cemu odmah avansna kuknjava na Zvezdu koja nije organizator ovog meca za stvar koja se uooste nije dogodila?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni (al' to sam samo ja) su čak simpatični nadimci rupa i (šareni) lavor (a i ono armijski pašnjak) za dva stadiona, ali jeste, trebalo bi ih izbegavati ovde da se ne bismo međusobno provocirali.

 

Sami sebe zovete Ciganima, nit' je to loše nit' vidim kao problem kad vas tako oslovljavamo.

 

Edit: Hvala @Čvarkov to je to, setio sam se.

Edited by Barkley#34
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni (al' to sam samo ja) su čak simpatični nadimci rupa i (šareni) lavor (a i ono armijski pašnjak) za dva stadiona, ali jeste, trebalo bi ih izbegavati ovde da se ne bismo međusobno provocirali.
 
Sami sebe zovete Ciganima, nit' je to loše nit' vidim kao problem kad vas tako oslovljavamo.
 
Edit: Hvala [mention=133]Čvarkov[/mention] to je to, setio sam se.
Zavisi od konteksta i forumasa, ne smeta mi kada ti to kazes, ali kada vidim neku nameru da se malo bocka onda mi i smeta pomalo.
Da, i ja cesto puta kazem za sebe "ciganin"...

Znas sta, mi od svega napravimo svinjac, svuda se prave neki pritisci i sl, unapred se trazi alibi za poraz, umesto da uzivamo u ovakvim ugakmicama bwz nekog pritiska i znacaja...

Ok igra se za trofej ali je mnogo vaznija titula na to mislim...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

"Žao mi je što se ljudi ne bore za srpski fudbal. Ne vidim ekipe sa naših prostora koje su uradile nešto u Evropi, osvojile neki bod, tako se bori za srpski fudbal. Svi osporavaju naše trofeje, a mi igramo Ligu šampiona, Ligu Evrope. Ništa ne mogu da urade u Evropi, ko im tamo smeta da nešto urade?", upitao je Stanojević i nije se tu zaustavio.

Ovo sam, čini mi se skoro negde slušao, a ko je pričao, ubijte me ne mogu da se setim....

Quote

 

"Žao mi je što se ljudi ne bore za srpski fudbal, jer ne vidim da ostale ekipe osvajaju neke bodove u Evropi osim nas. Ako ovde imaju primedbe, šta im smeta da u Evropi naprave neki rezultat", upitao se Stanojević i dodao:

"Davali su i na svetskim prvenstvima golove rukama, ali ekipe nisu izlazile sa terena. Ne znam u čemu je problem, mi smo posle oba poraza u prvenstvu čestitali Vojvodini".

 

Ovo je cela izjava, onako isečena deluje nekako drugačije, ovako mi je nekako smislenija.....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Ovo sam, čini mi se skoro negde slušao, a ko je pričao, ubijte me ne mogu da se setim....

Ovo je cela izjava, onako isečena deluje nekako drugačije, ovako mi je nekako smislenija.....

 

Taj drugi deo je novi pasus na ovom linku što sam ja podelio, moguće je da je rekao u jednom dahu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ranzo said:

auuu jbt

stvarno ste neverovatni

 

imas situaciju gde navijaci (koji dolaze organizovano) kasne i igraci njihovog kluba ne zele da izadju na teren dok oni ne dodju

i

situaciju gde postoje odredjene epidemioloske mere zbog pandemije, gde je organizator fss ali igra se u rupi i sad cigani (mozda) pokusaju to da iskoriste i uvedu svoje navijace vise ili manje ovako ili onako

ali to je sve isto !

 

mislim ja prvi ne volim te price ako ovo ja cu ono qrac palac silujte mene bla bla bla

ali ajde malo objektivnosti, bar malo

Navijači Vojvodine nisu kasnili nego je organizator finala kupa( FSS) odlucio da ih kao gostujuće navijače  uvede u 20 minutu utakmice. Pošto oni nikako nisu bili gosti na finalu kupa sa punim pravom su zapretili da neće igrati dok se njihovi navijači puste na stadion. Tad malom stanoju to nije smetalo nego je čak i pevao onu ogavnu pesmu" pola m.... pola u.....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Knipex said:

@Helmet Mani se, pa sami sebe zovemo "Cigani", što ne bi i oni. Aj za "Rupu" tu i tamo, što kaže ćelavac tu je i "Lavor". meni više smeta što je u drugom postu malim slovima napisao "Rajko Mitić" :classic_biggrin: vodi računa @ranzo

Mislim da ranzo sve piše malim slovima pa mu nije za zameriti.

 

Mada, uvek sam za poštovanje Rajka. Bio je legendarni igrač, a i mi ceno-beli ne smemo zaboraviti 4 utakmice i 2 gola za Partizan. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Sami sebe zovete Ciganima, nit' je to loše nit' vidim kao problem kad vas tako oslovljavamo.

 

 

To ti je 'vako. Mi to mozemo da kazemo za sebe, ali ti ne mozes tako da kazes za nas.

 

Ili moras da imas pratnju. 🍻

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Barkley#34 said:

 

U pravu je 1/1 za ovo. Organizator je FSS, mesto odigravanja je Mitić. Dali su po 40 karata, a svi znamo šta se dešava na raznim mečevima i ko sve ulazi na stadion i u halu. Je l' fantazira nešto, tek tako mu palo na pamet?

Ma slažem se. Ne daj bože da se sete iz Zvezde da daju "markere" navijačima i da ih rasporede oko terena, ili recimo iza Stojkovićevog gola, pa da ga vređaju i provociraju ceo meč. Ili još gore da dovedu vođe navijača u ložu i smeste ih pored uprave Partizana.

Ja mislim da bi Stanojević napustio teren i da Partizan, ne daj Bože, uradi tako nešto. Treba poštovati fer plej.

 

😉

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Juan said:

Ne daj bože da se sete iz Zvezde da daju "markere" navijačima i da ih rasporede oko terena, ili recimo iza Stojkovićevog gola, pa da ga vređaju i provociraju ceo meč.

 

1 minute ago, Barkley#34 said:

Rekao bih da su se u Zvezdi još pre dvadeset godina setili toga za markere. Tada nije bilo samo vređanja. :wink2:

 

Znamo mi vrlo dobro gde se nesto vise od vredjanja trenira jos od mladjih kategorija... 

https://www.republika.rs/sport/fudbal/280668/video-skandal-epskih-razmera-mecu-partizana-cuke-majka-fudbalera-bacila-pesak-oci-protivnickom-golmanu

 

🍻

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Barkley#34 said:

Hahahahahaha, kakva boleština. Kažu ljudi da je još pre nekoliko godina bilo potezanja pištolja od strane roditelja na utakmicama klinaca od desetak godina. Otišlo sve u ofsajd.

Bila je ona priča, do duše ne na derbiju, kada su se roditelji potukli na tribini, pa su klinci došli da ih razdvajaju.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Najgore su majke koje prate sinove velike nade fudbala. Svačega sam se nagledao dok je klinac igrao u mlađim kategorijama. Ja sam uvek gledao da se odvojim od grupe jer nisam mogao da slušam gluposti i vređanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...