Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Nevezano za osvajanje Vojvodine, ja bolesniju atmosferu u životu nisam video. Kakvi su ono krici, kletve, psovanje, nabijanje na k*rac cele familije... Pola onih ljudi je za psihijatriju, došli da isprazne frustracije i ništa više, veze sa sportom ovo nema. I da, u košarci se na pominjanje Vesne i Novice prekida utakmica, ovde na sve ove bljuvotine ništa?!

Edited by Boaće
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Laki Juan said:

Crni humor....Totalno je nebitno ko je osvojio kup. Svi smo večeras izgubili. Samo da vidimo sa kojim rezultatom.

 

Šta kažu, Niš je novo žarište korone? Hoće biti mesta za sve ove sa tribina u bolnicama?

Link to comment
Share on other sites

Nema poenta pricati o sportu kada se coveku na najgori nacin cele utakmice vredja porodica.

Bravo Nenade!!! Bravo sto nisi sisao na taj nivo.

 

Nije ovo sport. 

 

Taj gospodin Savo, kako ga ovde cesto nazivaju, gospodin, nije se setio JEDNOM da zamoli da se coveku ne vredja porodica. Maloletna cerka. 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nisam gledao..moze li malo vise o ovome?

 

Ocigledno da se sprda. Nije mu salutirao nego je klasicno slavio i provocirao posle gola i onda je nastao haos

 

To skandiranje za Lalata nije u redu, mada nije u redu ni mnogo toga sto je Lalat radio u proslosti... od seljackog ponasanja na mecevima, provociranjem navijaca, vredjanjem ljudi, vrsenjem pritiska na sudije na granici fizickog napada, nepotrebno mesanje u politiku i slihtanje predsedniku... znaci, nije u redu ali je on sam sebe gurnuo u prvi plan

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

Kad ne mogu da se raduju tituli dobar je i kup za Vošu.
Danas duplo veća podrška.

Ali od one euforije, dizanja Sadika u nebesa, slavlja nakon pobede nad Zvezdom vise nego kad smo mi pobedili Liverpul..... Jedno veliko nista. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

To skandiranje za Lalata nije u redu, mada nije u redu ni mnogo toga sto je Lalat radio u proslosti... od seljackog ponasanja na mecevima, provociranjem navijaca, vredjanjem ljudi, vrsenjem pritiska na sudije na granici fizickog napada, nepotrebno mesanje u politiku i slihtanje predsedniku... znaci, nije u redu ali je on sam sebe gurnuo u prvi plan

 

I gde tu njegova cerka i zena zasluzuju uvrede?

Link to comment
Share on other sites

Ne pravdam skandiranje... ali poenta je da on tacno trazi paznju i da bude njegova poslednja... mada se danas i jeste popisio po svima i svaka mu cast, izasao je kao pobednik 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Lepo je videti komšiluk ovako srećan, kad vide da neko uspe da šutne na Partizanov gol, pa čak i da ga pogodi.

Kao istinski ljubitelj fudbala, sporta generalno, radujem se kada neko igra posteno, kako dolikuje... pa jos i bude sportski nagradjen za to. Eto, ja se tome radujem. 

 

A ne kad se neko valja po terenu 90% preostalog vremena...

 

Inace, onako, osrednje kvalitetna utakmica. Not great, not terrible. Lepo je sto je bilo dosta golova.

Lalat je najbolji trener-motivator. Za strucnost se moze diskutovati, ali nekada je motivacija sve sto je potrebno...

 

Nego sve ono oko terena, a i na terenu nekada - ja bih takve kazne odvaljivao da bi samo prstalo... pa da vidimo da li ce huligani da vode sport. 

Onakva skandiranja, Lalatu, Filipu Covicu, Novici, pa ranije i Vujosevicu i Macvanu... praznjenje tribina, novcana kazna klubu. Ponavljanje incidenta - praznjenje tribina, novcana kazna klubu, igranje bez publike x utakmica. Ponavljanje na ponavljanje incidenta - praznjenje tribina, drakonska novcana kazna klubu i zabrana publike do kraja sezone. 

A u kurac vise. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...