Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Što se tiče Panathinaikosa, dve pobede se moraju uzeti ove sedmice. Bez izgovora.

 

Videčemo dali je Dejo uspeo da zauzda onu kaubojštinu i pichkerstvo koje smo videli u Istanbulu. Ako nije, to bi bilo to...

Sledecih pet kola poprilicno dobar raspored, da, tu mora biti prekretnica ili razlaz.

 

Grigonis se uhvatio za ledja i nije igrao poslednji mec u prvenstvu..

Link to comment
Share on other sites

PAO opet od sjaja do ocaja. 29 poena u trecoj i 9 u cetvrtoj. Sreca Lundberg napravio faul u napadu, sulud potez Bacona da ne preuzima.

 

Radonja mora sto pre da nametne svoju odbranu, inace nece jos dugo. Trenutno imam utisak da mogu da dobiju jedino ako Williams odigra vrhunski. A iako on jeste najbolja verzija upravo kod Radonje, ne znam ipak koliko je to odrzivo i nesto na sta mozes da se oslonis. 

 

Kako god, mora da se dobije Asvel u petak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više sreće no pameti. 

 

Jaiteh je imao zicer da stavi tačku u regularu. Na kraju napad kod pobjedničke trojke Williamsa je bio sranje, slučajno došla lopta kod njega.

 

Uglavnom ako dobije Asvel može Radonja da odahne malo, iako ovo nije baš dobro. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

PAO opet od sjaja do ocaja. 29 poena u trecoj i 9 u cetvrtoj. Sreca Lundberg napravio faul u napadu, sulud potez Bacona da ne preuzima.

 

Radonja mora sto pre da nametne svoju odbranu, inace nece jos dugo. Trenutno imam utisak da mogu da dobiju jedino ako Williams odigra vrhunski. A iako on jeste najbolja verzija upravo kod Radonje, ne znam ipak koliko je to odrzivo i nesto na sta mozes da se oslonis. 

 

Kako god, mora da se dobije Asvel u petak.

 

Ajde ta zadnja odbrana gde su se pogubili. Nego se Bacon celu utakmicu svojski trudio de usere sve što dotkne. Maltene svaki prodor mu je bio užasan. A posle omašio i onu otvorenu trojku na 40-ak sekundi do kraja.

 

Da, ovde se slažem. Ova ekipa ne igra Radonjićevu košarku. Od svega što on propoveda, samo imaj taj not giving up mentalitet. Odbrane nema. Defanzivni skok buranija. Ofanzivno šta uradi Williams, to je to. Ako se to ubrzo ne popravi, neče biti ni rezultata.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

Više sreće no pameti. 

 

Jaiteh je imao zicer da stavi tačku u regularu. Na kraju napad kod pobjedničke trojke Williamsa je bio sranje, slučajno došla lopta kod njega.

 

Uglavnom ako dobije Asvel može Radonja da odahne malo, iako ovo nije baš dobro. 

A kod vas je super...ae..bezanija sa svetog topika.

 

Bilo je pre toga izradjenih suteva, ali Pontika omasi otvorenu trojku a Lee zicer

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Ajde ta zadnja odbrana gde su se pogubili. Nego se Bacon celu utakmicu svojski trudio de usere sve što dotkne. Maltene svaki prodor mu je bio užasan. A posle omašio i onu otvorenu trojku na 40-ak sekundi do kraja.

 

Da, ovde se slažem. Ova ekipa ne igra Radonjićevu košarku. Od svega što on propoveda, samo imaj taj not giving up mentalitet. Odbrane nema. Defanzivni skok buranija. Ofanzivno šta uradi Williams, to je to. Ako se to ubrzo ne popravi, neče biti ni rezultata.

Najlosija odbrana lige 🙂

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Del Piero said:

 sulud potez Bacona da ne preuzima.

 

 

Radonja je non stop pored aut linije pokazivao da preuzimaju u odbrani samo Bejkon tupson vrv zaboravio šta su dogovorili na tajm autu čak je i Lee odregovao kao da će ovaj da preuzme.

 

Wiliamsa će večeras celu noć da slave 🙂

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonja se iscupao iz sranja koje je sam napravio. U trecoj pri seriji 14:0 i u tom trenutku odlicne brane napad i ostaje im 3 sekunde za sut a mislim da je kod Tea bila lopta i odvojen, Radonja dobija tehnicku. Teodosic daje 4 poena iz tog napada.  Mislim da je to razlog sto nisu prelomili utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

strani forum

 

Quote

anyway, the CLOWN RADONIC and pedoulakis (its a shame this person is still in the team,he is by far the worst thing that ever happened in the team) should be removed as soon as possible. these idiots are responsible for providing the worst offensive gamestyle in euroleague,while they have some really good offensive players

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stresna utakmica i mnogo bitna pobeda za Pao. Da je Zaite pospremio onaj zicer, Dejo bi za koji dan bio ozvanicen u Buducnosti, sto bi bilo onako dosta neprijatno.

 

Asvel ce, valjda, rutinirati i kupiti vreme da pokusa nesto da napravi od ove bande i pre svega da smiri onu notornu stetocinu od Bejkona. Kakva je to smrdibuba od igraca, ono majka jednom radja. Milije mu je da opali preko 3 ruke nego da uzme otvoren sut.

 

Zato se poverenje u Pariza konacno isplatilo, odigrao je vrhunsku utakmicu i uz Derika i Nejta izvukao ovo. Za dlaku i onaj sut sa celog za pobedu da mu udje, to bi tek bila ludnica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...