Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Pa sada bas ne razumem. Kakve veze ima sada nasa utakmica sa Asvelom? I da su dosli kompletni utakmica bi izgledala isto, jer su takav tim. Ne znam zasto racunas Lovernja, posto on ne igra vec par utakmica, zavrsio sezonu i dovedena zamena. Znaci igrali su bez dva igraca, a treci je iskljucen na utakmici, sto bi se reklo ima malo i nase zasluge.

Elem, posto vesto pokusavas da skrenes temu da nastavimo. Znaci sada je problem i Lee? Posto sam ja gledao utakmicu, problem nisu bili ni Bejkon ni Lee. Problem je sto su svi izasli na utakmicu kao nasi protiv Zadra. Znaci bas ih je bilo briga da igraju odbranu, a Papajanis sutne u prva tri napada trojku i Dejo, nista. Ja bih ga poslao u svlacionicu posle druge. Kada tu nije bilo reakcije, onda je i Bejkon hteo da pripali koju, ipak je to njemu prirodnije.

Elem, ako PAO bude trazio trenera sa EL iskustvom slobodan je VJ. Ipak je on izgubio od Fenera u poslednjih par minuta i nije skinuo gace iako je znao da je vec smenjen.

Ne balavi, doveli su Lija prvog dana, lik je daj boze za EC. Nudili su Kalatesu 2m, ali qrac. Svakako tim izgleda lose, ali ovo je tek pocetak..dobri su temelji.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne balavi, doveli su Lija prvog dana, lik je daj boze za EC. Nudili su Kalatesu 2m, ali qrac. Svakako tim izgleda lose, ali ovo je tek pocetak..dobri su temelji.

Ne vredjaj. Bezobrazan si. Nije ti dovoljno sto trolujes na nasoj temi. Vise ti pristaje kada se lazno predstavljas. Pocetak za tim, a videcemo za Deju.  Mi bi se sutirali u dupe da imamo tim kao sto ga ima PAO. Kada mi izgubimo od Fenera onda je VJ nemac pojma. Sta je onda Dejo kada izgubio 30?  Zasto je Dejo prihvatio Lija? Sto ga onda to razlikuje od VJ, po pitanju dovodjenja igraca? Koliko dvostrukih standarda imas.

Nego reci mi sta bi sa tuzbom KK Crvena Zvezda protiv vase male skupine? Izgleda da nije dobro ispalo po vas, jer tolika mrznja protiv naseg kluba nije bas normalna.

Edited by VISOKOLETAC
slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Ne vredjaj. Bezobrazan si. Nije ti dovoljno sto trolujes na nasoj temi. Vise ti pristaje kada se lazno predstavljas. Pocetak za tim, a videcemo za Deju.  Mi bi se sutirali u dupe da imamo tim kao sto ga ima PAO. Kada mi izgubimo od Fenera onda je VJ nemac pojma. Sta je onda Dejo kada izgubio 30?  Zasto je Dejo prihvatio Lija? Sto ga onda to razlikuje od VJ, po pitanju dovodjenja igraca? Koliko dvostrukih standarda imas.

Nego reci mi sta bi sa tuzbom KK Crvena Zvezda protiv vase male skupine? Izgleda da nije dobro ispalo po vas, jer tolika mrznja protiv naseg kluba nije bas normalna.

Nema mrznje prema klubu...od tuzbe je bio go .ura. i to je nebitno. Ostoja mu objasnjava, to je tako kad sve pare idu u (jedan) tim.

 

Polako, Dejo ce to spakovati, ova sezona je za postavljanje temelja. Lee je tu i igra. Tim je u malom rasulu, ali doci ce to na svoje. PAO treba strpljenja i rad ce se isplatiti. Ne menjaju trenere i igrace kao carape. Tim je i mlad.

 

Pobedio je Zvezdu na strani, to je dovoljno. Bice jos pobeda, ali bitan je temelj..na kraju se broje mrtvi...a i prica se o prezivelim. 

 

Zvezda ima lose rukovodstvo...to je jasno svima. Protiv sam toga, taljenha, vacarenja i pravljenja ljudi debilima. Neki to vole, ali uskoro dolazi realnost..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

bejkon 20pts,10-12 sa slobodnjaka od 77pts ali je on kriv sto radonja gubi

ne gledam tekmu, samo kayem da zvuci tesko.

Vidi se da ne gledas. Pogledaj, pa da prokomentarisemo 🙂

 

Takodje pogledaj i gde sam rekao da je on kriv sto radonja gubi, pa mi javi.

 

Osvrnuo sam se na napadacki arsenal koji ima i koji je izuzetan i koji kurcu ne vredi jer je fizioloski tup. Trener koji ga je doveo je kriv sto ga je doveo, naravno, nisam sigurno ja kriv. Macevanje oko Radonje ostavi za Devila, ja nisam Ra svedok.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Hajde ti lepo Radonja u svoj maticni klub pa da ustedis gradjanima Srbije jedno 20+ miliona evra naredne sezone.

Pa jel se veruje Dusku? Covek tek dosao a vec da ga menja Radonja. Inace kod Pao je bas losa situacija, jer Oly vrlo lako moze biti sampion ove sezone, a Pao ne vidim nacin bolji od 15 mesta. U tim se utakla jaka lova, ali nema ovde igre

Link to comment
Share on other sites

Maticni klub Radonjica je Buducnost, prizivam da ga se vrati tamo (jer znam da ni u ludilu ne bi nazad u cirkus koji je Covic napravio od kluba).

 

Em sto bi ABA imala konacno tri kluba sa preozbiljnim trenerima, em da malo SNS preusmeri pare na sredjivanje ulica u Beogradu. Jos kad bi Spahija dosao u Cedevitu... no, nista od toga, konkurencija je zakucana na Mega Misko trenercinama i Golemcem koji se pre svakog meca pomoli da mu ekipa sutira 50% trojki.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Maticni klub Radonjica je Buducnost, prizivam da ga se vrati tamo (jer znam da ni u ludilu ne bi nazad u cirkus koji je Covic napravio od kluba).

 

Em sto bi ABA imala konacno tri kluba sa preozbiljnim trenerima, em da malo SNS preusmeri pare na sredjivanje ulica u Beogradu. Jos kad bi Spahija dosao u Cedevitu... no, nista od toga, konkurencija je zakucana na Mega Misko trenercinama i Golemcem koji se pre svakog meca pomoli da mu ekipa sutira 50% trojki.

Ae ti odmori malo. Niti gledas utakmice, niti znas sta pises i tako non stop. Postoji proces, ako znas sta je to i Dejo ne ide nidje. 

 

Covek ima 10 EL sezona i ti ga selis u Buducnost jer su "strucnjaci" rekli da je bez rominga sto je glupost epskih razmera.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ae ti odmori malo. Niti gledas utakmice, niti znas sta pises i tako non stop. Postoji proces, ako znas sta je to i Dejo ne ide nidje. 

 

Covek ima 10 EL sezona i ti ga selis u Buducnost jer su "strucnjaci" rekli da je bez rominga sto je glupost epskih razmera.

Iskreno doktrina Vujosevica i Radonjica prolazi samo u Srbiji. Treba imati jaku bazu karaktera i domacu osnovu koja moze da trpi neke stvari koje sigurno nece Bejkon,Wilijams ili Grigonis usvajati. Ako dolazi stranac on mora biti pozitivno lud, vidi se da ovi ljudi su tu samo sa igraju onako kako oni zele. Takodje na 5 su trebali biti jaki kao zemlja sa 2 fizicki mocna igraca, ali ne zna se ko je tu gori, Papajanis energija ala Borisa Simanic. Uvek bi uzeo stranca kao sto je Lesor, nego imati takvog domaceg u kojeg uzgred polazes nade jer je jedini Grk koji ima neku ulogu. Braca Kalaizakis, Bohoridis su tu samo da se popuni 12. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dobar u piku said:

Iskreno doktrina Vujosevica i Radonjica prolazi samo u Srbiji. Treba imati jaku bazu karaktera i domacu osnovu koja moze da trpi neke stvari koje sigurno nece Bejkon,Wilijams ili Grigonis usvajati. Ako dolazi stranac on mora biti pozitivno lud, vidi se da ovi ljudi su tu samo sa igraju onako kako oni zele. Takodje na 5 su trebali biti jaki kao zemlja sa 2 fizicki mocna igraca, ali ne zna se ko je tu gori, Papajanis energija ala Borisa Simanic. Uvek bi uzeo stranca kao sto je Lesor, nego imati takvog domaceg u kojeg uzgred polazes nade jer je jedini Grk koji ima neku ulogu. Braca Kalaizakis, Bohoridis su tu samo da se popuni 12. 

Papajanis igra vise nego solidno naspram ostalih. Juce je kvalitet pobedio i Dejo je u Nemackoj imao dobre rezultate.

 

PAO je krs godinama i nije on otisao u CSKA koji je bio na F4 tad 14/15 puta samo bez Duloa.

 

Nov, tim i trener i kockice treba da se posloze i treba biti samo strpljiv.

 

Malo promena u timu i bice to ok. Novi igraci ce se snaci i biti tu duze i onda dovesti samo suv kvalitet. 

 

Promena Lee - Jovic bi vec donela rezultate.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Papajanis igra vise nego solidno naspram ostalih. Juce je kvalitet pobedio i Dejo je u Nemackoj imao dobre rezultate.

 

PAO je krs godinama i nije on otisao u CSKA koji je bio na F4 tad 14/15 puta samo bez Duloa.

 

Nov, tim i trener i kockice treba da se posloze i treba biti samo strpljiv.

 

Malo promena u timu i bice to ok. Novi igraci ce se snaci i biti tu duze i onda dovesti samo suv kvalitet. 

 

Promena Lee - Jovic bi vec donela rezultate.

 

 

 

Problem je sto tamo nema vremena, sigurno da im Oly nabija komplekse i da oni ne zele proces nego instant rezultat. Ali da li Radonjic moze biti trener tima koji pretenduje za top 8 nisam siguran, a da se taj tim ne zove Crvena Zvezda. Jovic je macka u dzaku sto se povreda tice, a i Wolters ne cveta u tom segmentu. Lee je barem tu stalno, deluje da je u tom segmentu dobar.A sto se ekipe tice dosta je tu skuplji tim od Partizana, a da ne govorim zvezde. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dobar u piku said:

Problem je sto tamo nema vremena, sigurno da im Oly nabija komplekse i da oni ne zele proces nego instant rezultat. Ali da li Radonjic moze biti trener tima koji pretenduje za top 8 nisam siguran, a da se taj tim ne zove Crvena Zvezda. Jovic je macka u dzaku sto se povreda tice, a i Wolters ne cveta u tom segmentu. Lee je barem tu stalno, deluje da je u tom segmentu dobar.A sto se ekipe tice dosta je tu skuplji tim od Partizana, a da ne govorim zvezde. 

Skuplji od partizana??  Mozda u tvojim snovima, budzet je 10m..

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dobar u piku said:

Problem je sto tamo nema vremena, sigurno da im Oly nabija komplekse i da oni ne zele proces nego instant rezultat. Ali da li Radonjic moze biti trener tima koji pretenduje za top 8 nisam siguran, a da se taj tim ne zove Crvena Zvezda. Jovic je macka u dzaku sto se povreda tice, a i Wolters ne cveta u tom segmentu. Lee je barem tu stalno, deluje da je u tom segmentu dobar.A sto se ekipe tice dosta je tu skuplji tim od Partizana, a da ne govorim zvezde. 

 

Ako se ne varam, pretendovo je sa Bayernom u jednoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Ae ti odmori malo. Niti gledas utakmice, niti znas sta pises i tako non stop. Postoji proces, ako znas sta je to i Dejo ne ide nidje. 

 

Covek ima 10 EL sezona i ti ga selis u Buducnost jer su "strucnjaci" rekli da je bez rominga sto je glupost epskih razmera.

 

Mnogo si bezobrazan, da ne kazem nesto grublje. Nemoj ti bilo kome da govoris da li treba da odmori ili ne.

 

Radonjic se nije dokazao u inostranstvu i ne verujem da ce sa PAO da napravi bilo sta osim izbegavanja poslednja dva mesta (a to nije nikakav uspeh). U ABA vec ima izazov u vidu jos 2-3 ekipe koje imaju velike budzete i tu bi njegova filozofija mogla da dodje do izrazaja. Napisao sam da moze da ode u Buducnost jer on i nema gde da se vrati osim da opet pravi besmislene pauze. U Partizan ne moze, Cedevita forsira dijametralno suprotnu koncepciju od njegove, Crvena zvezda je pravi mali haos, ima trenera, a tu je i svadja sa Covicem. Tako da, ako Radonjic voli izazove, Buducnost je idealna, tu je EC koji moze da se osvoji, trener kojeg je lako smeniti, a i ABA gde moze da se odmeri sa dva skupa sastava.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Bacon nije igrao u prvenstvu. Koriščeno samo 5 stranaca od dozvoljenih 6. Zna li neko šta se tu dešava?

 

Pa imaju duplo kolo EL naredne nedelje, verovatno ga odmara Radonjic za te meceve.

 

Isto tako bi neko mogao da pomisli i da se Punteru sprema otkaz jer ga nema protiv Splita.

 

Sa druge strane, sta je sa Andrewsom? On ce ili morati da se preseli u neki EC tim ili da ceka do kraja godine, ali vec duze vreme nije u sastavu, a i dalje nije dobio otkaz. Sta se tu desava?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

 

Pa imaju duplo kolo EL naredne nedelje, verovatno ga odmara Radonjic za te meceve.

 

Isto tako bi neko mogao da pomisli i da se Punteru sprema otkaz jer ga nema protiv Splita.

 

Sa druge strane, sta je sa Andrewsom? On ce ili morati da se preseli u neki EC tim ili da ceka do kraja godine, ali vec duze vreme nije u sastavu, a i dalje nije dobio otkaz. Sta se tu desava?

 

Nije baš u njegovom stilu. Pogotovo sad kad gori pod nogama, a svaki sledeči kiks bi mogao da znači i kraj ove atinske epizode.

 

Mislim, nisam ni mislio na otkaz nekome, jer bi to bilo malo too much verovatno. Ali mi jeste čudno da je koristio samo 5 od 6 stranaca. Vidim nema ni Grigonisa. Mada sam se sad sjetio da se on uhvatio za ledja u utakmici proiv Fenerbahčeja

 

Za Andrewsa mi nije jasno. Meni nije izgledao slabo u prvih par utakmica. A i teško da bi odigrao dosta gore od Lee-ja. Otkaz verovatno nije dobio jer ima neki (polu)garantovani ugovor. Pa su sad u standstilu i potrazi dobre situacije za obe strane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bejkon preventivno..Slabi su ovi domacini i to je to.

 

Endrjus bi sad bio potrebniji od Pontike ako bude igrao kao u Istanbulu. Trojka, omasi obruc, ziceri mu redovno cure iz obruca itd..a krila bar ima.

 

Endrjuz mi je tu cak i najsigurniji suter.

 

Ovom timu treba top plej i cetborka i bili bi bas mocni.

 

Inace, Barsa mozda menja Sarasa za Deja. Kalina minira Sarasa i preporucuje Deja.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Bejkon preventivno..Slabi su ovi domacini i to je to.

 

Endrjus bi sad bio potrebniji od Pontike ako bude igrao kao u Istanbulu. Trojka, omasi obruc, ziceri mu redovno cure iz obruca itd..a krila bar ima.

 

Endrjuz mi je tu cak i najsigurniji suter.

 

Ovom timu treba top plej i cetborka i bili bi bas mocni.

 

Inace, Barsa mozda menja Sarasa za Deja. Kalina minira Sarasa i preporucuje Deja.

Iskreno sem 17 i 18 mesta ja Pao ne vidim, Trinki ce podici Bajern, dok Dusko je vec krenuo dizati zvezdu. Fali u Pao mnogo vise nego plej i krilni centar. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dobar u piku said:

Iskreno sem 17 i 18 mesta ja Pao ne vidim, Trinki ce podici Bajern, dok Dusko je vec krenuo dizati zvezdu. Fali u Pao mnogo vise nego plej i krilni centar. 

Dobili ste Lion kuci bez najboljih igraca na jedvidete jade i poceli ste se dizati.

 

Videcemo, vec ovo duplo kolo ko ce se dizati, a ko spustati...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Dobili ste Lion kuci bez najboljih igraca na jedvidete jade i poceli ste se dizati.

 

Videcemo, vec ovo duplo kolo ko ce se dizati, a ko spustati...

 

Što se tiče Panathinaikosa, dve pobede se moraju uzeti ove sedmice. Bez izgovora.

 

Videčemo dali je Dejo uspeo da zauzda onu kaubojštinu i pichkerstvo koje smo videli u Istanbulu. Ako nije, to bi bilo to...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...