Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Rekoh posle Partizana da će Pao biti bolje, ne da bih veličao našu pobedu, nego jer je jasno da je to ipak druga ekipa sa Nejtom i Bejkonom.

 

Ima tu sada materijala, ne da se uradi nešto posebno, ali za korektno igranje Evrolige.

I Papajanis napreduje. Mislim da on može da bude sasvim dobar EL centar.

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam vec da je PAO bio bas grozan bez Woltersa, iako su pojedinci pisali kako mi nismo imali nikoga spolja.

 

Dakle, dva EC skracena Amera + Ponitka + Grigonis + Williams + centri + bezvezni domaci igraci. Prakticno su igrali sa sedam igraca i cak i takvi su uspeli da brejknu KKCZ.

 

Ovo sada je nesto drugo, ali ja i dalje ne verujem u ovu ekipu i mislim da ce joj maksimum biti izbegavanje TOP 3 pozicije gledano odozdo na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, goldberg said:

Pisao sam vec da je PAO bio bas grozan bez Woltersa, iako su pojedinci pisali kako mi nismo imali nikoga spolja.

 

Dakle, dva EC skracena Amera + Ponitka + Grigonis + Williams + centri + bezvezni domaci igraci. Prakticno su igrali sa sedam igraca i cak i takvi su uspeli da brejknu KKCZ.

 

Ovo sada je nesto drugo, ali ja i dalje ne verujem u ovu ekipu i mislim da ce joj maksimum biti izbegavanje TOP 3 pozicije gledano odozdo na tabeli.

Treba im plej i bek. Mesto Lija i ovog slabijeg od brace...

 

Npr Poceko i neka slicna dvojka bi promenila sve.

 

Tesko ce na strani Pao dobiti nekog ako se ne pojaca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Treba im plej i bek. Mesto Lija i ovog slabijeg od brace...

 

Npr Poceko i neka slicna dvojka bi promenila sve.

 

Tesko ce na strani Pao dobiti nekog ako se ne pojaca.

 

Malo je star za euroligaški ritam, a mislim i da je prešo u trenere 🙂

 

Što se tiče još jedne dvojke, tu bi onda zajebali i Čovića i njegoc cirkus sa 5 centara. Imaš 2 čiste dvojke u Grigonisu i Kalaitzakisu, i još 3-4 igrača koji tu mogu uskočiti upomoč, ako zatreba.

 

Što se tiče utakmice sa Fenerom, mi čemo tu utakmicu dobiti

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Malo je star za euroligaški ritam, a mislim i da je prešo u trenere 🙂

 

Što se tiče još jedne dvojke, tu bi onda zajebali i Čovića i njegoc cirkus sa 5 centara. Imaš 2 čiste dvojke u Grigonisu i Kalaitzakisu, i još 3-4 igrača koji tu mogu uskočiti upomoč, ako zatreba.

 

Što se tiče utakmice sa Fenerom, mi čemo tu utakmicu dobiti

Kampaco sam hteo napisati. Pa sad, nisu ciste dvojke kao Endrjuz npr..

 

Grigonis jeste juce bio odlican u drugom, ali takve partije treba da daje redovnije. 

 

Volters je doneo preokret tj jedna petorka u trecoj, a skroz druga u cetvrtoj. Nije menjao Dejo tim koji guli dobro.

 

Za f8 trebaju jis dva kvalitetna igraca..ipak Pao nije Zvezda. Njihovi ciljevi moraju biti veci.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kampaco sam hteo napisati. Pa sad, nisu ciste dvojke kao Endrjuz npr..

 

Grigonis jeste juce bio odlican u drugom, ali takve partije treba da daje redovnije. 

 

Volters je doneo preokret tj jedna petorka u trecoj, a skroz druga u cetvrtoj. Nije menjao Dejo tim koji guli dobro.

 

Za f8 trebaju jis dva kvalitetna igraca..ipak Pao nije Zvezda. Njihovi ciljevi moraju biti veci.

 

Znam, zafrkavam se 🙂

 

Odličan. I ja mislim da če biti redovnije sad kad je stigao Bacon. Rasteretio je mnogo te krilne pozicije, pre scega ball handlinga i izmišljanja poena u izolaciji. Sad Grigonis (pa i ostali), mogu biti strpljiviji i birat bolje situacije kad če da finiširaju.

 

Nisam mislio zbog ciljeva, nego u smislu ozbiljnosti i logike sklapanja rostera. Pa ne odražavaju se ambicije tako što dovodiš igrače na istu poziciju ko na traci. Znači ako napravimo mali rezime šta sad trenutno ima na toj poziciji: Grigonis i Kalaitzakis čiste dvojke, barem za ovaj sistem koji dejo piči. Ponitka je juče koliko sam video odigrao dosta na toj poziciji, pre svega kad je Howard bio u igri. Bacon bi mogao da pomogne, ali nema potrebe. Andrews (nažalost izgleda odpisan). Bochoridis, Pappas, drugi Kalaitzakis.

Ja stvarno ne vidim potrebe za novom dvojkom, a pogotovo kad se uzme u obzir da je doselekcija potrebnija na drugim pozicijama. A znajuči kako Dejo deluje, ako PAO zaigra dobro u ovom nadolazečem periodu, pitanje je dali če i tog nesrečnog Leeja da menja...

 

Btw, tek sam nekidan provalio da Radonjiću više igra Kalaitzakis iz Lietkabelisa, nego onaj iz NBA. Klasik Dejo 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Znam, zafrkavam se 🙂

 

Odličan. I ja mislim da če biti redovnije sad kad je stigao Bacon. Rasteretio je mnogo te krilne pozicije, pre scega ball handlinga i izmišljanja poena u izolaciji. Sad Grigonis (pa i ostali), mogu biti strpljiviji i birat bolje situacije kad če da finiširaju.

 

Nisam mislio zbog ciljeva, nego u smislu ozbiljnosti i logike sklapanja rostera. Pa ne odražavaju se ambicije tako što dovodiš igrače na istu poziciju ko na traci. Znači ako napravimo mali rezime šta sad trenutno ima na toj poziciji: Grigonis i Kalaitzakis čiste dvojke, barem za ovaj sistem koji dejo piči. Ponitka je juče koliko sam video odigrao dosta na toj poziciji, pre svega kad je Howard bio u igri. Bacon bi mogao da pomogne, ali nema potrebe. Andrews (nažalost izgleda odpisan). Bochoridis, Pappas, drugi Kalaitzakis.

Ja stvarno ne vidim potrebe za novom dvojkom, a pogotovo kad se uzme u obzir da je doselekcija potrebnija na drugim pozicijama. A znajuči kako Dejo deluje, ako PAO zaigra dobro u ovom nadolazečem periodu, pitanje je dali če i tog nesrečnog Leeja da menja...

 

Btw, tek sam nekidan provalio da Radonjiću više igra Kalaitzakis iz Lietkabelisa, nego onaj iz NBA. Klasik Dejo 😄

Dobro da..samo kazem da treba tu jos kvaliteta za top8...al iskreno, kao sto si napisao, ako zaredjaju jos koju pobedu..Lee nece nigde. Svakako dobra osnova za sledecu sezonu, ali ako mogu pokupiti Kampaca sad i imati ozbiljnije planove za onu tamo sezonu, bilo bi super. Kalatesu su nudili 2miliona npr..znaci para ima. Ne mogu se oni nositi sa Olijem sa ovom rotacijom. Sem ako Dejo ne uradi neko cudo sa Papasom, bracom i Lijem.

 

Da budem iskren ne znam ni kakve ambicije imaju..za ovu, kamoli za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Papajanis igra kao Dule Ristić sa lošim šutem, kakve su ovo reakcije u odbrani, koš preko njega nije dao samo onaj ko nije pokušao.

Rekao bih da je jos u top3 defanzivca danas..

 

Najjace kako "preuzimaju" Vilijams i Bejkon...haha

Ajde sad svi razlaz sa teme, nema se sta videti..:-)))

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Derrick, Grigonis i Ponitka danas neznaju gde udaraju.

I Bejkon, fobio je 30pts u lice..dete ustslo hoce crtani, eto spasa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...