Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Nece se Radonja ovde ‘leba najesti 🙂

 

Nego Losmi, kako si zadovoljan sezonom tvog miljenika? Dobio je skupu igracku, a on se s nama druzi na fenjeru. S tim da mi imamo prostora za neki napredak, a njegova ekipa posle 3 meseca priprema i sezone izgleda kao dupe.

Edited by ZvezdaJeZivot
Link to comment
Share on other sites

Neverovatni su mi igraci poput Bacona. Moze bukvalno sve u napadu, ali ni promil zelje da bude koristan za ekipu, da razmisli malo, da se uklopi u neki sistem, da isprati random igraca poput Hazera koji ga probija kao da ga nema…

Bukvalno bih ga udavio da sam mu trener. 
Ne deluje ovo dobro za Radonju zaista, nije mi nimalo drago kao nekima, ali veoma lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bosMan_jr said:

Neverovatni su mi igraci poput Bacona. Moze bukvalno sve u napadu, ali ni promil zelje da bude koristan za ekipu, da razmisli malo, da se uklopi u neki sistem, da isprati random igraca poput Hazera koji ga probija kao da ga nema…

Bukvalno bih ga udavio da sam mu trener. 
Ne deluje ovo dobro za Radonju zaista, nije mi nimalo drago kao nekima, ali veoma lose.

 

bejkon 20pts,10-12 sa slobodnjaka od 77pts ali je on kriv sto radonja gubi

ne gledam tekmu, samo kayem da zvuci tesko.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, uini said:

 

bejkon 20pts,10-12 sa slobodnjaka od 77pts ali je on kriv sto radonja gubi

ne gledam tekmu, samo kayem da zvuci tesko.

Pa zato sto mrsomudis a nisi gledso prvo poluvreme bar kao ja 🙂 lik ne igra odbranu, bukvalno 20pts preko njega..Buker, Guduric..sve zive je razigrao..sto kad mu postave blok i ostane tu da ne pisem.

 

 

Edited by Don Radonja
Ne odredjujes ti pravila.
Link to comment
Share on other sites

A sta je trebalo da gleda? Kriv je Bejkon, jer je razigrao protivnicke igrace? Pa gde je bio veliki Dejo da to spreci? Ivanovic sinoc klupirao Vildozu. Kako se opravdava 30 razlike i 107 poena? Pa kriv je Bejkon. Taj isti Bejkon za koga su ovde secene vene i ubedjivali ste me kako on nije peta trojka i kako ce tu biti gomila kombinacija. Pa gde su sada te kombinacije?

PAO je igrao bolje pre nego sto je on dosao. Pukla svlacionica, a to se desilo kada je doveden divljak koga trener nije hteo.

Veceras je bas svakoga igraca  bilo briga da igra odbranu. 

Evo da pitam, ako je Bejkon bio najgori, kako se zove Papajanis koji u tri napada za redom sutne za tri?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A sta je trebalo da gleda? Kriv je Bejkon, jer je razigrao protivnicke igrace? Pa gde je bio veliki Dejo da to spreci? Ivanovic sinoc klupirao Vildozu. Kako se opravdava 30 razlike i 107 poena? Pa kriv je Bejkon. Taj isti Bejkon za koga su ovde secene vene i ubedjivali ste me kako on nije peta trojka i kako ce tu biti gomila kombinacija. Pa gde su sada te kombinacije?

PAO je igrao bolje pre nego sto je on dosao. Pukla svlacionica, a to se desilo kada je doveden divljak koga trener nije hteo.

Veceras je bas svakoga igraca  bilo briga da igra odbranu. 

Evo da pitam, ako je Bejkon bio najgori, kako se zove Papajanis koji u tri napada za redom sutne za tri?

Ajde bre igrali ste protiv Asvela bez top tri igraca a cetvrtog su iskljucili i dobili na ludu srecu..

 

Gadan poraz, ali problem je generalno mesto jedan..Lee je krs..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ajde bre igrali ste protiv Asvela bez top tri igraca a cetvrtog su iskljucili i dobili na ludu srecu..

 

Gadan poraz, ali problem je generalno mesto jedan..Lee je krs..

Pa sada bas ne razumem. Kakve veze ima sada nasa utakmica sa Asvelom? I da su dosli kompletni utakmica bi izgledala isto, jer su takav tim. Ne znam zasto racunas Lovernja, posto on ne igra vec par utakmica, zavrsio sezonu i dovedena zamena. Znaci igrali su bez dva igraca, a treci je iskljucen na utakmici, sto bi se reklo ima malo i nase zasluge.

Elem, posto vesto pokusavas da skrenes temu da nastavimo. Znaci sada je problem i Lee? Posto sam ja gledao utakmicu, problem nisu bili ni Bejkon ni Lee. Problem je sto su svi izasli na utakmicu kao nasi protiv Zadra. Znaci bas ih je bilo briga da igraju odbranu, a Papajanis sutne u prva tri napada trojku i Dejo, nista. Ja bih ga poslao u svlacionicu posle druge. Kada tu nije bilo reakcije, onda je i Bejkon hteo da pripali koju, ipak je to njemu prirodnije.

Elem, ako PAO bude trazio trenera sa EL iskustvom slobodan je VJ. Ipak je on izgubio od Fenera u poslednjih par minuta i nije skinuo gace iako je znao da je vec smenjen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...