Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

Da se Radonja pitao, Bacon ne bi bio tu i vjerovatno bi bili pri dnu tabele. Podigao im je žestoko plafon.

 

On mora da se oslobodi malo, ne mogu svih 12 igrača da budu timski podređeni ratnici. I Zvezdi je onomad Q.Miller preokrenuo sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

Da se Radonja pitao, Bacon ne bi bio tu i vjerovatno bi bili pri dnu tabele. Podigao im je žestoko plafon.

 

On mora da se oslobodi malo, ne mogu svih 12 igrača da budu timski podređeni ratnici. I Zvezdi je onomad Q.Miller preokrenuo sezonu.

Ti znas sta je Radonja hteo. Ista prica kao kad je pokojni RSB skautirao Radonji...itd..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ti znas sta je Radonja hteo. Ista prica kao kad je pokojni RSB skautirao Radonji...itd..

 

Znam zato što je izjavio Radonjić. 

 

I smiri ton malo, počinješ ozbiljno na kurac da mi ideš. Odrasla osoba, ponašaš se ko neko razmaženo derle po forumu. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Sector said:

 

Znam zato što je izjavio Radonjić. 

 

I smiri ton malo, počinješ ozbiljno na kurac da mi ideš. Odrasla osoba, ponašaš se ko neko razmaženo derle po forumu. 

Prestani da trolujes. Kad je Dejo rekao da je zainteresovan za bilo kog igraca? 

 

Naravno da ce reci da nema pojma..

Link to comment
Share on other sites

nepotrebno je i beskorisno to seciranje izjava kod ljudi koji izjave uglavnom daju protokolarno, trude se da što manje kažu, te svoje zamisli pokušavaju da prikriju

 

ne znam da li sam dve radonjine konferencije za štampu odgledao u životu, niti znam šta je pričao na istim; jednostavno je oduvek bilo jasno da je to za njega manje više neka formalna obaveza koju otalja da bi mogao da se posveti svom poslu

 

isto važi i za većinu drugih trenera/igrača, pa i funkcionera

 

neki su veštiji sa rečima, neki znaju da se pripreme za javni nastup, neki su opušteni, vole kameru.. ali uvek treba pratiti njihova dela, a ne reči + ukoliko se sagleda širi kontekst, dobija se dosta jasnija slika nego da se slušaju neke isilovane konferencije.

 

u Radonjinom slučaju, Bacon od kada je stigao u PAO igra u proseku 30+ minuta, uzima u proseku 15ak šuteva po meču, gubi malo lopti.. atmosfera u ekipi nije pala, Radonja nije izgubio ekipu, odbrana se popravlja, zalaganje je na maxu..  odnosno, Bacon je dobio i vipe nego značajnu rolu, a to nije uticalo na Radonjin autoritet, timsku hemiju i dalji razvoj ekipe.

 

to mi samo ukazuje da je teško da je Radonja imao bilo šta protiv da takvog igrača dobije i inkorporira u igru; a to šta kao priča naokolo je ipak manje bitno od dela. Tako su ljudi prošle godine zaista popušili Čovićevu priču da je on bio spreman da dovede neke silne centre, ali eto Radonja je baš hteo samo Kuza i Luku. 

 

jedina situacija u kojoj bih poverovao da Radonjić neće korisnog i psihički stabilnog igrača, za kojeg je svestan da bi unapredio igru, jeste ukoliko postoje ozbiljni problemi i u finansiranju postojećeg tima.

 

ukratko, ljudi vole da veruju da drugi ljudi donose neke sumanute i nelogične odluke (pa još ako ima da se prikači i nešto estradno, bombona); a u suštini normalni ljudi uglavnom donose neke u tom momentu racionalne odluke, samo mi sa strane ne razumemo uvek kontekst.

 

p.s. drago mi je da je Radonja uspeo da ispliva

 

p.p.s. deluje i da Volters ima značajan uticaj -- u pobedama Panate on na parketu ima +18 (Asvel, bez njega +1), +14 (Zalgiris, bez njega 0), +13 (Virtus, bez njega -10), +9 (vs Baskonija, bez njega +6). U porazu protiv Partizana je imao +12 (bez njega -14). Tako da ako može i njegova manja bista pored Bejkonove velike, ne bi bila na odmet. I ako može neka plaketica Deriku Vilijamsu za ove PIR 30 partije, ako već svima pojedinačno idu zasluge, da ne bude spomenik, nema potrebe da počnu da lične na Skoplje.

Edited by medobrundo
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, medobrundo said:

Tako da ako može i njegova manja bista pored Bejkonove velike, ne bi bila na odmet. I ako može neka plaketica Deriku Vilijamsu za ove PIR 30 partije, ako već svima pojedinačno idu zasluge, da ne bude spomenik, nema potrebe da počnu da lične na Skoplje.

 

tja, mislio sam da je očigledno da zavitlavam devila, ne mislim stvarno da je bacon sam zaslužan, niti najzaslužniji za skor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...