Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

18 hours ago, Čvarkov said:

Ne stižem da ispratim sve teme, jbg više posla ovih dana. Je l' se svaka tema gde se ne piše o kkp-u onako kako bi pojedini želeli naziva tata2 temom?

 

Samo tamo gde ima rezona za to. A ti prvo lepo pricitaj sta se pise, pogledaj snimak meca, uporedi greske i milina 😇

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Samo tamo gde ima rezona za to. A ti prvo lepo pricitaj sta se pise, pogledaj snimak meca, uporedi greske i milina 😇

 

O ovome se upravo radi, za koju temu odredjena grupa smatra da ima rezona. 

 

I ova tema nije prva koja je dobila taj epitet, tako da nije reč samo o utakmici sa pao. 

 

Konkretno vezano za ovu utakmicu, obe strane su subjektivne i ne može se tu naći neki konsenzus.

 

U suštini poenta mog posta je da svaka tema gde se ne govori o tome kako kkp razvija mlade igrače, kako su budžeti približni, kako se na utakmicama kkp ne događaju sudijske greške, kako je za sve zaslužan branko a ne sns, kako Željko igra sa onim što ima itd... je tata2 tema.

 

Pritom ovde stvarno ne mislim na tebe, nego na ljude kojima je čitav forumski opus merenje patke i trolovanje, a od njih dolaze takvi nazivi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, krzna said:

190+ na stiklama, uz neverovatno telo. Videh je letos na atinskom aerodromu

 

Da, primetio sam odma da je pola glave veča od Žoca 😄 

 

Ali nije samo što je fizički lepa, nego je i mnogo elokventnnija od velike večine njenih kolega koji rade te iste courtside intervjue

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Grunf said:

 

Svaka čast. Satro sam se nekidan, kucajuči raznorazne kombinacije reči - panathinaikos, courtside, interview, euroleague, (hot) girl - u google. 😄

Edited by L' Imperatore
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Da, primetio sam odma da je pola glave veča od Žoca 😄 

 

Ali nije samo što je fizički lepa, nego je i mnogo elokventnnija od velike večine njenih kolega koji rade te iste courtside intervjue

 

 

Ubedjen sam da te kupila elokvencijom😀

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kamera ga je svaku utakmicu prikazavila tamo ispod koša. Ja mislio da je na nekoj funkciji

 

Ne znam šta Radonja želi sa njim,a i ovako je bio sklon povredama. 

Pao ako želi da se odlepi sa dna mora da zameni Lija i kupi jednu defanzivnu četvorku.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, propolis said:

 

Ne znam šta Radonja želi sa njim,a i ovako je bio sklon povredama. 

Pao ako želi da se odlepi sa dna mora da zameni Lija i kupi jednu defanzivnu četvorku.

 

Ne verujem da je dejina ideja. Ni da če imati minutažu u euroligi. eventualno u domačim takmičenja zbog ograničenja za strance.

 

Mislim da če se oni odlepiti od dna kakogod okreneš. Pre svega se jer su pokazali da mogu da igraju dobar basket. samo ne mogu više da si dozvole te pospane prve četvrtine. Doslekcija umesto Leeja + četvorka, bi bila premija.

Link to comment
Share on other sites

Jbt, šta uradi Derrick sad. 26 sekundi do kraja poluvremena uhvate skok, on prenese loptu i baci divlji alley oop za Papagiannisa koji ovaj nije imao šanse da dohvati. Ovi slože kontru i umjesto egal poluvreme, -5.

 

A i pre tog je jednom preneo loptu i bacio nešto bezveze iz driblinga, pa ovi iz kontre dali lagane poene. Baš nerazumljivo

 

2 minutes ago, Nini3112 said:

Mislim da ce  PAO dobiti uz dosta muke ali svakako nije dobar sadrzaj,Wiliams i Bacon po meni ne mogu zajedno

 

Bacon po mom mišljenju jako dobro poluvreme. Jako lepo je probiijao prvu liniju i postizao lagane poene + izvlačio faulove.

 

Nije bio ni Williams loš, ali one dve sekvence koje sam spomenuo su bile baš wtf. Ponitka takodje dobro poluvreme, pre svega defanzivno. Jako inteligentan igrač.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Jbt, šta uradi Derrick sad. 26 sekundi do kraja poluvremena uhvate skok, on prenese loptu i baci divlji alley oop za Papagiannisa koji ovaj nije imao šanse da dohvati. Ovi slože kontru i umjesto egal poluvreme, -5.

 

A i pre tog je jednom preneo loptu i bacio nešto bezveze iz driblinga, pa ovi iz kontre dali lagane poene. Baš nerazumljivo

 

 

Bacon po mom mišljenju jako dobro poluvreme. Jako lepo je probiijao prvu liniju i postizao lagane poene + izvlačio faulove.

 

Nije bio ni Williams loš, ali one dve sekvence koje sam spomenuo su bile baš wtf. Ponitka takodje dobro poluvreme, pre svega defanzivno. Jako inteligentan igrač.

Pontika roka svoj stil ne izlazi iz cipela i to je to svaka cast,mislio sam u smislu da su Derik i Bacon slican tip igraca po meni,oboje mozga bez 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...