Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ako već mora neko, neka ide Simon. Lepo si rekao da je ovo nenadoknadiv gubitak na 3/4.

 

Jbg...barem je u toku Wimb pa ako Novak kiksne imaćemo fokus da nekog drugog polivamo govnima, da Sale malo odmori :thumbup:

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bojdo said:

Čovjek se ponaša budalasto, sta hoces da se potuku. Pa ničiji prag tolerancije nije permanetan.

 

53 minutes ago, Bojdo said:

Sale ga je bas dosta tolerisao zbog nedostatka opcija na trojci, da je Lučić bio zdrav, dosta ranije bi Kalinic bio odstranjen.

 

okej ali zašto bi onda stavljao igrača na spisak. i kada ga je već stavio na spisak, šta je učinilo da kaže "to je to, skidam ga sa spiska"

niti su se videli, niti je mogao da utiče na atmosferu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

 

okej ali zašto bi onda stavljao igrača na spisak. i kada ga je već stavio na spisak, šta je učinilo da kaže "to je to, skidam ga sa spiska"

niti su se videli, niti je mogao da utiče na atmosferu..

 

Meni je prosto nezamislivo da Sale za ovakvu odluku povod nije našao u ovom periodu od inicijalnog spiska do juče. Kapiram da su ipak igrači i stručni štab u kontaktu, možda je i bilo nekih internih sastanaka.

 

Sa druge strane, način na koji je Nedović saznao (ako je tačno, a ipak sam mišljenja da sve treba uzimati sa rezervom) malo ruši ovu moju teoriju...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bojdo said:

Sale ga je bas dosta tolerisao zbog nedostatka opcija na trojci, da je Lučić bio zdrav, dosta ranije bi Kalinic bio odstranjen.

 

49 minutes ago, Bojdo said:

Meni Neda nije iznenadjenje sa igračke strane. Vrlo los u odbrani, ne zna na toj strani da koristi svoju berzinu i eksplozivnost.. A sto se napada tiče tu imamo dosta poena u rukama i vjerujem da ce Djordjevic i strucni stab voditi nekog igrača za kojeg su procejnili da je kompatibilniji u odbrani.

Svi ti razlozi bi imali koji procenat više logike da je sečenje usledilo na pripremama. Ovako, dva meseca pre prvenstva, ostaje nam da palimo sveće za Lučičevo stakleno zdravlje, kao i za bekovsku liniju. Ušli smo u mnogo veliki rizik da nam ekipa izgleda kao na poslednjem EP.

 

@uini i meni je palo na pamet da želi da izbegne dveiljadepetu. Mada, on je već godinama sa njima, ako se sad plaši da ne može da ih iskontroliše to bi bio veliki fejl.

 

Ne znam.... Racionalizacija na toj liniji mi daje ideju da želi da slomi Kalinin i Nedovićev ego ovim rizičnim potezom ali da će ih naknadno pozvati na pripreme za desetak dana da bi im pokazao ko je gada ali da i dalje računa na njih. Glupo je, znam, ali mi i dalje sve ovo nema logike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne bih isključio ni da se pokačio sa nekim igračem / igračima toliko da je neizdrživo.

opet, ja živim u tim idealnim narativima gde sale i psd ili krle i teo ne pričaju a igraju partije života. možda ne može tako uvek

 

sad već dajem materijala kuriru

 

što kaže pepe, treba mi odmor. mislio sam da je durant najgore što ću proičitati juče

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 34Barkley said:

 

 

Ne znam.... Racionalizacija na toj liniji mi daje ideju da želi da slomi Kalinin i Nedovićev ego ovim rizičnim potezom ali da će ih naknadno pozvati na pripreme za desetak dana da bi im pokazao ko je gada ali da i dalje računa na njih. Glupo je, znam, ali mi i dalje sve ovo nema logike.

 

 

ma jok. ne zato što je glupo nego mislim da se nikada nije desilo  ( :

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dekkard said:

Naslov "Saša Đorđević pristupio SNS-u" nakon par nedelja bi se uklopio savršeno u celu ovu priču.

Imao je on već političke ispade, lizao je dupe Đilasu na svakom koraku. U suštini njemu to ne treba, on bi morao biti iznad svog tog sranja zato što je on ikona, nedodirljiv, mnogo je iznad političara i ostale gamadi.

 

Iskreno se brinem da sa Saletom ne bude priča poput one sa Bodirogom, gde odjenom saznamo da je heroj naše mladosti izuzetno rđav i sujetan lik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Zar je važno ko je kriv
Kad se već sve to desi"

:cry:

 

Na krilu imamo Lučića, neretko je igrao Bogdan tu, zatim Milosav. Na četvorci je Bjelica, streč varijanta sa Simonom, "teška" postava sa Jokićem i Milutinovim npr. koju bih jako voleo da gledam s vremena na vreme. Nešto kao sa Plamlijem, samo bolje. A tu je i evropski, svetski i olimpijski viceprvak/zečja šapa - Stefan Birčević. Snaći će se nekako selektor. 

 

Ipak, za rezultat na prvenstvu, a i pravu atmosferu na topiku pred prvenstvo, neophodno je još da Bobi bude poslednji precrtani.  

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mairosu said:


Prodajem se skuplje nego što delujem, a delujem dosta jeftino.

Ruku na srce kad su ovakve informacije po sredi i da imam ne bih šerovao, ali kao što otvoreno priznajem, nemam informaciju, niti mislim da ih iko ima u ovom trenutku mimo Đorđevića i možda Joce Antonića i Mute. Stoga veselo nagađam sa ostatkom pučanstva. 


Imaš domaći sad 😄

Ispitaj i nadji šta se desilo, budi nešto što ne postoji u Srbiji, objektivni istraživački sportski novinar 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Liska Manjina said:

Imao je on već političke ispade, lizao je dupe Đilasu na svakom koraku. U suštini njemu to ne treba, on bi morao biti iznad svog tog sranja zato što je on ikona, nedodirljiv, mnogo je iznad političara i ostale gamadi. 

 


I ovde stajemo sa ovakvim upisima.

Nije zabranjeno reći da se Djordjević ovo iz upisa gore, samo što ćeš morati nekim primerom da obrazložiš šta i kako.

Zamoljeni smo svi, izmedju ostalih i ti, a i ja da se ne spuštamo na nivo prosečnog srpskog portala/foruma, na tebi se zalomilo, a nije da nije bilo sličnih upisa (etiketirajućih) i ranije.

Argumentovna rasprava DA

Lepljenje etiketa  NE

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:


I ovde stajemo sa ovakvim upisima.

Nije zabranjeno reći da se Djordjević ovo iz upisa gore, samo što ćeš morati nekim primerom da obrazložiš šta i kako.

Zamoljeni smo svi, izmedju ostalih i ti, a i ja da se ne spuštamo na nivo prosečnog srpskog portala/foruma, na tebi se zalomilo, a nije da nije bilo sličnih upisa (etiketirajućih) i ranije.

Argumentovna rasprava DA

Lepljenje etiketa  NE

No kapisko! Sale nije išao na predizborne skupove DS-a?

 

Nije problem, neću više o tome,

Edited by Stondisha
obrisano: al nemojmo zanemarivati istinu
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...