Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

 

A ko su bradati likovi?

 

Sto se aktualne teme tice...

 

spacer.png


jala brat i buba koreli

Ja bi ga samo zbog ovoga trajno odstranio 😛
 

5 minutes ago, Liska Manjina said:

No kapisko! Sale nije išao na predizborne skupove DS-a?

 

Nije problem, neću više o tome,



neka sličica djordjevića koji aplaudira sa predizbornog skupa Djilasu  ipak interneti su danas ima tih slika svuda.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

Najpoznatiji autotjunasi medj' sabanima.

 

Ovo ti je veliki minus za nepoznavanje materije, imaju mnogo zaebane pesme, a ti ne znas ko su. :classic_tongue:

 

Znaci domaci. Nisam nesto u toku, da budem iskren, a autotune nisam cenio ni kada je bio u modi, pre jedno 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stondisha said:

neka sličica djordjevića koji aplaudira sa predizbornog skupa Djilasu  ipak interneti su danas ima tih slika svuda.

Nemoj me zajebavati, pa bio je predizborni video DS-a sa njim u glavnoj ulozi. Sad da li je baš podržavao lično kandidaturu Đilasa za gradonačelnika ili kandidaturu Tadića na predsedničkim izborima, detalja se ne sećam.

 

edit:

http://www.novinar.de/2012/09/05/podrška-borisu-tadiću-na-izborima-za-predsednika-srbije.html

 

Evo ga, ipak je podržao Tadića, ali dobro znam da je uradio predizborni spot za DS... Mislim da je čak i držao govor na centralnom predizbornom skupu DS-a u Areni

 

 U predizbornoj kampanji javno ste podržali Borisa Tadića. Šta vas je rukovodilo u tome?
ĐORĐEVIĆ: Poznajemo se godinama na porodičnom nivou. Znam ga kao čoveka sa idejom i određenim stavovima.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Liska Manjina said:

Nemoj me zajebavati, pa bio je predizborni video DS-a sa njim u glavnoj ulozi. Sad da li je baš podržavao lično kandidaturu Đilasa ili kandidaturu Tadića na predsedničkim izborima, detalja se ne sećam. 



nisam ispratio to, evo sad kopam po internetima i kad ono stvarno ima video gde SĐ podržava kandidaturu BoTe 2012, što je njegovo pravo da podrži debosa, jer tad je bio ambasador unicefa, a Ivković Selektor, on tek 2014 postaje selektor i to pod vladom SNS-a inače meni je zanimljivije u ovom videu, spisak ko je podržao BoTu za preCednika...   osim par imena (Branislav Trifunović i ko još?), svi, ali svi su u SNS-u.

Edit:

Samo sledeći put bez onoga djilasu na svakom koraku i sve pet :57:


otvarajte na sopstvenu odgovornost,

Spoiler

 

Quote

Kandidaturu Borisa Tadića za predsednika Srbije podržali su: Ivica Dačić (predsednik Socijalističke partije Srbije), Jovan Krkobabić (predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije), Dragan Marković Palma (predsednik Jedinstvene Srbije), Ujedinjeni regioni Srbije, Čedomir Jovanović (predsednik Liberalno demokratske partije), Rasim Ljajić (predsednik Socijaldemokratske partije Srbije), Nenad Čanak (predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine), Ružica Đinđić (predsednica Fondacije dr Zoran Đinđić, članica Predsedništva Demokratske stranke), Milorad Dodik (predsednik Republike Srpske), Milorad Pupovac (predsednik Srpskog narodnog veća i poslanik u Hrvatskom saboru), Srđan Milić (predsednik Socijalističke narodne partije iz Crne Gore), Predrag Popović (predsednik Narodne stranke iz Crne Gore), Partija evropskih socijalista, Jens Stoltenberg (premijer Norveške), Zdravko Čolić (muzičar), Momčilo Bajagić Bajaga (muzičar), Dejan Mijač (reditelj), Slobodan Šijan (reditelj), Mira Banjac (glumica), Gordan Kičić (glumac), Branislav Trifunović (glumac), Radoš Bajić (glumac, scenarista i reditelj), Savo Milošević (sportista), Aleksandar Saša Đorđević (sportista, nacionalni ambasador UNICEF-a u Srbiji), i mnogi drugi.

 

 

 

 

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

A ja se jos radujem i lozim jer su se svi odazvali i da cu napokon gledati najjace igrace na terenu, kad ne lezi vraze, moramo mi da jedemo govna i da se samoubijamo. Sale je u ovoj situaciji ispao picketina² i pljunuo na sopstvenu navodnu liniju neverovatnim nepostovanjem svojih igraca i dojucerasnjih reprezentativaca i osvajaca medalja. Ovo nema ama bas nikakvog smisla, obrni okreni. Kakav god da je razlog, zna se kako se postupa, sto prema javnosti, a jos vaznije prema samim igracima, a kukavicluk ne spada u nesto sto sam ocekivao od jednog Sase Djordjevica. Birca, Kuzma, Macvan, Avramovic, Raduljica, itd... ma daj, kao da me neko lose zajebava. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dobar Los Milos said:

A ja se jos radujem i lozim jer su se svi odazvali i da cu napokon gledati najjace igrace na terenu, kad ne lezi vraze, moramo mi da jedemo govna i da se samoubijamo. Sale je u ovoj situaciji ispao picketina² i pljunuo na sopstvenu navodnu liniju neverovatnim nepostovanjem svojih igraca i dojucerasnjih reprezentativaca i osvajaca medalja. Ovo nema ama bas nikakvog smisla, obrni okreni. Kakav god da je razlog, zna se kako se postupa, sto prema javnosti, a jos vaznije prema samim igracima, a kukavicluk ne spada u nesto sto sam ocekivao od jednog Sase Djordjevica. Birca, Kuzma, Macvan, Avramovic, Raduljica, itd... ma daj, kao da me neko lose zajebava. 

 

ako ima neki lični sukob i problem sa kalinicem / nedovićem, verujem da će to reći na prvoj konferenciji. ukoliko ih je skinuo sa spiska zbog igrača (u jednini ili množini) onda nećemo čuti razlog. 

 

tako bar ja rezonujem 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ako ima neki lični sukob i problem sa kalinicem / nedovićem, verujem da će to reći na prvoj konferenciji. ukoliko ih je skinuo sa spiska zbog igrača (u jednini ili množini) onda nećemo čuti razlog. 

 

tako bar ja rezonujem 

 

Ipak ni to ne pije vodu, jer Nedovic ne bi trebao da ceka na prvu konferenciju, nego je trebao kao prvi od Saleta licno da cuje i sazna. A posto Sale do sada nije imao problema da se spontano oglasi kada su drugi igraci u pitanju, pa cak i da ih javno kritikuje, ne razumem sta ga sada sprecava da skupi mosnice i da objasni situaciju, koja nije ni malo naivna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da ovde makar postoji konsenzus vezano za igračke kvalitete precrtanog tandema i da oni nikako nisu mogli da budu razlog za ovo. Kalinić je član prve petorke reprezentacije (bio i kad je bio daleko slabiji igrač nego danas), jeste glue guy, ali ponajbolji u Evropi. On je bolji igrač od Lučića (and it's not even close makar po mom mišljenju), a od Simonovića, Todorovića, Birčevića i sličnih - da ne pričam. Od njih je bolji i kao napadač, a o defanzivi nema potrebe - verovatno overall naš najbolji defanzivac na čitavom spisku.

 

Što se Nedovića tiče, takvog igrača nemamo. On svakako nije esencijalan i ok mi je odluka da ne uđe u 12 u konkurenciji kvinteta Teo - Vasa - Jović - Bogdan - Mudura, ali je u vakuumu bolji igrač od Milosavljevića (dok su igrali zajedno u Unikahi videlo se ko vozi traktor a ko otvara kapiju, mada kapiram odluku da je Saletu ovde potrebniji "otvarač kapije"), a Avramović i slični mogu samo da sanjaju taj nivo igre. 

 

Dakle, razlozi za njihovo odstranjivanje u ovoj fazi su lični. Možda Sale ne mora do detalja da se izjašnjava, ali bi bilo umesno i prema javnosti i prema ekipi da nagovesti o čemu se tu radi.

 

Takođe, ispod radara je prošlo ovo otpisivanje Dangubuća i Simanića koji su svakako mogli sa pravom da se nadaju šansi za mesto u 12. Za Mačvana ne znam šta da mislim i u kakvom je stanju, verovatno ne naročito dobrom i nemam pojma zašto je on uopšte na spisku nakon dve uzastopne teške povrede, po tom principu "da bude uz ekipu" mogao je da zove i Divca.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 28
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ipak ni to ne pije vodu, jer Nedovic ne bi trebao da ceka na prvu konferenciju, nego je trebao kao prvi od Saleta licno da cuje i sazna. A posto Sale do sada nije imao problema da se spontano oglasi kada su drugi igraci u pitanju, pa cak i da ih javno kritikuje, ne razumem sta ga sada sprecava da skupi mosnice i da objasni situaciju, koja nije ni malo naivna. 

 

ako je razlog neki drugi igrač/igrači onda nema šanse da kaže

 

opet, dok za kalinu nije čudno da napravi međuljudsko sranje, za nedovića bi to bilo verovatno malo čudo. 

a ono, ne može da mu javi telefonom 

 

ne znam ne znam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...