Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Pre koju godinu sam izrazio zabrinutost, šta će biti kad iz reprezentacije odu tzv. old-school plejevi poput Tea i Jovića, a organizaciju igre preuzme Micić, koji u Efesu više gleda kako da opauči trojku sa 10 metara ili rešava situacije u napadu jedan na jedan. On jednostavno nije plej koji asistira, ili to radi jako retko. A šut nam je bio dosta drven i ranije (ne računajući Bogdana) pa ni na konto toga se nećemo baš ovajditi. Italijani nam opet prodaju basketaške fore kao i na kvalifikacionom turniru za OI. A trojke standardno ne promašuju.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

Porađamo poene bukvalno, dok oni sve rešavaju uigranim akcijama. Ajd što meko igramo, ali nije mi jasno šta Pešić ovde isprobava. U odbrani smo tragični, izvrteli su nas kao juniore, preslikan Beograd. 

 

Kažem, bar ja ću suditi o nekoj igri protiv Grka, ali ovo je baš loše. Primismo čak 53 poena...

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, meni ne smeta što ne igramo agresivnu odbranu, jednostavno nije vredno takvog rizika. Problem su mi kretnje u istoj uz povremeno očigledno gubljenje. 

 

Što se tiče napada, jeste statičan, ali čak i uz to da Italijani igraju agresivno kao da je finale i da pošteno biju mi smo opet dali preko 40 i to bez ikakve šuterske rapsodije. Dakle, rezerve ima ihahaj.

 

Inače, mislim da taj "nikakav" Jaramaz ima bar pet asistencija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Šta znam, meni ne smeta što ne igramo agresivnu odbranu, jednostavno nije vredno takvog rizika. Problem su mi kretnje u istoj uz povremeno očigledno gubljenje. 

 

Što se tiče napada, jeste statičan, ali čak i uz to da Italijani igraju agresivno kao da je finale i da pošteno biju mi smo opet dali preko 40 i to bez ikakve šuterske rapsodije. Dakle, rezerve ima ihahaj.

 

Inače, mislim da taj "nikakav" Jaramaz ima bar pet asistencija.

Stvarno mislis da mi kalkulisemo u odbrani?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Snjofko said:

I mene nerviraju smaraci na temi koji mrace posle prvog promasenog suta, ali nisam bas za to da se bijemo.

 

Ne bi bilo loše malo pokazati zube... Teško da imamo nešto od toga da nas ponovo ponize kao prošle godine... A ide ka tome...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...