Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

I Nole je tu 🙂

E da, sreća da su ga Amerikanci razdužili obaveza ove godine pa može da uveliča događaj, samo doika je što nije poveo i čovjeka koji se za njega onoliko zauzeo zimus, brigadnog generala Moyt Eggagioa 🙄

 

Inače tekma mi izgleda kao evropski pokušaji all stara, mlako i neorganizovano, ali bez NBA kucanja. Niko se nešto pretjerano ne cima (ne računam Alekseja Nikolića i Vanju koji se na početku jeste bio naložio da igra odbranu). Jedino što bi moglo da bude dobro je da sudije iznerviraju ove naše, pa da u drugom poluvremenu stvarno zapnu da dobiju

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce biti nekog kvalitetnog snimka kasnije, jer ovo sa strimovima mi ne radi poso - pucaju non stop, propustio sam po 2 vezana napada jedno 4-5 puta. Tako da kad se pojavi, zamolio bih da neko i ovde postavi, da se to pogleda natenane. 🙂

Utakmica nije losa, ako se uzme u obzir faza priprema i forma obe ekipe. Sudije ne prepoznaju trenutak, malo previse seku igru. Jokara i Luka ne forsiraju, igraju sa primetnom dozom rezerve. 
Sve u svemu neke sasvim dobre naznake na ovom malom uzorku. Utisak dobar, sve i da nas nekako naduvaju 20 na kraju ne bi to promenilo. 

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nikada nisam video Jokića sa toliko teškim rukama. S druge strane, deluje dosta pokretljivo i okretno.

 

Ne sviđa mi se igra sa Micićem, jbg, moram da kažem. A bez njega i Jokića je tek bez ideje.

 

Opet, deluje da je momcima baš stalo, nema odrađivanja. Davidovac bi mogao da bude kao Milenko Topić, onaj tihi i neprimetni koji sve radi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...