Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Kada vidim ko se sve pojavljuje polako ali sigurno na ovom topiku treba siroko zaobici ovaj forum tokom olimpijade. Bice toksicno.

 

Neće biti, treba da budeš tu i pomogneš nam da bude dobra atmosfera, kao za SP 💪

 

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kakav cringe od lika, povraca mi se

 

Lako je sad kad sve ide kako treba 😉 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razbili nas kao beba zvecku.

 

Sa Amerima treba kao Nemci proslo WC. Da nas ide konstatno sut i agresivno u odbrani.

 

Da budemo egal sto duze mozemo i da ih uvedemo u nervozu i nateramo ih zbog toga na nekarakteristicne promasaje.

 

Poku je samo nazalost imiginarni pokusaj. U teoriji bi sve mogao a u praksi mucak.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Irski_srbin said:

Bez obzira na ova dva poraza i dalje imam dobar osecaj da ćemo se odlično pokazati na OI 


Ja mislim da ne valja da smo Amerima podigli samopouzdanje ovim petorkama gde se zajebavaju i koji nam prave 15-0 kao iz sale. Mislim da to moze ostaviti posledice po ekipu. Isto vazi i za zavrsnicu juce. Nije mi jasno cemu sluzi to. Nadam se da Kari zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je jasno ovde, pocetak usli kao sto cemo da igramo inace i pokazali da mozemo sa njima, zatim spustili gas i pustili da se utripuju da su bolji za 30+ razlike da bi se oni opustili i utripovali da su puno bolji. U grupnoj fazi idemo sa kontra taktikom, pustamo ih malo na pocetku ne ulazimo onoliko jako, oni se malo opustaju na 10ak razlike za njih i onda palimo mod svetlosne brzine i pobedjujemo. Ameri u soku, Kari ladan kao spricer. Sve vidjeno.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Kakvo je bre ovo busanje u grudi i pokazivanje mišića na prijateljskoj utakmici? Kao napaljene pubertetlije. Za ovo im u Parizu treba ****** mater. 

Nije to busanje u grudi nego kao gledaj me kako cu lagano da otresem protivnika. Ovdje je to 3 puta uradio, odmah u 1/4 pa onda u duelu sa Gudurom ( gdje Gudura isto to uradio ) i sada ovo. Cringe od lika

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kari rešio da krije karte posle 15 minuta ili baš ovoliko numemo? Doduše, meni nije jasno šta je on hteo da vidi u ove dve utakmice, a da već nije znao... 

Link to comment
Share on other sites

Pošto se Pešić povlači nakon OI, pojedine likove koji su tu, jer su "već dugo u sistemu", verovatno više nikad nećemo videti u dresu reprezentacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ako Bogdan nije povredjen, ne razumem zasto je presedeo ovo. Takodje ne razumem poentu igranja Ristica, Plavsica i ovakvih petorki. Da bi videli da ne mogu? Cuvamo se od povreda? Sto smo onda uopste i igrali protiv Amera? Jedino sto smo ovde videli je da od Pokua nazalost  nema nista. Raduje naspanovanost na pocetku Petruseva, Avrama i Dobrica, to bi trebalo, ako smo u full rotaciji, da bude kraj klupe i dobro je sto su potencijalno upotrebljivi. Vidim ponovo kritiku Micica, tacno je da igra sporo i lose,ali od njega i mozemo nesto dobiti, mozda sixth man i vodja druge postave, od Gudurica nista. Ameri...onako. Kad ide sut svi trce svi se loze, ali nece sut stalno ici. Odbrana im je doduse jako angazovana i to je jako bitno

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nadam se da ce predstati oni podcenjivacki komentari za Amere.

Opasan je to tim.

Samo je pitanje koliko ce se uigrati i koliko ce iskontrolisati ego.

 

Opasna skupina individualaca koja možda postane tim. 

 

U svakom slučaju smo znali da će biti zajebano. Što se mene tiče nek su Ristić i ostali zabeležili u CV da su nekad igrali protiv Amera... najmanje nam treba da ovde jurimo pobedu, fleksujemo i rizikujemo povredu igračima. Zna se ko će izneti najbitnije minute na OI.

Link to comment
Share on other sites

Pa USA ce i da osvoji ovde zlato ako ih to bude interesovalo (a ne vidim zasto ne bi). Ni Srbija ni ostale reprezentacije nemaju sanse protiv njih, vece su sanse da Juzni Sudan osvoji srebro nego Spanija ili Srbija zlato. 

 

Meni je krivo sto Jokic ne igra takmicenja gde mozemo do zlata, ovde nam i ne treba. Menjam srebro sa OI za zlato sa EP i SP. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...