Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ма нема шта буквално се тражи један играч само

Васа, Јовић, Аврамовић

Богдан, Гудура

Вања, Добрић

Јовић, Петрушев

Јокић, Милутинов

Не видим ко од ових може да испадне осим у случају повреде. За то једно место кандидати Лучић, Покушевски, Митровић.

Топић и Ђуришић најбоље за њих а самим тим и за репрезентацију ће бити да се ово лето припреме за НБА а од следећег такмичења да су у 12.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Micić, Avramović, Jović

Bogdanović, Gudurić

Marinković, Đurišić

Jović, Vukčević, Pokuševski

Milutinov, Petrušev

 

Šteta za Topića ali nakon ovih povrede. Bez Jokića. Ali dođe blago nama

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2024 at 12:17 AM, Kooineeperk said:

Mojih 12: 

1 Micic, Topic (S.Jovic)

1/2 Avramovic

2 Bogdanovic, Guduric 

2/3 Marinkovic (Dobric, Djurisic kao alternative ako neko sa pozicija 2/3 ne ide)

3/4 Kalinic (Lucic ako nece Kalina, i ako misli da moze, ako ne onda jbg Davidovac, znam jeres, ali jbt nemamo nikoga drugog, mozda onda Djurisica ako ovi visoki niko ne propusti)

4 N.Jovic, Pokusevski

4/5 Petrusev (ako neko sa pozicija 4/5 odustane krpimo se sa Smailagicem, Mitrovicem, ma samo da ne bude bas Ristic)

5 Jokic, Milutinov

 

Lucic - istrosen, hvala mu na svemu ali ne treba praviti KKCZ od repke, vidimo kako to ne biva dobro, to moze samo eventualno Real Madrid

S.Jovic - skoro istrosen i moze biti veliki rizik zbog toga, ako Topic ima dozvolu od kluba koji ga draftuje da igra, onda bih tu rokadu napravio.

Dobric - imao je povredu i nesto losiju sezonu nego ranije, zato prednost Vanji jer sam uvek u vecitoj dilemi oko njih dvojice. Vanja igra najbolju i najzreliju sezonu otkad zna za sebe. 

 

Da update-ujem sebe. 

 

S obzirom da je Kalina odjavio repku, mora Dobric da upadne u rotaciju (ako ne Djurisic), a s obzirom da Topic ima problema sa povredom, ipak Stefan Jovic mora da zaigra, a kako je on injury prone, pa ce mozda Guduric/Bogdanovic morati da ispomazu, stavljam u ekipu Dobrica umesto Kaline. 

 

N.Jovic-Pokusevski-Petrusev na 4, Jokic-Milutinov-Petrusev na 5 je dovoljno. 

 

Dakle:

1 Micic, TopicS.Jovic

1/2 Avramovic

2 Bogdanovic, Guduric 

2/3 Marinkovic, Dobric 

3/4 Kalinic 

4 N.Jovic, Pokusevski

4/5 Petrusev 

5 Jokic, Milutinov

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam kada je Minnesota povela 2-0 da osvajamo zlato :classic_biggrin:

Just now, NikadProtivKaline said:

dametime na aparatima

za koga protiv koga sad navijati:)

Bilo je valjda pitanje šta bi ona radije: zlato sa Jokićem ili srebro bez njega.

 

Izabrala je pametno.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 minute ago, Darko said:

Polako, da prvo vidimo da nije neka buva. Neki random lik na Twitteru nije verodostojan izvor.

Pa i nije random lik, sportski novinar radio jedno vreme ja mislim za blic sport odnosno sportal a sad nz za koga piše, a i ne verujem da bi se ovakva informacija puštala da nije tačna.

Edited by Урош19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

OI 2016 ✔️

EP 2017

SP 2019 ✔️

OI 2021

EP 2022 ✔️

SP 2023

OI 2024 ✔️

 

 

3 minutes ago, Darko said:

Polako, da prvo vidimo da nije neka buva. Neki random lik na Twitteru nije verodostojan izvor.

Ljubomirovic je medju najpouzdanijama za reprezentacjiu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Darko said:

Bilo je valjda pitanje šta bi ona radije: zlato sa Jokićem ili srebro bez njega.

 

Izabrala je pametno.

 

Vidim da sve pratiš :classic_tongue:

Nije to stvar inteligencije/pameti već odnosa prema nacionalnom timu. Kao što igračima ne može selektor da "pokvari" to osećanje, ne može ni on meni.

 

Svakako je jedan od velikana koji je imao čast da nosi sveti dres. No, moji komentari u narednoj NBA sezoni će sigurno zavisiti od toga kako ga bude nosio. :57:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Pa i nije random lik, sportski novinar radio jedno vreme ja mislim za blic sport odnosno sportal a sad nz za koga piše, a i ne verujem da bi se ovakva informacija puštala da nije tačna.

Hvala, nisam znao. Nadam da ćemo čuti i od drugih izvora. 

 

A ja taman da odem na spavanje i onda ovo ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Vidim da sve pratiš :classic_tongue:

Nije to stvar inteligencije/pameti već odnosa prema nacionalnom timu. Kao što igračima ne može selektor da "pokvari" to osećanje, ne može ni on meni.

 

Svakako je jedan od velikana koji je imao čast da nosi sveti dres. No, moji komentari u narednoj NBA sezoni će sigurno zavisiti od toga kako ga bude nosio. :57:

Ja očekujem da će izgine pre nego da ponovi 2019, sazreo je dosta od tad a i doveo se u red što se tiče kilaže.

Link to comment
Share on other sites

Cuvajte se boeuf bourguignoni i cassouleti, dolazi nam teska artiljerija!

 

Sto pre na pripreme da se ne usvinji mnogo.

 

Ili da ga puste da bleji u Somboru ako obeca da ce bar da jase one konje i ima neku fizicku aktivnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Vidim da sve pratiš :classic_tongue:

Nije to stvar inteligencije/pameti već odnosa prema nacionalnom timu. Kao što igračima ne može selektor da "pokvari" to osećanje, ne može ni on meni.

 

Svakako je jedan od velikana koji je imao čast da nosi sveti dres. No, moji komentari u narednoj NBA sezoni će sigurno zavisiti od toga kako ga bude nosio. :57:


Ako se malo opusti u Somboru se nadam ce biti XXXL na raspolaganju, ovaj XXL u Kini je bio degutantan, stomak visio kao kod kamiondzije.

Btw - Kari nema vise sta da dokaze, ili da nam donese, doneo je dosta za tri zivota ali je ovo jedan od najvecih ispita njegove karijere.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...