Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ja mislim da je Kari poprilično senilan lik, što ga i dalje ne sprečava da ima ideju šta uraditi u nekim trenucima. 

Pa jbt setim se one Tadijine priče kako nije mogao da zapamti Štimca i ne znam još koga kako se zovu cele sezone, Štimcu se obraćao sa Aleksandre, a to je bilo pre 14 godina.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vise bio kao onaj fazon sa Raskom i Krsticem kad crta, pa kaze neko ali zar ne treba Rasko da bude na 4, i on kao jeste, a Duda onda pa sta radis dole onda u plm?!?! Nije bio taj intenzitet naravno ali vise fazon ako ti ne znas gde treba da stojis sta da pricamo dalje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

djana ne cuva ni duranta, lebrona i tatuma (ponekad ali retko) a sad ce da se izlozi jokicevom trpanju poena i licnih gresaka? ne verujem u to, cuvace ga centar, eventualno ce giannis dolaziti sa strane pomoci, tu je opasniji za nikolu.

 

Videćemo ko ce da ga cuva,ali nam odgovara situacija sa Janisom i jos jednim visokim koji nemaju range. Nama nece prijati nijedna ekipa koja ima strech opciju medju visokim igracima jer je Jokic spor u odbrani i uvek stoji daleko od cuvara tako da uvek ostavlja prostor za šut.

Videćemo kako će Itudis postaviti taktiku,ali mi deluje da ce poceti sa Agravanisom na 4 i Janisom na 5.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

djana ne cuva ni duranta, lebrona i tatuma (ponekad ali retko) a sad ce da se izlozi jokicevom trpanju poena i licnih gresaka? ne verujem u to, cuvace ga centar, eventualno ce giannis dolaziti sa strane pomoci, tu je opasniji za nikolu.

Oce se Nikola izloziti Janisovim trpanju poena i licnih gresaka?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, propolis said:

 

Videćemo ko ce da ga cuva,ali nam odgovara situacija sa Janisom i jos jednim visokim koji nemaju range. 

 

giannis nije dobar suter za 3 (oko.300) ali uzima cca 4 trice po tekmi, nece on preskakati takve prilike ako mu se odmaknes.

 

1 minute ago, Miki28 said:

Oce se Nikola izloziti Janisovim trpanju poena i licnih gresaka?

 

u kom smislu, da ga cuva? ne vidim zasto bi osim ako ne insistira na igranju ledjima pod kosem a nece.

3 minutes ago, Grunf said:

A ko će od naših čuvati Janisa? Kalina/Luča/DeDa?

 

nebitno, samo izgradnja zida kada moze, pa neka nas dobije sutevima sa distance.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

u kom smislu, da ga cuva? ne vidim zasto bi osim ako ne insistira na igranju ledjima pod kosem a nece.

Mislis da nece izvaciti Nikolu spolja i da ga pretrcava?

Najveci dio posla ce morati Kalina i Lucic da iznesu, da se pravovremeno postavljaju za faul u napadu ali i u sorecavanju tranzicije

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Mislis da nece izvaciti Nikolu spolja i da ga pretrcava?

Najveci dio posla ce morati Kalina i Lucic da iznesu, da se pravovremeno postavljaju za faul u napadu ali i u sorecavanju tranzicije

 

neće, jer ga nikola neće čuvati spolja. zašto bi tako nešto uradili?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nisam gledao Grke ali kontam da idu sa Janisom i 4 niska oko njega? 

 

nisam ni ja gledao ali ako je tako, slobodno neka šutira te trice a jokić može da ga čeka dole. ako ispogađa daleko iznad svog proseka, svaka čast, dobiće nas ali ja bih se komotno kladio na to pre nego da mu jokić ili milutinov nešto redovno izlaze i otvaraju prostor za dvokorak ramenovanjem.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Snjofko said:

Sad sam izvalio hrvatski forum gde covek uzima postove odavde, spaja ih i predstavlja kao svoje 🤣

 

https://sportnet.hr/sportnetklub/kosarka-2/reprezentacija-srbije-177621/1398/

Ti i ja postadosmo influenseri, leptejepo 😲😂

 

Odervajz interesantno mi je da vidim da se cijenjeni ovdašnji forumaš draška na Mariju Zaharovu. Meni je ona oduvijek izgledala kao neko ko bi me deflorisao XXXL strap-onom. Ali dobro, ne kažem da i to ne treba da se proba, ko voli.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 said:

Oce se Nikola izloziti Janisovim trpanju poena i licnih gresaka?

Giannis ne moze da cuva Jokica jedan na jedan i ako sudije budu radile svoj posao kako treba, ovaj ce biti izbacen iz igre do poluvremena. Pokusavao je u NBA da ga cuva poenakad i Jokic bi ga lako resavao.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Ja mislim da je Kari poprilično senilan lik, što ga i dalje ne sprečava da ima ideju šta uraditi u nekim trenucima. 

Pa jbt setim se one Tadijine priče kako nije mogao da zapamti Štimca i ne znam još koga kako se zovu cele sezone, Štimcu se obraćao sa Aleksandre, a to je bilo pre 14 godina.

Bar je zapamtio da se "raduje kao Djajic kad da gol pa odmah primimo kos preko njega"  😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

Mi za Janisa moramo imati različite čuvare u zavinosti od dela terena. Kalina i Lučića da ga jure na otvorenom terenu, a ako se uspe zaustaviti to, onda ko je petica, u pozicionom napadu.

 

meni bi bio prioritet da se zonski skupi na njemu, već pre penala, to je u fiba košarci ipak nešto lakše. a gore, na perimetru, ne treba niko da ga juri, neka šutne svaku, pa ako zabija, svaka čast. bitnije je striktno juriti sve ostale osim njega, imho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

meni bi bio prioritet da se zonski skupi na njemu, već pre penala, to je u fiba košarci ipak nešto lakše. a gore, na perimetru, ne treba niko da ga juri, neka šutne svaku, pa ako zabija, svaka čast. bitnije je striktno juriti sve ostale osim njega, imho.

 

Jasno to, nego mislim baš na čistu tranziciju na kojoj će insistirati posle svakog skoka.Bukvalno odbrana na njihovoj polovini, neko ko može da uspori taj inicijalni nalet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...