Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

6 minutes ago, Pero_Cameron said:

Micic je 2019. otisao na prvenstvo iako je znao da mu je majka smrtno bolesna. Na kraju je i umrla tokom turnira a on je ostao do kraja. Tako da malo vise postovanja prema njemu.

Ma svaka njemu cast, ne kazem  ja nista lose za njega. Samo kazem da nema taj kick and drive u repki kao sto ima van nje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Nisam. Pogledaj kakve je stvari nazvan Pešić na ovom forumu, niko nije Tea tako nazvao. Btw i sam sam rekao da je moglo bolje da se uradi.

 

Ala spinuješ. Pa ovde su mnogi pljuvali Karija kad je tek doveden za selektora, da je izlapitis, ovakav, onakav. Ne sećam se tvojih komentara tada da podržiš selektora (ako grešim dušu, samokvotuj se). Ja sam ga recimo podržala.

 

Neće Tea niko nazivati nekim imenima kad nije on taj koji je ovde ispao šljam kao čovek i selektor. Naravno, to Pešiću ne briše uspehe, sve 5, jedan od naših najboljih i najuspešnijih trenera ikad. Ali sve to ne znači da je bezgrešan. 

 

Slažem se sa uini-jem, ni za mene ni eventualno zlato neće oprati ovu sramotu. To je jednostavno moj stav od koga ne planiram da odstupim, valjda možeš da živiš sa tim da neki imamo drugačije viđenje reprezentacije?

 

Nazad na poziciju pleja, Kari nije čekao dugo da mu se ponižavanje Teodosića obije o glavu. Avramović je bio odlična zamena, pre svega se dokazao u kval. tekmama, da hoće i može. Jaramaz je meni lično drag igrač, bolji forte u odbrani, kreacija ok, ali mi se čini da nije mnogo napredovao i da je i dalje "stegnut" uprkos igračkoj zrelosti. Nedović može da iskreira ali za sebe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kenozoik said:

I za dobar razvod i za sve u životu postoji tajming. A postoje i zdravi kompromisi. 

U ovom slučaju igrači reprezentacije ili će slušati selektora maximalno ili će se usprotiviti njegovom načinu rada i selekciji ekipe, posle EP nema razloga da se o bilo čemu diskutuje

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Kakve veze ima izostanak Avromovica sa Teodosicem? Avramovic je pre trojka nego plej, videli smo u Partizanu kako izgleda kad ekipu sa plejmejkerske pozicije vodi Avramovic

Obojica su plejevi bar na papiru, iako Aleksa može i beka da igra. Pre bih ga nazvao nekim kombo bekom.

 

Više sam ciljao na to da je upitnik koliko je Marinković u ovom trenutku važniji igrač od Tea. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

U ovom slučaju igrači reprezentacije ili će slušati selektora maximalno ili će se usprotiviti njegovom načinu rada i selekciji ekipe, posle EP nema razloga da se o bilo čemu diskutuje

 

Jesi li nekada bio u nekom kolektivu - sportskom, poslovnom, bilo kakvom? Ima , na primer, sijaset stvari koje ti odgvaraju, ali bude nekada i nesto sto ti se ne dopadne, odnos pojedinca prema tebi ili nekom tvom kolegi. Negodujes i ides dalje sve dok je vise stvari koje su ti na korist od onih koje ti smetaju. Tako i u nasem repka timu.

Nista nije crno-belo.

Ep nije kraj sveta, igrace se basket i posle toga. Pa se izvlace pouke, uci na greskama , sopstvenim i tudjim. Ne razumem tu logiku - posle mene (EP) potop..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

Ala spinuješ. Pa ovde su mnogi pljuvali Karija kad je tek doveden za selektora, da je izlapitis, ovakav, onakav. Ne sećam se tvojih komentara tada da podržiš selektora (ako grešim dušu, samokvotuj se). Ja sam ga recimo podržala.

A mogla bi i ti da imaš malo više poštovanja prema meni, kakvo sada spinovanje?! Ko je rekao da je Kari ovakav/onakav? Ako je i neko, koliko se sećam opšti utisak je bio da je Kari dobro rešenje. Takođe, ne visim na forumu svaki dan, moguće je da sam propustio dramu. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

A mogla bi i ti da imaš malo više poštovanja prema meni, kakvo sada spinovanje?! Ko je rekao da je Kari ovakav/onakav? Ako je i neko, koliko se sećam opšti utisak je bio da je Kari dobro rešenje. Takođe, ne visim na forumu svaki dan, moguće je da sam propustio dramu. 

 

X-ti put na ovom forumu, samo ne na ovom topiku, se dešavalo da ti meni nešto odgovaraš, ne čitaš sa razumevanjem, učitavaš itd. Prema tome nikakvog poštovanja tu nema.

 

Ko je rekao da je Kari ovakav-onakav? Pa bilo je komentara, kao i uvek bilo je podeljenih mišljenja. Poenta je da je pre tad trebalo da daš podršku Pešiću nego sad, pošto je ovim potezom realno uprskao stvar. Ali jok, pojedini morate da se ponašate kao lični PR Pešića, gde ispada da mi ovde tražimo da se njemu oduzmu medalje i da bude prognan - a uopšte nije tako, ko pažljivo čita.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bojdo said:

Nije ni Teo imao u klubovima dok nije dobio pravu ulogu  kod Itudisa u CSKA. Za sve postoji prvi put a Micic je u nikad boljoj formi i bolji je igrač nego 2019.

Uf, ovo ne moze dalje od istine da bude. Teo je od EP 2009 bio glavni igrac u svojim klubovima i uvek je imao ulogu lidera. 

 

Samo su se sa Itudisom poklopile sve kockice da se uzme EL, kao sto na primer sa Mesinom nikad nisu.

 

Steta za Avramovica, jedan siguran putnik je otpao. 

 

Micic, Jaramaz, Gudura, Nedovic, Dobric 

 

Kalinic, Lucic

 

Bjelica Davidovac

 

Jokic, Milutinov i Petrusev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ko je rekao da je Kari ovakav-onakav? Pa bilo je komentara, kao i uvek bilo je podeljenih mišljenja. Poenta je da je pre tad trebalo da daš podršku Pešiću nego sad, pošto je ovim potezom realno uprskao stvar.

Je si li uopšte pročitala sta sam napisao? 

 

I drugo, ko si ti da mi kažeš kada nekom treba da dam podršku a kada ne? 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Ne, ja sam kao ti, ne čitam šta pišu forumaši. 

 

Edit: Ko si ti da određuješ kako ćemo nazivati Karija i koji ćemo stav izneti ovde? Mislim ako ćemo tako da se igramo, ja sam naravno niko i ništa, ali onda nemoj da mi se obraćaš u diskusijama i imaš IL ako ti nešto smeta.

Edited by DameTime
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Ozbiljan problem za Karija je povreda Avramovica. Ozbiljan! 

 

Imamo sad 4 beka UKUPNO! Andjusica nije zvao, Tea se odrekao....sad mora da vodi Nedovica hteo- ne hteo...

 Nevezano za ovo što se izdešavalo, zar je Nedović bio sporan? 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Uf, ovo ne moze dalje od istine da bude. Teo je od EP 2009 bio glavni igrac u svojim klubovima i uvek je imao ulogu lidera. 

 

Samo su se sa Itudisom poklopile sve kockice da se uzme EL, kao sto na primer sa Mesinom nikad nisu.

 

Steta za Avramovica, jedan siguran putnik je otpao. 

 

Micic, Jaramaz, Gudura, Nedovic, Dobric 

 

Kalinic, Lucic

 

Bjelica Davidovac

 

Jokic, Milutinov i Petrusev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polako drugari. Mogu ovdje otpasti još 2-3 zvučna imena. Karma je čudo. Ne bi me začudilo da nam Jare bude prvi plej, Vanja prvi(drugi) bek, MJK startna četvorka a Petrušev ili Balša drugi centar. Toliko. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Uf, ovo ne moze dalje od istine da bude. Teo je od EP 2009 bio glavni igrac u svojim klubovima i uvek je imao ulogu lidera. 

 

Samo su se sa Itudisom poklopile sve kockice da se uzme EL, kao sto na primer sa Mesinom nikad nisu.

 

Steta za Avramovica, jedan siguran putnik je otpao. 

 

Micic, Jaramaz, Gudura, Nedovic, Dobric 

 

Kalinic, Lucic

 

Bjelica Davidovac

 

Jokic, Milutinov i Petrusev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ono što je igrao  u CSKA prije Itudisa je bilo daleko od liderstva. Bio je odsutan, često na kraju klupe sjedio da odsutnim pogledom, njegova komunikacija sa trenerom takodje kritična.  Kod Itudisa čak mu je i Francuz ukrao sou i povukao CSKA na FF uzeo MVP F4, ali da ne cjepidlačimo u regularnom djelu je Teo bio briljantan tu sezonu.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...