Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 hours ago, Indig0 said:

Kad je već popularno da bacim i ja jedan hot tejk

 

Danilović će biti manje od tri puta pijan i manje od dva puta urađen tokom prvenstva.

 

Nedović se neće povrediti gledajući piratski bioskopski snimak Openhajmera.

 

Smajlagić neće primiti ni jednu infuziju tokom prvenstva.

 

Kari neće rigidno postaviti rotaciju, nosioci će igrati više od trideset minuta sa razlogom a ne zato što je zaboravio na Gudurića i Milutinova na klupi.

 

Naša najveća prednost će biti što ni mi sami ne znamo šta ćemo igrati. Aj ti bajo moj sklopi odbranu kad imamo jednog pleja i pet prinudno sklepanih. Samo haos i diverzija.

 

Simanić će biti najbolji strelac i mvp košarkaškog turnira... 

  Hide contents

u rodnoj mu Ljuboviji.

 

 

 

Alen ide na infuzije i posle SP 

 

Kad nas kep Bogi, Gurden sa Lima, Jovke floor đeneral i izlapeli Pirke odvedu do novog finala ❤️

#lozenjenesmestati

 

 

Edited by Molina23
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Zajebavaš da si bio faktor svih ovih poraza? :classic_blink: Jbt, trebalo te je ranije prijaviti da se pred takve mečeve javljaš pandurima.

 

 

Bilo je tu jos tragicnih poraza, ali su bili u BGu pa ih nisam spominjao (protiv Artmedije na penale, protiv Reala prosle godine, protiv Cedevite Nolanova trojka itd) :krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Ne brinite, uveliko se kuje plan da se Magiji podmetne malo opojnih supstanci u kofer, a znamo kakvu toleranciju imaju Duarte i Filipinska policija na narkotike. Nece taj uci u halu. 

Kad ste vec vi Grobari dozvoliti da vas unisti, mi cigani smo uzeli stvari u svoje ruke.

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Vidim @Pacino jedva docekao da mu prodje ban pa da zeza @Magia.

 

 

😄

 

 

Cuj ban, cekam godinu dana, skupljao sam materijal 🤣

38 minutes ago, threepwood said:

Ne brinite, uveliko se kuje plan da se Magiji podmetne malo opojnih supstanci u kofer, a znamo kakvu toleranciju imaju Duarte i Filipinska policija na narkotike. Nece taj uci u halu. 

Kad ste vec vi Grobari dozvoliti da vas unisti, mi cigani smo uzeli stvari u svoje ruke.

Ako trebaju detaljne informacije, tu sam da pomognem, ali nemojte nesto previse ilegalno, samo neka ga drze dok ne zavrsi prvenstvo. I da ne muce mnogo

  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Kakvi bre vise orlovi sunce ti poljubim... Osipam se od tog idiotskog shatrogistro nadimka...

 

Kad smo u Grckoj a narocito na Akropolis kupu, nismo Orlovi nego Stolice... Jer tamo stolice lete ko orlovi, razumes? 🤣🤣🤣

 

Okej, sam cu da izadjem... 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Bilo je tu jos tragicnih poraza, ali su bili u BGu pa ih nisam spominjao (protiv Artmedije na penale, protiv Reala prosle godine, protiv Cedevite Nolanova trojka itd) :krstipd4:

Au jbt, pa ti kad kazes da negde ides da gledas...Navijaci :

kitten-love.gif

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pacino said:

Ako trebaju detaljne informacije, tu sam da pomognem, ali nemojte nesto previse ilegalno, samo neka ga drze dok ne zavrsi prvenstvo. I da ne muce mnogo

 

Hvala, kontaktiracemo te. Ciljamo instant deportaciju direktno sa aerodroma, ali i ako bude malo mucenja, ah, boze moj, pa mora i forum da podnese neku zrtvu. Ovoj sakatoj reprezentaciji je potrebna svaka pomoc.

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...