Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

10 minutes ago, uini said:

@Tom Bombadil, 2014a tekme na ispadanje koje pominjes, 2015a tekme u uzasno jakoj grupi i 2016a semis protiv australije = su uz 2001. ubedljivo najbolje i najlepse timske partije koje sam video od repke od 1995e naovamo.

 

takvu igru nisu demonstrirali selektori bezgranicno veceg renomea, sa 5oduplo boljim igracima.

ALi nEmA tReNeRskOg pEčAtA!!!

 

@DameTime, nisi bila ni 2017. ovde, davali smo im parastos pred odlazak na EP, a mislim i da su pričali igrači da ih je ispratio samo jedan novinar.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Je l' mozemo da se okrenemo predstojecem takmicenju, a da ne pricamo mnogo o treneru koji je dobio sut u dupe posle jedne sezone u skoro svakom timu koji je vodio?

 

Hvala.

 

ne mozemo, zato sto je kli dosao i resio da nam prica kako je salo glup i posledicno srecan a ne sujetan.

 

[hvala i tebi sto trpis]

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

ne mozemo, zato sto je kli dosao i resio da nam prica kako je salo glup i posledicno srecan a ne sujetan.

 

[hvala i tebi sto trpis]

Al dobro, treba uzeti u obzir da se i mi naivno pecamo i objasnjavamo ocigledne stvari ociglednom trolu.

 

Evo jedan vruc:

 

Pesic nece voditi ni Nedovica ni Bjelicu na prvenstvo 👀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tom Bombadil said:

Koliko se sećam, i 2014. smo ih skromno ispratili na prvenstvo

2014 ih uopšte nismo (medijski) ispratili. Mnogo igrača otkazalo,neki se pravili povredjeni, bilo dosta tenzija tokom leta + afera Micov. 

Pre toga Bogdan u afektu sa "neću da igram za reprezetaciju, nek igra Simonović". 

Nikakva očekivanja. Nikakva podrška. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Al dobro, treba uzeti u obzir da se i mi naivno pecamo i objasnjavamo ocigledne stvari ociglednom trolu.

 

ma zanimljivo mi je sto je mcleod bas imao molbu; da je neke pravde u svetu, on ne bi imao password za ovu temu since 2014.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Al dobro, treba uzeti u obzir da se i mi naivno pecamo i objasnjavamo ocigledne stvari ociglednom trolu.

 

Evo jedan vruc:

 

Pesic nece voditi ni Nedovica ni Bjelicu na prvenstvo 👀

 

Meni tu ništa nije vruće, više neki hladan tuš. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

ma zanimljivo mi je sto je mcleod bas imao molbu; da je neke pravde u svetu, on ne bi imao password za ovu temu since 2014.

 

sto, jer pricam istinu i ne nosim navijacke naocare?

 

Ako je ova tema samo za sipkase, onda si u pravu, ja sam mislio da nije, ali mogu i ja ponekad da ne budem u pravu.

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pesica jurili iz klubova, pa i Gjorgjevic je bio po jednoj sezoni , sa Pesicem po meni su najuspesniji selktori , bolji i od Obradovica i Ivkovica pricam od 1995 pa navamo, pricam kao selektori ne klubski treneri sto je slicno ali nije isto.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Tom Bombadil said:

Naravno, rispekt za taj podvig zbog odnosa kvaliteta rostera i postignutog uspeha.

Meni je ipak omiljena medalja iz 2014.

Ona teško ponovljiva košarka, bar što se ofanzive tiče. Svaki meč eliminacione faze da staviš na neki dve platinum edišn i da zavrtiš opet 10 godina posle. (Ovde na lajv temi sam posle svake tekme čitao komentare tipa : “ljudi, šta ovo bi”)

❤️

 

Sećam se tačno dve akcije protiv Francuza u polufinalu, gde sam bila u istom fazonu: šta ovo bi? Probaću da nađem to tj. da nekako isečem iz snimka. Taj protok lopte je bio san snova ❤️:Hail:

 

46 minutes ago, Dracarys said:

Nisi tu bila davne 2019. da vidiš koliko je kancerogen podforum bio SP 2019.

 

Da sam ja bio moderator, to bi sve išlo u banovinu. Za svaku oštru kritiku prema Đorđeviću. Doneo je toliko toga i jbg napravio je neke greške na poslednjem prvenstvu, tim nije funkcionisao i ispadosmo u QF od Kampaca i Skole, ali to nije način da bi se ophodio prema selektoru i bivšem igraču takođe. Nije to samo ovaj forum, već i šira javnost u Srbiji, klubaštvo je jače od repke. Ako pravda negde postoji, smatram da Srbija više ne zaslužuje da uzme neku medalju na prvenstvu.

 

Nemam više reakcija, ali apsolutno se slažem. Za javnost generalno znam, pošibala sam se ja sa dosta ljudi na internetima oko tog SP i Saleta. 

 

34 minutes ago, Barkley#34 said:

ALi nEmA tReNeRskOg pEčAtA!!!

 

@DameTime, nisi bila ni 2017. ovde, davali smo im parastos pred odlazak na EP, a mislim i da su pričali igrači da ih je ispratio samo jedan novinar.

 

Parastos. 😄 Nisam bila tu, ali nije mi teško da zamislim kako je bilo. Nažalost.

 

39 minutes ago, McLeod said:

Je l' mozemo da se okrenemo predstojecem takmicenju, a da ne pricamo mnogo o treneru koji je dobio sut u dupe posle jedne sezone u skoro svakom timu koji je vodio?

 

Hvala.

 

Možemo, kad ti budeš svratio na PDF Košarka i izvan nekog nacionalnog takmičenja i ostavio konstruktivan upis.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Beonegro said:

Pretpostavljaš ili si negdje nešto čuo?

Mislim da ni Kari nije jos prelomio.

Mada je dao insinuaciju na KZS da mu trebaju zdravi igraci, jer je raspored prenatrpan.

Svakako su pozicije 1 gde vidi Nedovica I pozicija 4 toliko kriticne da bih ja ovu dvojicu vodio k'a Sale Krstica style.

 

Opet, Kari je nepredvidiv tip...

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Beonegro said:

Pretpostavljaš ili si negdje nešto čuo?

Nisam nista cuo.

Ova dva navedena iznad razloga - pomenuo je da se mnogo utakmica igra i da mu treba spremna ekipa + nepredvidiv je + izjava o dobrom uigravanju manjeg broja stvari za sta su sigurno spremniji momci koji su trenirali sve vreme i igrali utakmice

 

Da se razumemo, ja bih vodio obojicu ako mogu da igraju ali nekako mi Kari deluje kao neko ko ce uraditi suprotno

Link to comment
Share on other sites

Meni nema logike da čeka da objavi spisak sjutra ako danas vidi da oni ne mogu.

Potpuno nagađam, ali nekako najrealnije mi djeluje da su Nemanja & Nemanja počeli da treniraju sa ekipom i da se recimo čeka da danas odrade 2 timska treninga, pa da se vidi da li će ujutru imati bolove/otoke ili ne.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Meni nema logike da čeka da objavi spisak sjutra ako danas vidi da oni ne mogu.

Potpuno nagađam, ali nekako najrealnije mi djeluje da su Nemanja & Nemanja počeli da treniraju sa ekipom i da se recimo čeka da danas odrade 2 timska treninga, pa da se vidi da li će ujutru imati bolove/otoke ili ne.

Ima smisla. Voleo bih da sam u krivu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

To je bila ta jedna od 10 u kojoj izgleda kao košarkaš. Od njega se ne usuđujem da očekujem išta više od dobre odbrane i sigurnog prenosa lopte.

 

malo li je, plus jedna spotup trica od dve pokusane.

 

samo pokusavam da udjem u taj drive gde gudura, jaramaz, vanja i recimo nedovic x vasa isporucuju svoje najbolje partije kada je neophodno i mi tlachimo redom do legende jashemo.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opet prizma gledanja. Jaramaz je sjajan igrac u oba smera, ne trosi lopte, ali se i ne boji clutch-a. Odlican defanzivac i poznaje dobro kretnje.Sa druge strane imas Nedovica, ishabanog i istrosenog...tkz statisticara.

 

Nek ostane zapisano, Jare finale, Nedovic nema ni polufinala. Sa njim to sve izgleda mlitavo..Nece Kari dati Jareta..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...