Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Opet prizma gledanja. Jaramaz je sjajan igrac u oba smera, ne trosi lopte, ali se i ne boji clutch-a. Odlican defanzivac i poznaje dobro kretnje.Sa druge strane imas Nedovica, ishabanog i istrosenog...tkz statisticara.

 

Nek ostane zapisano, Jare finale, Nedovic nema ni polufinala. Sa njim to sve izgleda mlitavo..Nece Kari dati Jareta..

Brt daj vidi oko ove ofanzive Ukrajinaca pa mi prepričaj šta se bitno dešava, nemoj košarku ako Svaroga znaš.

  • Like 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Jaramaz je siguran putnik kao jedini plejmejker pored Vase, iako je i on više strelac (pre svega slasher) nego dodavač. Šut mu je krajnje nepouzdan, čak i u toj utakmici protiv Grčke su mu ulazili krompiri a najvažniji šut je bila cigla sa centralne pozicije koja je eto ušla o tablu. 

 

Ako Kari planira Nedovića na 1 onda bolje da ga ne vodi. Ako ga planira na 2 onda se tako talentovan strelac ne otpisuje, posebno kad ti fali municije spolja. Drugo bi bilo da imamo Bogdana, a da Gudura bude 6th man. Nedoviću je konkurencija Marinković koji je uz sve Nemanjine mane za 2 klase slabiji igrač, a u stvari ići će obojica, pa još i Dobrić kao osigurač na 3. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

U mojoj percepciji za tournament takmicenja koja se igraju 2 nedelje, mislim da je mnogo bitnije da vodis spremnog igraca nego rovitog i da gledas u pasulj sta i kako, jer retko ko ce odmah po izlasku iz povrede poceti da isporucuje, pogotovo kad je tvrdo. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

U mojoj percepciji za tournament takmicenja koja se igraju 2 nedelje, mislim da je mnogo bitnije da vodis spremnog igraca nego rovitog i da gledas u pasulj sta i kako, jer retko ko ce odmah po izlasku iz povrede poceti da isporucuje, pogotovo kad je tvrdo. 

Nije ovo pogrešno, ali je nama grupa takva da nam dođe kao poslednja nedelja priprema, zbog čega ovdje ima smisla gledati i trenutnu formu, ali i plafon koji igrači mogu da dostignu.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Nije ovo pogrešno, ali je nama grupa takva da nam dođe kao poslednja nedelja priprema, zbog čega ovdje ima smisla gledati i trenutnu formu, ali i plafon koji igrači mogu da dostignu.

 

 

Tacno, ali nisam siguran da je i to dovoljno vremena da neko uhvati ritam. Individualno je sve to, zavisi i od coveka i od stepena povrede, ali u vecini slucajeva to ne bude bas kako se zamislilo. 

 

Mada bih voleo i Nedovica i Bjelicu u 12, logicno. Samo razmisljam naglas, dok se ne prelomi spisak. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Ako Kari planira Nedovića na 1 onda bolje da ga ne vodi. Ako ga planira na 2 onda se tako talentovan strelac ne otpisuje, posebno kad ti fali municije spolja. Drugo bi bilo da imamo Bogdana, a da Gudura bude 6th man. Nedoviću je konkurencija Marinković koji je uz sve Nemanjine mane za 2 klase slabiji igrač, a u stvari ići će obojica, pa još i Dobrić kao osigurač na 3. 

 

nedovica ne mozes gledati "ili je planiran za sg ili za pg", posto u sustini nije ni jedno ni druga a pomalo je oba.

 

ici ce nedovic ako je zdrav, kao i bjelica, malo su vam meklod i djavo u gacjama pomutili razum.

 

dobric ili davidovac ili mjk vise pored petruseva, borise i rileta koji su out.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Koliko ja vidim, velika je verovatnoća da se u QF igra protiv Francuske/Slovenije/Litvanije

Protiv Slovenije ili Francuske samo ako nešto kod njih ne bude štimalo i ne budu u prva dva u grupi.

Protiv Litvanije ne bismo smjeli da imamo problema, odnosno mislim da u toj tekmi jedino sami sebe možemo da pobijedimo, ako mi igramo kako treba oni ne mogu da nas dobiju ni da se igra cijelu noć.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Brt daj vidi oko ove ofanzive Ukrajinaca pa mi prepričaj šta se bitno dešava, nemoj košarku ako Svaroga znaš.

 

33 minutes ago, Beonegro said:

Nije ovo pogrešno, ali je nama grupa takva da nam dođe kao poslednja nedelja priprema, zbog čega ovdje ima smisla gledati i trenutnu formu, ali i plafon koji igrači mogu da dostignu.

 

Hteo sam da doskocim, ali videh ovaj drugi odgovor...

 

Ne moras ni na UA temu dolaziti, ima nas dovoljno 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

nedovica ne mozes gledati "ili je planiran za sg ili za pg", posto u sustini nije ni jedno ni druga a pomalo je oba.

 

ici ce nedovic ako je zdrav, kao i bjelica, malo su vam meklod i djavo u gacjama pomutili razum.

 

dobric ili davidovac ili mjk vise pored petruseva, borise i rileta koji su out.

Mek i Devil ne grese.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Mek i Devil ne grese.

 

ne znam zasto si preuzeo mekov golemi teret, njegovi tejkovi su demantovani iz dana u dan, iz turnira u turnir i tako godinama.

 

tebe znam iskljucivo sa zvezdine teme pa nrmsm uzorak osim sto ljubis radonju posred usta.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ne znam zasto si preuzeo mekov golemi teret, njegovi tejkovi su demantovani iz dana u dan, iz turnira u turnir i tako godinama.

 

tebe znam iskljucivo sa zvezdine teme pa nrmsm uzorak osim sto ljubis radonju posred usta.

MEK sam i MEK  sa Devilom su dve razlicite osobe. Mek ima kvalitetne stavove, pritom je kulturan i cak se trudi da objasni maksimalno svoj stav i ako ga druga strana u startu odbija. 🙂

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kankkunen said:

Zna Kari da izgubi u grupi, ko zna šta može biti ...

Svejedno, sa D grupom je ukrštanje u četvrtfinalu. 

Mislim da nema mnogo velike razlike da li došla Fra/Lit/Ger. Sve tri su vrlo nezgodne i mogu napraviti dosta problema. Isto tako, sve tri možemo dobiti ako igramo ~ na max mogućnostima. Valjalo bi samo izbeći Sloveniju u 1/4 ako je moguće, sa njima nam je šansa 50:50, i to ako igramo dosta dobro. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ne znam zasto si preuzeo mekov golemi teret, njegovi tejkovi su demantovani iz dana u dan, iz turnira u turnir i tako godinama.

 

tebe znam iskljucivo sa zvezdine teme pa nrmsm uzorak osim sto ljubis radonju posred usta.

 

Drugari sa Politike, bolje pusti na vreme. 

 

2 hours ago, Beonegro said:

To je bila ta jedna od 10 u kojoj izgleda kao košarkaš. Od njega se ne usuđujem da očekujem išta više od dobre odbrane i sigurnog prenosa lopte.

 

Boldovano je i najvažnije kad je Jaramaz u pitanju, trebaće nam ko hleb. Rekoh već jednom da malo verujem Vasi kad prenosi loptu i organizuje te da povremeno, često, kojekude više verujem Ognjenu. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...