Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 hours ago, Drug Crni said:

Ovo sa fiksnim rosterom je samo vrh ledenog brega. O sistemu kvalifikacija za Mundobasket da ne pricam..uostalom,prezvakana tema i na ovom forumu. Dovoljno je pogledati u mogucnost (sasvim realnu) da se tamo moze naci Belgija pre Srbije ili Grcke.
A direktnan plasman nije obezbedjen ni pobedniku kontinentalne smotre..ma daj.

 

Fiksni roster postoji na svim ozbiljnim takmicenjima (rukomet bas i ne racunam u ozbiljne, tamo igraci opusteno mogu da igraju za tri razlicite reprezentacije tokom karijere).

 

Ne znam sta znaci to pitanje, sta ako se neko povredi? Povrede su sastavan rizik svakog sporta, pocev od NBA u kojem povreda glavne zvezde tera ekipe da jure TOP 5 na draftu pa do fudbalskih prvenstava ako se povredi C. Ronaldo u Portugalu, De Bruine u Belgiji ili Salah u Egiptu.

Da dodam, ovde se stvarno preozbiljno shvata sport i vlada mentalitet da se mora biti prvi po svaku cenu. Ne mora - zato je svaka medalja toliko bitna i zato je se rado secamo jer svi igraju i tesko je doci do podijuma.

Nego, daj da se mi lepo obezbedimo u slucaju povreda, nije dovoljno 12 igraca, daj 14. Hajde onda da uvedemo i defanzivne tri sekunde, sta sad, pravila ce biti ista za sve (a u realnosti, to pravilo ce traziti ekipe koje imaju atletske frikove u svom sastavu).

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Mnogo spinovanja i logičkih grešaka na prethodne dve strane. Miki + Mek koji košarku očigledno gleda svake prestupne godine nemaju argumente, pa da se izrazim forumskim jezikom podmeću da smo napisali kako su Jovke ili Blažič bolji od Dončića i sl. To niko ovde nije napisao te uzalud vam trud, svirači. Ako su Luku mogli da odmene tj. nadoknade njegov učinak Prepelič i Blažič onda on nije nezamenljiv, dok (za naš sistem igre) Jović to jeste bio jer nismo imali plejmejkera. A sistem je bio takav da smo najčešće spuštali u reket centrima jer smo tu bili jaki i onda je plej baš falio. Uostalom, ko je zaboravio imate utakmicu na jutjubu pa pogledajte, umesto što se piše napamet i na Dončića gleda iz 2022. godine kad je još tri puta bolji igrač... 

 

P.S. On nije bio alfa i omega te ekipe Slovenije, već Dragić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tom doncic logikom iz 2017e, smo se dzaba stresirali sto je vasa izvrnuo zglob protiv grcke pre nedelju dana, jer, nula uticaja je imao 2017e.

 

ili saloa treba jos vise da bude sramota sto je izgubio finale sa jednim, soon to be spasom u rosteru, ne mogu da se odlucim.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Mnogo spinovanja i logičkih grešaka na prethodne dve strane. Miki + Mek koji košarku očigledno gleda svake prestupne godine nemaju argumente, pa da se izrazim forumskim jezikom podmeću da smo napisali kako su Jovke ili Blažič bolji od Dončića i sl. To niko ovde nije napisao te uzalud vam trud, svirači. Ako su Luku mogli da odmene tj. nadoknade njegov učinak Prepelič i Blažič onda on nije nezamenljiv, dok (za naš sistem igre) Jović to jeste bio jer nismo imali plejmejkera. A sistem je bio takav da smo najčešće spuštali u reket centrima jer smo tu bili jaki i onda je plej baš falio. Uostalom, ko je zaboravio imate utakmicu na jutjubu pa pogledajte, umesto što se piše napamet i na Dončića gleda iz 2022. godine kad je još tri puta bolji igrač... 

 

P.S. On nije bio alfa i omega te ekipe Slovenije, već Dragić.

Koliko se ja sećam, Vasa je igrao na tom prvenstvu. A vasa je plejmejker. 

To što je on igrao daleko ispod svojih mogućnosti, a nije jedini, je sasvim drugi par cipela. 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao je ali je bio katastrofalan, u završnici je Bogdan prenosio loptu. Naravno da ni Slovencima nije bilo svejedno kad je Luka izašao, ili kad je Kokoškov morao da izvede Dragića koji je pao s nogu; niko im ne oduzima od pobede i što se mene tiče pošteno su osvojili to prvenstvo jer su od starta bili najbolja ekipa. Niko nam ne garantuje da bismo osvojili i sa Jovićem, ili da bismo došli do finala da su tu bili Teo, Beli, to je sve šbbkbb. Ovde se više radi o tome u kom smo nezavidnom položaju bili kao tim od prve do poslednje utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Mnogo spinovanja i logičkih grešaka na prethodne dve strane. Miki + Mek koji košarku očigledno gleda svake prestupne godine nemaju argumente, pa da se izrazim forumskim jezikom podmeću da smo napisali kako su Jovke ili Blažič bolji od Dončića i sl. To niko ovde nije napisao te uzalud vam trud, svirači. Ako su Luku mogli da odmene tj. nadoknade njegov učinak Prepelič i Blažič onda on nije nezamenljiv, dok (za naš sistem igre) Jović to jeste bio jer nismo imali plejmejkera. A sistem je bio takav da smo najčešće spuštali u reket centrima jer smo tu bili jaki i onda je plej baš falio. Uostalom, ko je zaboravio imate utakmicu na jutjubu pa pogledajte, umesto što se piše napamet i na Dončića gleda iz 2022. godine kad je još tri puta bolji igrač... 

 

P.S. On nije bio alfa i omega te ekipe Slovenije, već Dragić.

 

Ja samo citam ono sto se pise, ne bih da koristim takve kvalifikacije za druge posto si ti prva ispalila tu smehotresnu tvrdnju nama se povredio Jovic, a to sto se njima povredio Doncic nema veze ima ko da ga zameni. To je toliko tragikomicno da ne znam ni sto diskutujem normalno kad treba samo da se sprdam sa tim.

 

Nemamo sta da gledamo utakmicu ponovo, niti je bila ikakva prica o tome sta se sve desilo (a bolje i da ne pricamo, jer je to cist poraz naseg vajnog tadasnjeg trenera), vec se povela prica o tome da je objektivno zaista glupo, komicno, a i neposteno, pricati o povredama (mada je ta i prica o sudijama nacionalni sport broj jedan, neizbezno je), kad je i nas protivnik imao povredu u finalu u liku bitnijeg igraca nego sto je Jovic, neuporedivo bitnijeg.

 

Plus onda da bi se izvadili jer ste valjda i sami shvatili koliko ste epsku glupost izvalili, ide prica o Jovicu kao jedinom pleju (iako je njegova igra bila da prenese loptu preko pola i da loptu Bogdanovicu, bukvalno, plus sto nije ni tacno da nam je bio jedini plej, igrao je i Micic) i kao nema ko drugi da prenosi loptu pa se Bogdan istrosio, a ovamo Prepelic i Blazic odmenili Doncica odlicno, a i sta ce im taj Doncic, privatnik, samo carini loptu.

 

Kazem javite Dalasu, dobar taj mali Jaka, moze da povuce, resava i njima probleme kad je Luka u minus fazi :roflmao:

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Mnogo spinovanja i logičkih grešaka na prethodne dve strane. Miki + Mek koji košarku očigledno gleda svake prestupne godine nemaju argumente, pa da se izrazim forumskim jezikom podmeću da smo napisali kako su Jovke ili Blažič bolji od Dončića i sl. To niko ovde nije napisao te uzalud vam trud, svirači. Ako su Luku mogli da odmene tj. nadoknade njegov učinak Prepelič i Blažič onda on nije nezamenljiv, dok (za naš sistem igre) Jović to jeste bio jer nismo imali plejmejkera. A sistem je bio takav da smo najčešće spuštali u reket centrima jer smo tu bili jaki i onda je plej baš falio. Uostalom, ko je zaboravio imate utakmicu na jutjubu pa pogledajte, umesto što se piše napamet i na Dončića gleda iz 2022. godine kad je još tri puta bolji igrač... 

 

P.S. On nije bio alfa i omega te ekipe Slovenije, već Dragić.

Vidis kako ides jednosmernom ulicom kad je dvosmerna ulica. 

Kazes ja podmecem  a onda u nastavku kazes da Doncic 2017 nije Doncic 2022 i da sam napisao da su Jovke i Blazic bolji od Doncica. Gdje sam to napisao? 

 

Luka je bio bitan clan Slovenije, njega su odmijenili ostali. Jovic je bio bitan clan reprezentacije, mi smo se vratili bez njega i bili u situaciji da vodimo. Jel nam neko kriv pa je Kuzmic masio bacanja? Bogdan masio suteve od umora? Umoran je bio i Dragic pa su priskocili ostali. Prepelic dao 3 pa bacanja, Randolph cini mi se 2. 

Sto to kod nas nisu uradili Lucic, Macvan, Marjanovic, Milosavljevic?

 

Prepelic je bio neko i nesto tada? Blazic sada je mnogo bji i kompletniji igrac nego tada.

 

I za kraj, kako to da je Doncic bio u idealnoj petorci EP a nije bio bitan?

 

Kako to da se uzima narativ koji odgovara da je Srbija jadna i povrijedjena a Slovenija velesila?

 

E sad jedno pitanje? Kako to da smo bili favoriti tako jadni u finalu?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goldberg said:

Ne mora - zato je svaka medalja toliko bitna i zato je se rado secamo jer svi igraju i tesko je doci do podijuma.

Koliko vidim, očigledno je da se ne sećaju rado baš svi nekih srebara.

 

11 minutes ago, DameTime said:

imate utakmicu na jutjubu pa pogledajte,

Ajde, beži, bićeš komisijski spaljena na lomači zajedno sa tom utakmicom i još ponekim. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Znaci da rezimiramo za Sloveniju, Doncic je bio niko i nista a ostali su bili duplo bolji igraci tada nego sada. To je to👍 

 

Evo da te citiram Miki kako si podmetnuo forumašu. Nema na čemu.

2 minutes ago, McLeod said:

 

Ja samo citam ono sto se pise, ne bih da koristim takve kvalifikacije za druge posto si ti prva ispalila tu smehotresnu tvrdnju nama se povredio Jovic, a to sto se njima povredio Doncic nema veze ima ko da ga zameni. To je toliko tragikomicno da ne znam ni sto diskutujem normalno kad treba samo da se sprdam sa tim.

 

Nemamo sta da gledamo utakmicu ponovo, niti je bila ikakva prica o tome sta se sve desilo (a bolje i da ne pricamo, jer je to cist poraz naseg vajnog tadasnjeg trenera), vec se povela prica o tome da je objektivno zaista glupo, komicno, a i neposteno, pricati o povredama (mada je ta i prica o sudijama nacionalni sport broj jedan, neizbezno je), kad je i nas protivnik imao povredu u finalu u liku bitnijeg igraca nego sto je Jovic, neuporedivo bitnijeg.

 

Plus onda da bi se izvadili jer ste valjda i sami shvatili koliko ste epsku glupost izvalili, ide prica o Jovicu kao jedinom pleju (iako je njegova igra bila da prenese loptu preko pola i da loptu Bogdanovicu, bukvalno, plus sto nije ni tacno da nam je bio jedini plej, igrao je i Micic) i kao nema ko drugi da prenosi loptu pa se Bogdan istrosio, a ovamo Prepelic i Blazic odmenili Doncica odlicno, a i sta ce im taj Doncic, privatnik, samo carini loptu.

 

Kazem javite Dalasu, dobar taj mali Jaka, moze da povuce, resava i njima probleme kad je Luka u minus fazi :roflmao:

 

Divim se tvojoj sposobnosti da uletiš kao padobranac na temu koju očigledno ne pratiš i ne poznaješ, te da ispaljuješ kao i obično površne tvrdnje.

 

Ja nisam rekla da nema veze, već da je Slovenija bila u takvoj poziciji da je mogla da zameni Dončića, mi Jovića ne. To iznosim kao činjenicu, ne kao neko opravdanje ili da Slovencima nešto oduzimam.

 

Opet, Dončić NIJE bio bitniji za Sloveniju nego što je Jović bio za nas. To jednostavno nije istina. To ne znači da je on bio nebitan, naprotiv, ali u odnosu na kontekst je to potpuno drugačije.

 

Jovićeva uloga nije bila da prenese preko pola i da Bogdanu loptu, ali ok. Ovo ostalo je opet podmetanje, učitavanje i spinovanje jer kad ne znaš šta ćeš hajmo malo sarkazma. Vrati se na Politiku, tamo to prolazi. I pogledaj neku utakmicu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, goldberg said:

Fiksni roster postoji na svim ozbiljnim takmicenjima

Ali se vremenom i menja.
Rukomet ti nije ozbiljan sport,a da li je odbojka? Fudbal? Na velikim takmicenjima smo gledali repke sa 22 clana..pa 23 (dodat jos jedan golman),pa sada drzavni timovi vode 26 igraca..sta znaju u UEFA i FIFA..budale..

 

 

26 minutes ago, goldberg said:

Da dodam, ovde se stvarno preozbiljno shvata sport i vlada mentalitet da se mora biti prvi po svaku cenu. Ne mora

Ja sebe smatram nekim sportskim fanatikom (mada sam dosavsi na prosli forum shvatio koliko sam "mali" u odnosu na brojne forumase),ali sport, u smislu drustvenog znacaja, stavljam na otprilike deveto mesto..eto koliko je i meni vazno da se nesto "mora". Iako,priznajem da volim takmicarsku komponentu sporta. Bez nje bi on izgubio draz.

 

 

28 minutes ago, goldberg said:

Nego, daj da se mi lepo obezbedimo u slucaju povreda, nije dovoljno 12 igraca, daj 14. Hajde onda da uvedemo i defanzivne tri sekunde, sta sad, pravila ce biti ista za sve (a u realnosti, to pravilo ce traziti ekipe koje imaju atletske frikove u svom sastavu).

 

Klasican primer banalizacije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Vidis kako ides jednosmernom ulicom kad je dvosmerna ulica. 

Kazes ja podmecem  a onda u nastavku kazes da Doncic 2017 nije Doncic 2022 i da sam napisao da su Jovke i Blazic bolji od Doncica. Gdje sam to napisao? 

 

Miki, pročitaj ponovo šta si pisao i šta smo mi ostali pisali, ljubim te.

 

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Luka je bio bitan clan Slovenije, njega su odmijenili ostali. Jovic je bio bitan clan reprezentacije, mi smo se vratili bez njega i bili u situaciji da vodimo. Jel nam neko kriv pa je Kuzmic masio bacanja? Bogdan masio suteve od umora? Umoran je bio i Dragic pa su priskocili ostali. Prepelic dao 3 pa bacanja, Randolph cini mi se 2. 

Sto to kod nas nisu uradili Lucic, Macvan, Marjanovic, Milosavljevic?

 

Prepelic je bio neko i nesto tada? Blazic sada je mnogo bji i kompletniji igrac nego tada.

 

I za kraj, kako to da je Doncic bio u idealnoj petorci EP a nije bio bitan?

 

Kako to da se uzima narativ koji odgovara da je Srbija jadna i povrijedjena a Slovenija velesila?

 

E sad jedno pitanje? Kako to da smo bili favoriti tako jadni u finalu?

 

Opet, nisam rekla da je Dončić nebitan. Rekla sam da je manje bitan Slovencima nego što je Jović bio nama, zbog situacije sa našim timom. To ne znači da ja umanjujem njegov učinak.

 

Poenta narativa nije bila da je Srbija jadna a Slovenija velesila, već nešto potpuno drugo od čega je i krenula ova diskusija. Ponoviću, Slovenija je tad pobedila fair and square i to niko ne osporava.

2 minutes ago, Miki28 said:

Ne kontas ironiju u postu? Ok

 

Tom ironijom nekome učitavaš nešto što nije rekao. Ok? 

Link to comment
Share on other sites

Evo sad i priznanje da smo IPAK imali pleja, samo je bio "katastrofalan".

 

Samo sto je Vasa bio ipak evroligaski plej i tada, dok je Doncica nadomestio mocni Prepelic, tada kosarkas Levallois Metropolitansa, frisko iz Limoza.

 

Znaci hajde da se ne zajebavamo.

 

Nismo imali srece sa povredama i na prvenstvu i pre njega. Desetkovani smo. Ali je taj desetkovani tim stigao do finala. I vodio je u trenutku kada su oba igraca zavrsila mec.

 

To sto se posle toga desilo nema nikakve veze sa tim sto je nama mocni Jovic bio out a njima neki tamo nebitni Doncic, vec sa necim drugim, ali to je salovim svedocima tesko objasniti pa necu ni pokusavati.

 

Ali nismo o tome ni pricali.

 

Lepo priznas da si lupila tesku glupost, nije prvi put, a i ne moras sto se mene tice, samo nemoj vise da se zakopavas, tebe radi, ne moramo ni da ti pomazemo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

 

ide prica o Jovicu kao jedinom pleju (iako je njegova igra bila da prenese loptu preko pola i da loptu Bogdanovicu, bukvalno, plus sto nije ni tacno da nam je bio jedini plej, igrao je i Micic) 

 

jovic 2017e je jovic u prajmu i sad treba da se pravim kako ovo napisano ne postoji?

 

diskreditujes sam sebe ovim nebulozama, kao da nikada nisi gledao te ljude nego ti je neko prepricao 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Miki, pročitaj ponovo šta si pisao i šta smo mi ostali pisali, ljubim te.

 

 

Opet, nisam rekla da je Dončić nebitan. Rekla sam da je manje bitan Slovencima nego što je Jović bio nama, zbog situacije sa našim timom. To ne znači da ja umanjujem njegov učinak.

 

Poenta narativa nije bila da je Srbija jadna a Slovenija velesila, već nešto potpuno drugo od čega je i krenula ova diskusija. Ponoviću, Slovenija je tad pobedila fair and square i to niko ne osporava.

 

Tom ironijom nekome učitavaš nešto što nije rekao. Ok? 

Vi ste rekli to, ja sam rezimirao ali nisam stavio znak pitanja.

Moje misljenje se moze procitati i skontati, Doncic je u idealnoj oetorci prvenstva. 

 

Doncic ni u jednom univerzumu ne moze biti manje vazniji za Sloveniju nego sto je Jovic za Srbiju. O tome se radi

I to je Doncic 2017 jer Doncic 2022 je vazniji od svih igraca na terenu tog Eurobasketa 2017 godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Evo sad i priznanje da smo IPAK imali pleja, samo je bio "katastrofalan".

 

Samo sto je Vasa bio ipak evroligaski plej i tada, dok je Doncica nadomestio mocni Prepelic, tada kosarkas Levallois Metropolitansa, frisko iz Limoza.

 

Kakve veze gde ko igra u tom trenutku kad je Micić bio kriminalan, a Prepelič je odigrao turnir odlično (kao i većina slovenskih igrača)? Znači automatski ko igra u klubu nižeg ranga ne može nikad da ima dobru utakmicu i obrnuto. Važi. 

 

Micić je odigrao 18 minuta u finalu, Bogdanović skoro 34 minuta igrajući 1-2. Micić za tih 18 minuta 4 poena i 3 asistencije. Može on da bude evroligaški plej do sutra, bio je očajan. 

 

1 minute ago, McLeod said:

Lepo priznas da si lupila tesku glupost, nije prvi put, a i ne moras sto se mene tice, samo nemoj vise da se zakopavas, tebe radi, ne moramo ni da ti pomazemo.

 

Nisam ja došla ne znajući ništa o košarci i prateći je samo kad igra reprezentacija, znači svake 4. godine, da o njoj pišem i pritom iskrivljujući utakmicu koja postoji na jutjubu i koja nije bila pre 30 godina nego pre 5 godina. A ja mislim da ti nisi ni gledao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jovic 2017e je jovic u prajmu i sad treba da se pravim kako ovo napisano ne postoji?

 

diskreditujes sam sebe ovim nebulozama, kao da nikada nisi gledao te ljude nego ti je neko prepricao 

 

I Jovic u prajmu je bitniji igrac od mladog Doncica koji je bio u petorci prvenstva slucajno i potpuno slucajno takodje se njegov dolazak u reprezentaciju potrefio sa titulom Slovenije, a do tada sa raznim Dragicima, Lorbecima, Nesterovicima, Becirovicima, Lakovicima i drugim inima nisu mogli da prismrde medalji.

 

Sve slucajno, eto desilo se.

 

Jebote ludi Bulsi onomad kad se Dzordan prvi put povukao umesto da su imali jednu DameTime kao savetnika, das loptu Pipenu i zamenice Dzordana Ron Harper nema frke, a oni prdnuli u cabar.

 

Neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Vi ste rekli to, ja sam rezimirao ali nisam stavio znak pitanja.

Moje misljenje se moze procitati i skontati, Doncic je u idealnoj oetorci prvenstva. 

 

E pa vidiš, mi to nismo rekli i pogrešno si rezimirao.

 

To što je Luka bio u prvoj petorci nema nikakve veze sa našom ekipom, oko čega se primarno i vodi polemika.

1 minute ago, McLeod said:

Jebote ludi Bulsi onomad kad se Dzordan prvi put povukao umesto da su imali jednu DameTime kao savetnika, 

 

Umesto što ovu diskusiju svodiš na lični nivo jer ti očigledno smeta što ja pišem, a ne zapravo šta se piše, idi odgledaj par utakmica ili još bolje provrti celo to EP pa se vrati da smisleno diskutuješ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

I Jovic u prajmu je bitniji igrac od mladog Doncica koji je bio u petorci prvenstva slucajno i potpuno slucajno takodje se njegov dolazak u reprezentaciju potrefio sa titulom Slovenije, a do tada sa raznim Dragicima, Lorbecima, Nesterovicima, Becirovicima, Lakovicima i drugim inima nisu mogli da prismrde medalji.

 

Sve slucajno, eto desilo se.

 

Jebote ludi Bulsi onomad kad se Dzordan prvi put povukao umesto da su imali jednu DameTime kao savetnika, das loptu Pipenu i zamenice Dzordana Ron Harper nema frke, a oni prdnuli u cabar.

 

Neverovatno.

 

lepo sam ti boldovao da se ne mučiš:

iako je njegova igra bila da prenese loptu preko pola i da loptu Bogdanovicu

 

jel' ovo notorna glupost koju si ti napisao ili ti je neko hakovao nalog na 5mins?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Kakve veze gde ko igra u tom trenutku kad je Micić bio kriminalan, a Prepelič je odigrao turnir odlično (kao i većina slovenskih igrača)? Znači automatski ko igra u klubu nižeg ranga ne može nikad da ima dobru utakmicu i obrnuto. Važi. 

 

Micić je odigrao 18 minuta u finalu, Bogdanović skoro 34 minuta igrajući 1-2. Micić za tih 18 minuta 4 poena i 3 asistencije. Može on da bude evroligaški plej do sutra, bio je očajan. 

 

 

Nisam ja došla ne znajući ništa o košarci i prateći je samo kad igra reprezentacija, znači svake 4. godine, da o njoj pišem i pritom iskrivljujući utakmicu koja postoji na jutjubu i koja nije bila pre 30 godina nego pre 5 godina. A ja mislim da ti nisi ni gledao.

 

 

Citao sam i NBA temu, ponekad citam i domace, ali nemam sta tamo da pisem jer su teme klubaske. Ne zanima me.

 

A sto se tice mog i tvog znanja, to sto pises nema nikakvog efekta jer nemas argumente, a da hocu, mogao bih recimo da nastupim sa visine i kazem da sam pratio kosarku jedno vreme i profesionalno, i za domace i za strane medije, a ne pisem preterano ovde bas iz ovakvih razloga, sto ce neko po fazonu mob rules da diskutuje sa mnom o tome, niti imam zivaca.

 

Tvoje znanje o kosarci, koliko sam video do sada, za ovaj forum i nije tragicno, ali u poredjenju sa mnom ti treba jedno 10 godina da ja sad prestanem i ne pogledam apsolutno nijednu utakmicu do 2032. godine da me stignes, s tim sto ti gledanje utakmice uzivo ocigledno nije jaca strana, pa ti tu ne bi pomoglo ni pedeset godina prednosti nazalost.

 

I da, molim te ne pisi o logici vise, jer je stvarno komicna ova dedukcija - Meklaud ne pise mnogo o kosarci na forumu, iz cega sledi da on kosarku i ne gleda, iz cega sledi da o kosarci ne zna nista. Epic shit, zakljucivanje 10/10.

 

 

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...