Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ma covek samo napisao da su mucne tekme uvek sa Hrvatima, ja napisao da smo ih ovde lepo otresli i da nije nesto mucno, sta vise i toeto.

 

A bas Kari bio trener, znaci Kari zna sa znanje sa njima

 

😁

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki8 said:

Spanija nas je urnisala u Novom Sadu i to bez Pau Gasola. Pod Obradovicem smo doziveli neke od najruzinijih  poraza  na OI 2004 i EP 2005. Imao je i on fejlova sa reprezentacijom, mnogo vecih od Pesicevih.

Ma, Snjofko gura neku šašavu logiku da se sa Hrvatima i sa kim sve ne, ne mučimo samo kada Kari vodi tim, pri čemu se hvata za uzorak od 1 takmičenja kada smo imali sastav nikada dominantniji u odnosu na konkurenciju u modernoj istoriji i pri čemu je ta utakmica bila nevažna. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Perkos2 said:

"nije govno nego se pas posrao" eto to je ovaj tekst, može ovo a može i ono ali je bitno da se klikne 

 

Clickbait novinarstvo. Ali kada smo već kod spekulacija, pretpostavljam da je Kari imao nekog drugog kao kapitena reprezentacije i da to Teo nije mogao da prihvati, i zato takav epilog. Pretpostavljam da Kari gleda da kapiten bude neko ko će primerom da pokaže drugima kako se trudi/trenira, neko ko je disciplinovaniji od Tea. 

 

Da se ogradim, nemam pojma da li je u stvari tako, ovo je čista spekulacija. Možda saznamo više 15-og.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki8 said:

Spanija nas je urnisala u Novom Sadu i to bez Pau Gasola. Pod Obradovicem smo doziveli neke od najruzinijih  poraza  na OI 2004 i EP 2005. Imao je i on fejlova sa reprezentacijom, mnogo vecih od Pesicevih.

 

Da, 2004. Izgubili smo od Novog Zelanda, Španije i Argentine (koš Đinobilija u poslednjoj sekundi) i u poslednjoj utakmici i od Kine sa Jao Mingom, i to za direktan plasman u 1/8. Dobili samo Italiju u grupi i to jedva. Težak fejl od takmičenja, a Beograd je bio samo šlag na torti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kafana mode on

 

Mislim da je snimak iz kafića u okviru Sava Bien sportskog kompleksa, isti je u Teovom (su)vlasništvu i kako sam čuo bez potrebnih dozvola.

Iz pomenutog kompleksa je i onaj snimak od pre par godina gde u bazenu tovare Krstića...

 

https://www.instagram.com/p/BlIDRRClZSk/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

kafana mode off

Edited by bekrinjo
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bojdo said:

Brzo će ta utakmica sa Grcima, pa da vidimo je li Pesic samo spusta loptu ili nije uspio od ogromnog indvidualnog kvaliteta napraviti mocan tim.

Kakvo je to pitanje 🤣 Pa naravno da spusta loptu.

 

Nije od individualnog kvaliteta napravio mocan tim pa izlazi u javnost da to kaze? 🤣

Jbg, nismo favoriti jer ih nisam dobro spremio i uklopio, a ni oni nisu bas igraci kao sto bi covek pomislio, tako da jbg, u drugoj smo grupi favorita...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, pantelia said:

Ne znam sto svi otpisuju Spance

 

Zato sto ako pogledas roster, njima je cetvrtfinale objektivno uspeh.

 

Sto ne znaci nista, i mi smo u Poljskoj onomad imali skroz novi tim i cetvrtfinale je bio neki plafon realnih ocekivanja, pa smo osvojili srebro.

 

Ali ako se vratimo na papir i pogledamo timove, zaista su tanki.

 

Imaju prelaku grupu, ali se ukrstaju sa grupom B, gde bi trebalo da prodju Nemci, Slovenci, Litvanci i Francuzi. Po ocekivanju bi Nemci trebalo da budu cetvrti tu, i ako Spanci uzmu grupu idu na njih.

 

I tada je to prilicno otvoren mec, jer su Nemci domacini. Ako Spanci izduvaju od Turaka u grupi, iskreno mislim da su im sanse da prodju bilo koga od trija Slovenija/Litvanija/Francuska jednocifrene u procentima.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, McLeod said:

Imaju prelaku grupu, ali se ukrstaju sa grupom B, gde bi trebalo da prodju Nemci, Slovenci, Litvanci i Francuzi. Po ocekivanju bi Nemci trebalo da budu cetvrti tu, i ako Spanci uzmu grupu idu na njih.

Ne znam, ne bih rekao da je grupa gde je Crna Gora, Turska i Gruzija + Belgija - prelaka. Biće tu svakojakih iznenadjujućih rezultata. 

 

Naša grupa je neuporedivo lakša, B je def najteža. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da ce nas Slovenija natamburati posteno za 6 dana, generalno totalno nebitna tekma ali i ovako prilicno negativna atmosfera bi tu kulminisala u ekipi ako puknemo.
Nadam se dobrom pristupu. Iako prijateljska, mislim da pobedom tamo mozemo da postavimo stvari na svoje mesto i da igraci shvate da mozemo igrati sa svima.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nasa reprezentacija ima kvalitet, ako govorimo o cistom kvalitetu, za najvisi plasman, ali da taj plasman nece ostvariti. Ne vidim tu hemiju, tu borbu i to vodjstvo u ovoj ekipi. Osim toga, danas vec podosta reprezentacija igra daleko ozbiljniju kosarku nego ranije, tako da je i konkurencija daleko veca. Nema vise nekih kanta reprezentacija, kosarka je globalni sport kao i fudbal.

 

Moja neka procena je cetvrtfinale, najvise polufinale i time bi trebalo da budemo zadovoljni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Samom ali treba uzeti u obzir da nas sasvim sigurno jedna pobeda protiv Ceske deli od Ukrajine/UK u osmini finala. Sto bi bismo, sasvim sigurno, dobili.

Dalje je trnjevit put ali niko ovde nije nepobediv sto daje ovom prvenstvu veliku draz - nema vise Gasolove Spanije koje svi izbegavaju, svako moze dobiti svakoga od Top 6-7 ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo četvrtfinale... Zlato sad ili ko zna kad, idemo all-in na to. Pošto SP i OI nećemo videti, nova šanse je tek za 4 godine, a do tada pola ovih igrača neće više igrati, a ne dolaze bolji, naprotiv. 

 

Namazan je Pešić, mislim da ćemo igrati najbolje kad bude najbitnije... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...