Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Medalja, ako je bude je najmanje Saletova, a najvise igraca koji su je izborili svojom igrom na terenu. Nemam bas ni jedan razlog da velicam saleta zbog osvojenih medalja. Jer da nije tih igraca kuji su ih osvojili, sale ne bi osvojio ni jednu, moglo se videti iz kvalifikacija za svetsko prvenstvo. 

Edited by slavisa
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:


Aj da odigramo jednu igricu, laganu ne boli.

Pošto je AV izbacio Kalinu iz reprezentacije  jer je Kalina rekao seldeće i sa čim sse ja u potpunosti slažem, a imao je i drugih mudrih, al zasad da se osvrnemo na jednu samo: Kosovo je Kosovo.

Iza ove izjave stoji ime:

A Nikole Kaliniča

B Aleksandra Vučića

 

Quote

Situacija s Kosovom je apsurdna. Kosovo je, kako je Tijanić govorio, najskuplja srpska reč ili mesto za koje bi svi Srbi život dali, a mali broj njih koji ne žive na Kosovu i Metohiji, ili gotovo niko, tamo ne bi da živi. To govori o svim našim paradoksima i apsurdnoj situaciji.


 

 

O tome sam pricao onomad. Nema nikakve logike da ga je Vucic izbacio zbog Kosova, kad se njegova izjava o Kosovu ne razlikuje od onoga sto Vucic prica zadnjih meseci.

 

A takodje je vrlo malo verovatno da ga je uopste Vucic izbacio.

 

btw, slazem se da tema treba da se zakljuca na neko vreme. Ovo vise ne vodi nikuda. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Evo brate ja cu da pljuckam po saletu ali necu da trcim pre tebe da grabim medalju. 

Mora da se zna neki red. 

Medalja je saletova i tvoja.

 

Slazem se da se previse pise o tome na topiku reprezentacije i odmah cu prestati i napustiti ovaj topik. 

 

Moj problem ionako nije sale nego 

komesarski pristup diskusiji 

i svojatanje. 

 

Divna 1 egzibicija. 

Pravilo je da najveci pljuvaci budu najglasniji u slavlju, ako si se pronasao ja ti ne mogu pomocni. 

@Kido from Junkovac

Edit : hocu odavno da te pitam za 'profilnu' sta predstavlja i odakle ti ako nije tajna. Predugo je da objasnjavam zbog cega me interesuje. 

 

 

Edited by Ne sam Safete
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mmajstor said:

 

Kao prvo, ja ne skacem, nego pisem.

 

Kao drugo, ne pisem kao o Djordjevicu kao da je ne znam sta, nego iskljucivo i samo kao da je trener reprezentacije a ne politicki pijun ili vojnik.

 

Kao trece, pisem o onome sto je tema, a ne sto je teorija zavere u sta pojedini zele da pretvore ovaj topic pod plastom "diskusije", pa podatak koji sam gore izneo o pripremama opet skrecu u vec sto puta pomenuti offtopic izmisljajuci neistine.

 

Kao cetvrto, ovo nije moj privatni topic vec topic o reprezentaciji Srbije, a ne poligon za popljuvavanje jednog coveka, pa da na njemu treba da se delimo i prikljanamo u zavisnosti od toga da li smo za one koji ga pljuju, ili onima kojima to smeta ukoliko se to ponavlja iznova i iznova, pa da se prakticno samo o tome pise umesto o temi topica. 

 

Kao peto, cim ne prepoznajes da je ovo sto se radi na ovoj temi trolovanje, ocigledno jer i sam u tome ucestvujes, cini po mom misljenju a naravno to ne mora da bude tacno, problematicnim to sto imas veze sa moderiranjem. 

 

Do pre neki dan, kada je skraćivao spisak, mislio sam i ja kao ti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, slavisa said:

Medalja, ako je bude je najmanje Saletova, a najvise igraca koji su je izborili svojom igrom na terenu. Nemam bas ni jedan razlog da velicam saleta zbog osvojenih medalja. Jer da nije tih igraca kuji su ih osvojili, sale ne bi osvojio ni jednu, moglo se videti iz kvalifikacija za svetsko prvenstvo. 

 

Tako je, evo pišem mejl savezu da mene stave za selektora. 

 

Sale mi je već rekao da mogu umesto njega, kaže ionako samo bleji i smara se da gleda tekme i treninge svaki dan, a Muta se oseća na vinjak na kilometar. 

Edited by Južni
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ne sam Safete said:

Nemojte se nervirati, ovi sto pljuckaju po Saletu ponovo ce biti najglasniji u slavlju i prvi ce prigrabiti medalju... Nije da nismo imali prilika da odgledamo takav scenario. 

 

Ja slavim unapred, nemoj me u taj kos.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, slavisa said:

Medalja, ako je bude je najmanje Saletova, a najvise igraca koji su je izborili svojom igrom na terenu. Nemam bas ni jedan razlog da velicam saleta zbog osvojenih medalja. Jer da nije tih igraca kuji su ih osvojili, sale ne bi osvojio ni jednu, moglo se videti iz kvalifikacija za svetsko prvenstvo. 

 

Naravno, reprezentacija nam od 2014. igra na auto-pilotu, nema to veze sa Saletom. I ono što pored klupe mislimo da je on, to je zapravo hologram. Nikako da se setim u kom smo to sastavu prošli te nesrećne kvalifikacije, ah, pusta amnezija. 😀

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Južni said:

 

Tako je, evo pišem mejl savezu da mene stave za selektora. 

 

Sale mi je već rekao da mogu umesto njega, kaže ionako samo bleji i smara se da gleda tekme i treninge svaki dan, a Muta se oseća na vinjak na kilometar. 

Takav zahtev se salje faksom.

Nikako mejlom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

I dalje ne kapiram Kalinic-trans foru

 

Pa nije fora. Na onom sprornom kanjedr snimku se cuje muski glas koji prica sa Kalinicem (ili bolje da kazem, muski glas koji se trudi da bude zenski). Sad, dal je to neko naknadno nasnimio da ga podjebava, il Kalina stvarno preferira trandze, to nije poznato. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Markoss said:

 

Pa nije fora. Na onom sprornom kanjedr snimku se cuje muski glas koji prica sa Kalinicem (ili bolje da kazem, muski glas koji se trudi da bude zenski). Sad, dal je to neko naknadno nasnimio da ga podjebava, il Kalina stvarno preferira trandze, to nije poznato. 

Ammm? Muski glas? Jeste li tu foru sa glasom izvalili iz filmova, sta? Onaj glas nije toliko cudan, jedino ako su muskarci navikli na glasice andjela kad pricaju sa devojkama.:classic_laugh:

 

Sa druge strane, kad biste slusali sta prica, skontali biste da nema veze sa vezom to sto ste umislili. 

 

Edit: plus je neko snimao laptop kamerom.

Edited by ...
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ... said:

Ammm? Muski glas? Jeste li tu foru sa glasom izvalili iz filmova, sta? Onaj glas nije toliko cudan, jedino ako su muskarci navikli na glasice andjela kad pricaju sa devojkama.:classic_laugh:

 

Sa druge strane, kad biste slusali sta prica, skontali biste da nema veze sa vezom to sto ste umislili. 

 

Edit: plus je neko snimao laptop kamerom.

 

Meni je ono muski glas 1/1, ali mi je svakako delovao kao nasnimljen naknadno. Pritom sam i procitao negde da je uhapsen transrodni muskarac zbog pokusavanja iznude love od Kaline i Stefaneka, al ono, ipak su to nasi mediji, tako da ko zna. Svakako i dont give a fuck, nek kadr Kalina na koga god hoce, samo htedoh da objasnim SF o cemu se radi. 

 

Videh Kalinu na exitu neki dan, boli ga patka. Off topic je, al solidna basketaska ekipica bi se napravila od kosarkasa koji su posetili festival: Kalina, Gordic, Cvetkovic (ex KKP), Luka Mitrovic, mali Radoncic, Bursac iz FMP-a, Milutinov. :classic_biggrin:

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, ... said:

Ja sam morao da analiziram snimak, posle one price na ovoj temi, kao pravi el detektivo. Imam i transkript razgovora.

Vidite ljudi ko nam je moderator. On se ovim ponosi.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad ozbiljno, ni ja za snimke nisam znao dok nije ispalo ovo sranje oko skraćivanje spiska, pa sad uz to na topicu opet naviru Sale prevara postovi i razne gluposti kojima nije mesto na košarkaškom topiku. Žao mi što je tako, žao mi je što sami sebi pucamo u nogu i pravimo problem i što ne možemo makar jednom da pišemo samo o košarci ali jebi ga, valjda nam je i to rutina, od sastavljanja supertima, preko nekog sranja pa do medalje i kukanja kako je Sale prevara jer je doneo samo srebro. Nek tako bude i sad da i ovaj mučan period nekako zaboravimo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...