Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Spičila me je euforija sa razlogom jer se sada već vide obrisi masterplana.

 

Tamo negde 2009 godine Duda i Bobi, otkopavaju vremensku kapsulu negde na Avali ili Fruškoj gori, na kapsuli piše " Renesansa srpske košarke - od Kiće i Praje za  našu decu" ispod sitnim slovima napisano " zloupotreba ovog slogana u političke svrhe doneće veliko prokletstvo i nesreću, tako da fuck you Psycho. 

Bobi naravno ponese kapsulu a Duda implementira sve savete i upute od starih majstora.

Dođoše dobri rezultati, svetina se umiri i postade zadovoljna.

 

Posle dobrih vremena usledila su nešto manje dobra a za njima dođoše i ona loša i rđava.

Svetina beše nezadovoljna. Kari i Danilović se uputiše na planinu po savete na isto ono mesto gde je iskopana ona prošla kapsula.

 

Dođoše tamo, spusti se teška magla ili oblak zagađenja iz obližnje cementare, u daljini videše prikazu u Palpatinskoj odori.

 

Prikaza: Ja sam veliki meštar Srpske košarke, priđite. 

Kari: Muto jebote jesi li to ti?

Meštar Muta: Dete moje, ja sam.

Kari: Muto ne kenjaj stariji sam od tebe.

Danilović: Daj nam tu vremensku kapsulu pa da idemo. Meštar Muta predaje kovertu Kariju.

Kari: Šta je bre ovo? Gde je kapsula?

Meštar Muta: Jebiga, skresali nam budžet.

Danilović: Nema kapsule?

Meštar Muta: Pokupio je Vesić kad je betonirao, mešao beton u njoj.

 

Na koverti piše " Bez Boriše 2023 "

Kari, Danilović i Jokić u mračnoj sobi, izolovani od Adjustment biroa, Harpa i tamne strane meseca čitaju sadržaj pisma.

 

Uputstvo za Jokića: Tebe bole tuki za reprezentaciju, zanimaju te samo konji, gledaš da ne igraš kad god možeš. Obavezno se snimi u toku priprema kako igraš sa nekim trofejom koji je tvoj konj osvojio da učiniš situaciju degutantnom.

 

Uputstvo za Danilovića: 

Postaješ najgori preCednik u skorijoj istoriji. Iako deluje da pišeš scenario propasti srpske košarke ti ćeš biti taj koji će je održati u teškim vremenima. Očekivanja će biti na minimumu.

 

Uputstvo za Karija:

Ti si matori, senilni starac. Samo toliko.

 

Izađoše iz sobe.

Kari: U vidi ovog malog, koliki si. Aj mi igraš backup centra u Lotomatici?

Jokić: Ja palim na hipodrom, je$# se.

 

Već mi se javlja neko predskazanje, da ne kažem Petkazanje Bore Otića, Bogdana kako diže pehar, mali Jović mvp, Boriša kući gleda sve to preko malih ekrana.

Joka se smeška gledajući livestream na hipodromu.

 

Danilović podiže bistu Isaku Asimovu i na fakultetima predaje psihoistoriju.

 

Kari zaluta na ulicama Manile a onda u stilu Kajzer Sozea dolazi sebi, kao pravi badass seda u kola sa dve busty plavuše i odlazi u nepoznato kao najveći ikad.

 

 

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 25
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Indig0 said:

Spičila me je euforija sa razlogom jer se sada već vide obrisi masterplana.

 

Tamo negde 2009 godine Duda i Bobi, otkopavaju vremensku kapsulu negde na Avali ili Fruškoj gori, na kapsuli piše " Renesansa srpske košarke - od Kiće i Praje za  našu decu" ispod sitnim slovima napisano " zloupotreba ovog slogana u političke svrhe doneće veliko prokletstvo i nesreću, tako da fuck you Psycho. 

Bobi naravno ponese kapsulu a Duda implementira sve savete i upute od starih majstora.

Dođoše dobri rezultati, svetina se umiri i postade zadovoljna.

 

Posle dobrih vremena usledila su nešto manje dobra a za njima dođoše i ona loša i rđava.

Svetina beše nezadovoljna. Kari i Danilović se uputiše na planinu po savete na isto ono mesto gde je iskopana ona prošla kapsula.

 

Dođoše tamo, spusti se teška magla ili oblak zagađenja iz obližnje cementare, u daljini videše prikazu u Palpatinskoj odori.

 

Prikaza: Ja sam veliki meštar Srpske košarke, priđite. 

Kari: Muto jebote jesi li to ti?

Meštar Muta: Dete moje, ja sam.

Kari: Muto ne kenjaj stariji sam od tebe.

Danilović: Daj nam tu vremensku kapsulu pa da idemo. Meštar Muta predaje kovertu Kariju.

Kari: Šta je bre ovo? Gde je kapsula?

Meštar Muta: Jebiga, skresali nam budžet.

Danilović: Nema kapsule?

Meštar Muta: Pokupio je Vesić kad je betonirao, mešao beton u njoj.

 

Na koverti piše " Bez Boriše 2023 "

Kari, Danilović i Jokić u mračnoj sobi, izolovani od Adjustment biroa, Harpa i tamne strane meseca čitaju sadržaj pisma.

 

Uputstvo za Jokića: Tebe bole tuki za reprezentaciju, zanimaju te samo konji, gledaš da ne igraš kad god možeš. Obavezno se snimi u toku priprema kako igraš sa nekim trofejom koji je tvoj konj osvojio da učiniš situaciju degutantnom.

 

Uputstvo za Danilovića: 

Postaješ najgori preCednik u skorijoj istoriji. Iako deluje da pišeš scenario propasti srpske košarke ti ćeš biti taj koji će je održati u teškim vremenima. Očekivanja će biti na minimumu.

 

Uputstvo za Karija:

Ti si matori, senilni starac. Samo toliko.

 

Izađoše iz sobe.

Kari: U vidi ovog malog, koliki si. Aj mi igraš backup centra u Lotomatici?

Jokić: Ja palim na hipodrom, je$# se.

 

Već mi se javlja neko predskazanje, da ne kažem Petkazanje Bore Otića, Bogdana kako diže pehar, mali Jović mvp, Boriša kući gleda sve to preko malih ekrana.

Joka se smeška gledajući livestream na hipodromu.

 

Danilović podiže bistu Isaku Asimovu i na fakultetima predaje psihoistoriju.

 

Kari zaluta na ulicama Manile a onda u stilu Kajzer Sozea dolazi sebi, kao pravi badass seda u kola sa dve busty plavuše i odlazi u nepoznato kao najveći ikad.

 

 

 

Ovo za Jokaru bi bilo jos bolje sa back up cetvorkom 😄

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Indig0 said:

Dođoše tamo, spusti se teška magla ili oblak zagađenja iz obližnje cementare, u daljini videše prikazu u Palpatinskoj odori.

 

Prikaza: Ja sam veliki meštar Srpske košarke, priđite. 

Kari: Muto jebote jesi li to ti?

 

Kari: Šta je bre ovo? Gde je kapsula?

Meštar Muta: Jebiga, skresali nam budžet.

 

:roflmao: na ovim delovima

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nele said:

A koja je poenta ovih zatvorenih utakmica ? 


CItao sam zadnje godine kada smo igrali takav tip utakmice protiv CG da se dogovore selektori da sada jedan tim napada zonu druge ekipe i tako u krug. U sustini je to vise kao trening gde se broje kosevi. Sparing. Mozda u ovoj fazi priprema to ima i vise smisla nego takmicarska utakmica. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Indig0 said:

Kari zaluta na ulicama Manile a onda u stilu Kajzer Sozea dolazi sebi, kao pravi badass seda u kola sa dve busty plavuše i odlazi u nepoznato kao najveći ikad.

Izgubio si me ovde - nije baš realno da se nađu busty plavuše u Manili.

Edited by Darko
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Indig0 said:

 

Import buraz. Treba li Kari da nam naleti na nekog ladyboya sa Tajlanda, daleko bilo.

Pa veće su šanse da neka busty plavuša u Manili bude neki ladyboy. Imam iskustvo sa Tajlanda. Optičko, naravno.

 

Ostatak teksta je realan.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Darko said:

Izgubio si me ovde - nije baš realno da se nađu busty plavuše u Manili.

 

Pa dobro, dosle dve Australijanke u posetu Filipinima, sve im dzabaka a i ima manje zločina protiv prirode nego u Australiji... 

 

Zar bas sve mora da se crta? 😛

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...