Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nadam se da ce Kari prvi prihvatiti underdog poziciji i da ce ekipu pripremati na taj nacin. 
 

I dalje sam ubedjen da u senci otkaza ovih 12 moze da bude zajebano kao kratko cebe. 
Samo da ovi koje je pobrojao budu zdravi.
 

Samo nisam siguran da je Kari spreman da tim vodi na taj nacin. 

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ako dobro kontam, najvaznije je da mi dobijemo italijane i usput amerikanci grce pa da taj mec u cetvrtfinalu protiv grcke/cg/litvanije bude najvaznija utakmica.

 

usput da navijamo za kanadu da izbaci sto vise evropljana u drugom delu kostura.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Гудурић у овој екипи треба да игра искључиво плеја као што је већину минута својих у Фенеру играо и на тој позицији је ове сезоне играо најбољу кошарку а то је и Пешић нагласио тако да ће га сигурно ту највише користити. Ако буде ту Јовић онда ће узети минуте и на 2/3. Богдан иде ово првенство на неких 17-18 поена просека и предводи до медаље. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 said:

Volim Jovketa i sve ali coek ladno izjavi da je Jovke najbolji plej sa ovih prostora u poslednjuh 20 godina i sire🤣🤣🤣

 

Matoro dzangrizalo

 

Usput je rekao da je Gudura odlican play i da je igrao celu sezonu u Feneru na toj poziciji, koliko sam ja video Itudis ga jeste stavljao na pg u nekim postavama ali vrlo retko i kraci vremenski period.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Avramović

Beslać

Bogdanović

Davidovac

Dobrić

Gudurić

Jaramaz

N. Jović

S. Jović

Marinković

Milutinov

Nedović

Petrušev

Pokuševski

Radanov

Ristić

Smailagić

Simanić

Topić

Trifunović

Ovo su po meni sigurni, ostalo će da kroje povrede i otkazi.

Kad bi Poku i N.Jović mogli / hteli da igraju bila bi to ok ekipa 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nunilo said:

 

Usput je rekao da je Gudura odlican play i da je igrao celu sezonu u Feneru na toj poziciji, koliko sam ja video Itudis ga jeste stavljao na pg u nekim postavama ali vrlo retko i kraci vremenski period.

 

Nisam pratio toliko Fener ali vidjao sam u tim nekim utakmicama sto sam gledao da koristi Guduru na pleju ( kad je Wilbekin bio out ). Svakako da je sposoban to da igra.  Morace on, Neda, Avram i naravno Bogdan.

Link to comment
Share on other sites

^slazem se sa bogoljubom.

gudura podni djeneral i jedan od nosioca, nema kalkulacija

 

za mene je idealno

gudura-avram-jaramaz

bogdan-nedovic

marinkovic-jebiga poku na SF-dobric

jovic-petrusev

milutinov-smailagic

 

eventualno radanov ili davidovac.

mada ide rile garant.

 

prva petorka bi jos bila i jaka defanzivno za nase prilike, minus neki brzanjac plej ako napada guduru.

Link to comment
Share on other sites

Da nas kapiten dovede do medalje, pa da sinu, ako ga budem imala, dam ime Bogdan.

 

Ako ne usvojiću žuto mače ili zlatnog retrivera i nadenuti mu to ime.

 

Puna podrška momcima i valjda ne slušaju Karijeve alibije. 🫡

Edited by DameTime
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bojdo said:

Zvezdino ne pricaj o necemu o cemu nemas pojma. Pokusevski jos ne trenira uz kontakt.

 

Ja bi rekao da ti nemas pojma sta se desavalo prethodnih godina u vezi njega.

 

A ti da mi zabranis sta cu da pisem na forumu, tesko da ti mozes bilo sta da mi zabranis.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nunilo said:

 

Usput je rekao da je Gudura odlican play i da je igrao celu sezonu u Feneru na toj poziciji, koliko sam ja video Itudis ga jeste stavljao na pg u nekim postavama ali vrlo retko i kraci vremenski period.

 

Gro minuta je bio plej posto su dugo bili bez Vilbekina. Pak, kad se sezona lomila nije imao ni minut na poziciji 3. 

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da su S.Jović, Jaramaz i Pokuševski na spisku, kako bi lekarski tim pokušao da osposobi makar jednog od njih (poželjno je da bude jedan od plejeva). Moglo bi ovo da izgleda mnogo bolje nego što je u prvi mah delovalo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, drgnk said:

Imam utisak da su S.Jović, Jaramaz i Pokuševski na spisku, kako bi lekarski tim pokušao da osposobi makar jednog od njih (poželjno je da bude jedan od plejeva). Moglo bi ovo da izgleda mnogo bolje nego što je u prvi mah delovalo.

Код Јовића је у питању нека болест у породици, па ако се извуче тај ко болује биће на располагању тако сам бар разумео.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Da nas kapiten dovede do medalje, pa da sinu, ako ga budem imala, dam ime Bogdan.

 

Ako ne usvojiću mače ili zlatnog retrivera i nadenuti mu to ime.

 

Puna podrška momcima i valjda ne slušaju Karijeve alibije. 🫡

Usvoji zivotinju svakako, a i da rodis nego sta, polako.

 

Dobro je da neces dati Vuk, Luka, Lav...🙄

 

Link to comment
Share on other sites

Pod uslovom da svi sa spiska budu zdravi i ovi igrači potencijalno mogu da naprave prilično dobar tim.

 

Ima tu i šuta i kreacije sa raznih pozicija (mada nam fali klasičan prvi plej) a ima bogami i visine, wingspana, mladosti i atletike.

 

Nije to tim koji može baš da priča o medalji, ali moglo bi da bude ok prvenstvo za nas. Definitivno ključno je da N. Jović i Poku mogu da idu, ovo je super za njih da sa manje pritiska i očekivanja debituju na ozbiljnoj sceni za repku.

 

Tu naravno Kari ostaje veliki znak pitanja, mada ima on jošš nešto u glavi, nije potpuno izlapeo. Mi smo i prošle godine i pored ispadanja na momente igrali izuzetno dominantnu košarku.

 

Tako da verujem da će umeti on da osmisli tim i postavi igru, ali vođenje utakmica je druga priča.

 

Savez nam se toliko raspada i loše funkcioniše da tu ne treba više ništa ni komentarisati, užasan rad rukovodstva u poslednjih 3-4 godine i to me plaši i više od ovog trenda sa otkazima.

 

Mora da postoji neka infrastruktura i organizacija, ovo izgleda sada diletantski kao i sve ostalo u Srbiji

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Nama za kvalifikacije za OI treba da budemo u top2 evropske repke na ovom SP a da tu ne racunamo Francusku (koja se kao domacin kvalifikovala). 

 

Tesko... 

 

 

 

Sad gledam i ukrstanje grupa - mi smo u grupi B a u delu gde su najpre ukrstamo sa grupom A (Italija), i formiramo grupu I. Ona se dalje ukrsta u cetvrtfinalu sa grupom J (koju je sacinjena od grupe C - Grcka i D - Litvanija i Crna Gora). 

 

Tako gledano, dobar nam je zreb za to da uspemo ali sa nama se nikada ne zna 😄  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ja bi rekao da ti nemas pojma sta se desavalo prethodnih godina u vezi njega.

 

A ti da mi zabranis sta cu da pisem na forumu, tesko da ti mozes bilo sta da mi zabranis.

 

June 1, 2023

Pokusevski suffered a small right humerus fracture Friday and will be re-evaluated in 4-to-6 weeks, Clemente Almanza of USA Today reports.

 

^daklem, kad nisi u toku, nemoj da se brecas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

June 1, 2023

Pokusevski suffered a small right humerus fracture Friday and will be re-evaluated in 4-to-6 weeks, Clemente Almanza of USA Today reports.

 

^daklem, kad nisi u toku, nemoj da se brecas.

 

Vi se brecate na mene. A na tebe se nisam brecao 😛

 

A sta je bilo prosle i one tamo sezone ? Jel tad isto bio povredjen:default_coffee:

 

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...