Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Ocekivanja su samo da se ne skinu gace kuci ko prosli put pa i da se 2-0 izgubi nikakva steta. Od trenera ocekujem da ostane i naredne sezone jer nece nikog drugog naci da to uzme a da je bolji od njega, sve dok ne iskoci neki tamo u sred sezone pa ga opet maknu nazalost. Ako ista sa njim bar neke znake zivota pokazuju i on pored terena a i ekipa koja se uspjela vratit na iskustvo vs Mege neki dan.

 

Radonja je slobodan i ako se skocka malo jači budzet tj. da se pogode 3,4 stranca uz Grina  bio bi to fin izazov za Radonju da pokuša da osvoji Eurokup.

 

Gledao sam finale GC-TT i nisam video ništa što bi bilo nedostižno za Radonju.

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 10:45 PM, zemljoradnik said:

Da li se zna zašto KKP ne igra sa SC ? Vidim da Real igra svoje prvenstvo bez odlaganja.

Meni nije jasno zašto nisu određeni datumi, sad kad se zna da u sredu završavamo seriju.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je mislio zbog toga sto ce se polufinalni mec odigrati a da jos cetvrtfinalna runda nije zavrsena. No bice vremena i za to obzirom da je revans ovog meca CZV-BUD zakazan za onaj tamo utorak, posle drzavnog praznika. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mfmilan said:

Ako ne možemo sa Derbijem da odigramo jednu u tih 9 dana, onda jbg.

Mozemo .. al ne mozemo 2 ili 3 .. termini ne mogu da se fiksiraju .. bice poznato sutra sve ne znam cemu drama. 

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam što Partizan ne može da igra, na primer, u subotu a Zvezda u nedelju u pioniru ako je Arena zauzeta? Kakve veze ima što počinje polufinalna serija pre završetka četvrtfinalne? Neće valjda Zvezda i Budućnost da čekaju da Partizan krene da igra polufinalne utakmice pa da igraju i oni? Šta treba da čekaju 3 nedelje ako Partizan ode na F4 evrolige?

 

Partizan može protiv SC da odigra prvu utakmicu u subotu a drugu, ako prođe na F4, u utorak ili ako ne prođe onda u sredu ili četvrtak. Svakako će dobiti obe bez većih problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KKP je mogao lagano do sada da završi seriju sa SC jer je realno željkov trening teži od tog dvomeča za KKP.

 

Kapiram da je to jedini razlog ovog suludog razvlačenja plej ofa ili sam nešto pogrešno shvatio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Koliko one mogu da budu velike videli smo tokom ligaškog dela jednog drugog takmičenja gde smo na više načina saplitani pogrešnim odlukama kojima smo ostajali bez pobeda, raznim zabranama, finansijskim opstrukcijama, kao i kaznama u nameri da ne završimo u četvrtfinalu.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=12&nav_id=2332422

 

Ne znam, eto, mene sramota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...