Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Sramno ponašanje navijača KKP, morali su da pokažu da su isti jelte. Razmišljam kako je igračima, ne bih volela da kad odlazim na posao moram da mislim o tome da li će me neka budala saleteti topovskim udarom i(li) flašom. Dobro je da su svi okej, a nadam se da ćemo jednom dočekati da ovakvi likovi ne priđu ni blizu košarkaških hala.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, najmanje se pričalo o košarci, koja je bila baš dobra i uzbudljiva, uz preokrete, povratke i neke sjajne individualne partije ili minijature.

 

Pored toga, veliko poštovanje igračima i trenerima KKCZ. Da parafraziram post Kojna sa naše teme, da svi u budućnosti budemo dostojni njihovog ponašanja.

 

Da se svi lepo odmorimo od svega. Nastavljamo borbu najesen.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da cestitam navijacima Partizana na tituli, dugo se cekala, ali eto vratila se, nadam se da nece stojati kod vas u vitrinama duze od 380 dana (kapiram da ce naredna sezona da se zavrsi nekada u avgustu kako smo krenuli). Nadam se da cete dostojanstveno proslaviti titulu, i da nece biti slicnih stvari kao jednom posle kupa cini mi se. 

Iskreno se nadam da ovo nece uticati na manji kvalitet rostera Zvezde naredne sezone (jer jelte, glupost je da jak Partizan znaci i jaka Zvezda, inace ne bismo imali tolike godine posta i jednih i drugih u poslednjih 20-30 godina) i da cemo i jedni i drugi da igramo u Areni barem EL, jer kako mozemo da vidimo, dovoljno je velika hala da se odrzi normalan derbi, a mislim da navijaci i jednog i drugog kluba to zasluzuju. 
Nista, uzivajte i samo dostojanstveno. 
 
PS. cestitke svima osim @Magia i @goofy, vama je sezona bila gotova posle Reala, pa se ovo ne racuna :classic_tongue:
 

Edited by Pacino
dodatak
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke komšijama. U nekim normalnijim okolnostima bih popizdeo totalno zbog poraza. Sada samo olaksanje.

Ostaje neka jalova nada da se ovakva mučna sezona nece ponoviti, da ce tenzije barem malo splasti. Nazalost, to je nada bez ikakvog pokrića. Jer, zasto bi se to desilo. Psihopata je celu drzavu, celo drustvo sveo na princip "hleba i igara" Kosarkasi su moderni gladijatori. Što više incidenata, on i raja su srećniji. Dokle? Dok neko ne pogine, a ni tada nece biti stop.

Jos jednom, čestitke KKP. Zaaluzena titula.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke navijacima Partizana.

 

Da zanemarimo sve van parketa, ovogodišnji rosteri kkp i kkcz su bili nevjerovatnog kvaliteta. Mislim da nikad nije bilo vise igraca sa top rejtingom. Koliko cujem taj trend ce se nastaviti i u sledecoj sezoni tako da mozemo skoro sa sigurnoscu prognozirati da ce ovo biti finale i sledece sezone sto je potpuno ok. 

 

Dolazi "vrelo" ljeto formiranja rostera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Nažalost, najmanje se pričalo o košarci, koja je bila baš dobra i uzbudljiva, uz preokrete, povratke i neke sjajne individualne partije ili minijature.

 

Pored toga, veliko poštovanje igračima i trenerima KKCZ. Da parafraziram post Kojna sa naše teme, da svi u budućnosti budemo dostojni njihovog ponašanja.

 

Da se svi lepo odmorimo od svega. Nastavljamo borbu najesen.

 

Kakav odmor, prava borba tek kreće. 😄

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je velika sramota ArenaSport da nisu pustili dodelu pehara i vise slika slavlja. Prosto nemam reci. 

 

Nadam se da zavrsavamo sa ovakvom medijskom slikom u Srbiji cim pre, pa makar to znacilo da se KKP i KKCZ resetuju na EC budzete... #VucicuPederu

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...