Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Markovic po mom misljenju najbolji do sad - ima doraslog protivnika i bori se ko lav.

Topic ima probleme jer ga cuvaju trecim igracem, a on ne vidi tako dobro danas. Ipak, desni ulaz mu je seniorski, vodi nas jako. Samo sut gde se izgubio...

S druge strane, Gonzales je prekrasan igrac...

A sudije bas jedu govna, nepotrebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

Srki Radojević, baš za sada dobro vozi 😁

 

Ja gledam na FIBA YT kanalu, ovaj njihov komentator koji priča pola srpski-pola španski 😄 

Španci sa ovom preagresivnom odbranom u svakoj uzrasnoj kategoriji... xD 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Geronimo said:

Markovic po mom misljenju najbolji do sad - ima doraslog protivnika i bori se ko lav.

Topic ima probleme jer ga cuvaju trecim igracem, a on ne vidi tako dobro danas. Ipak, desni ulaz mu je seniorski, vodi nas jako. Samo sut gde se izgubio...

S druge strane, Gonzales je prekrasan igrac...

A sudije bas jedu govna, nepotrebno.

 

Ja baš cenim Markovića, al ne može biti najbolji sa 0-5 i -3 indeksom, ma koliko se trudio u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

Ja baš cenim Markovića, al ne može biti najbolji sa 0-5 i -3 indeksom, ma koliko se trudio u odbrani.

Najbolji na turniru do sad, ne od nasih. Iskreno, ja ne padam na one trpacke i skakcke partije protiv tankih visokih linija osrednjih ekipa. Valjda bolna secanja od raznih Miskovica, Pecarskih, da ne idem dalje u proslost. Ovde igra protiv fizicki nadmocnijeg igraca, ima ideju kako da ga napadne, a i kako da ga zatvori. Ok, onaj zicer na kraju prve cetvrtine jest bolan,  ali da je ubacio to i jednu od 3 trojke - bio bih bas prezadovoljan. Ovako, prikljucujem se klubu postovalaca 😉

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

Prava finalna. Mislim da niko nije imao vise od 4-5 poena prednosti. Malo teska za gledanje ali to je zato sto sam navikao da rutiniramo protivnike, ali ovo je finale 😄  

 

Malo nismo imali srece do sada, par puta izlaci lopta iz obruca ili je spanci skidaju sa obruca. I mnogo puta su nas blokirali. Da je deo svega toga usao to bi bila komotna prednost od nekih 7-8 razlike. Moramo takve stvari bolje da resavamo. 

 

Dali smo im Bogoljuba fore u prvom poluvremenu, Musicki je zato odigrao bolje nego inace, ali hajde sada i Bogoljub da proradi. I Curcic da smanji greske. 

 

Ajmo deco! 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Prava finalna. Mislim da niko nije imao vise od 4-5 poena prednosti. Malo teska za gledanje ali to je zato sto sam navikao da rutiniramo protivnike, ali ovo je finale 😄  

 

Malo nismo imali srece do sada, par puta izlaci lopta iz obruca ili je spanci skidaju sa obruca. I mnogo puta su nas blokirali. Da je deo svega toga usao to bi bila komotna prednost od nekih 7-8 razlike. Moramo takve stvari bolje da resavamo. 

 

Dali smo im Bogoljuba fore u prvom poluvremenu, Musicki je zato odigrao bolje nego inace, ali hajde sada i Bogoljub da proradi. I Curcic da smanji greske. 

 

Ajmo deco! 

 

 

 Da su je skidali s obruca, ali su je skidali preko obruca u silaznoj putanji. 

 

Jako iritantno sudjenje po meni.

Spanci predobri 1 na 1. Stigli smo do toga da oni uce nas kako to treba izgledati u individualnoj obuci i selekciji. Manji klubovi tamo rade odlicno.

 

Bice ovo teska borba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Geronimo said:

Najbolji na turniru do sad, ne od nasih. Iskreno, ja ne padam na one trpacke i skakcke partije protiv tankih visokih linija osrednjih ekipa. Valjda bolna secanja od raznih Miskovica, Pecarskih, da ne idem dalje u proslost. Ovde igra protiv fizicki nadmocnijeg igraca, ima ideju kako da ga napadne, a i kako da ga zatvori. Ok, onaj zicer na kraju prve cetvrtine jest bolan,  ali da je ubacio to i jednu od 3 trojke - bio bih bas prezadovoljan. Ovako, prikljucujem se klubu postovalaca 😉

 

Ok, na turniru je super, mislio sam da pričaš konkretno o ovoj tekmi.

 

Što se ove tekme tiče, ne mogu se složiti sa tim "eh da je ušla trojka, da nije promašio zicer, da se nije zbunio sa loptom...". Očigledno previše impresioniran protivnikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

spanci imaju nekoliko jako kvalitetnih igraca

gonzales bas obecava

fali jovic jbg, ali sta je tu je

valjala bi neka pavlova rola u drugom, on nam je treci strelac ekipe, a bez suta na kos je u prvom poluvremenu

topic je odlican sa prodorima, bukvalno nas je odrzao iznad vode

Edited by hk1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Propuštaš ovog komentatora koji hajpuje live prenos na YT, malo-malo pa kaže ja volim srpsku košarku i #TopićTime 😄 

 

Gledao sam sve ostale na youtube, dobro znam ko je Josh Beth. 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...