Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

1 minute ago, DameTime said:

Komentator na RTS-u je presmešan, kaže nije mu bilo lako (sudiji Lihtenštajnu) da sudi u finalu, jer je jedan od učesnika bio buntovnik Nik Kirjos.

 

Kao da je kopao u rudniku jbt 😂

Mene je samo nerviralo koliko je on pristrasan.Msm ako vec komentarises pokusaj makar da budes neutralan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Mene je samo nerviralo koliko je on pristrasan.Msm ako vec komentarises pokusaj makar da budes neutralan.

 

Slažem se, na momente je pravio narativ kao da Nik igra najgori meč karijere, a Novak najbolji ikad, a zapravo je Nik pružio više nego pristojan otpor.

 

Kakav je šampion Novak... Posle koliko sranja u karijeri se vraćao jači nego ikada, sigurna sam da u narednih mnoooogo godina nećemo videti ovakvog sportistu uopšte, ne samo tenisera. I koliko je lepog rekao o Kirjosu, zaista klasa za sebe.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

a bilo bi nole 22, rafa 21 da je nole igrao australiju.

ali dobro jedino da mu zabrane da igra 2 turnira godisnje rafa ima sanse. konacno je federer ostavljen u knjigama istorije. ali da igra lepse za oko i elegantan je. 

 

idemo dalje ljudino! do rekorda na w, da i tu skines feda i da potvrdis da si najveci!

 

:classic_love:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo i zvanično oporavak od Australije :bravo:bravo, mnogo mi je drago što se doveo opet u red. :heart:

 

Žali bože Kirgiosovog talenta, da je čist u glavi i manja lenština imao bi već nekoliko slemova. U svakom slučaju ako mu se ikad poklope zvezde da osvoji neki, to neka bude preko nekog drugog.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Najjači su Rafa fanovi koji forsiraju skor u finalu slema, lol

 

I to je sada kao najviše bitno, a to što se ne zna po kojem parametru je više bušan nikom ništa. Čovek nikad nije osvojio WTF, šta reći...

 

Slab je taj stub koji se oslanja na broj slemova. Šta reći kada bi Novak osvojio još jedan slem, te čitave kule od Rafinog GOAT-stva bi bile porušene. :roflmao:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kyrgios: Takes a hell of an athlete mentally & physically to win 1 of these. I think 8 people have won this title since I've been born. It shows physically 1 thing. Mentally it's another beast. To come back here for 2 weeks in a row. None of the people in this room understand it

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...