Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

6 minutes ago, Indig0 said:

Ali ovaj bromance sa Kirijosom mi je bas nekako isforsiran i vestacki.

 

Samo je pitanje vremena kada ce ovaj opet da ga potkaci.

Nema nista vectackog u tome sto ga je Kirjos branio u toku pakla u Australiji - to je bukvalno kao da te neko brani na sudu kada si optuzen za ubistvo. A niko ga nije terao da to prica, jos je iz Australije. Djokovic ce to da ceni uvek sve da ovaj uzme i kenja po novinama o Djokovicu sta god bude hteo na dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Živo me zanima hoće li ta kazna biti veća nego za meč sa Cicipasom, ne bi me nimalo iznenadilo :ajme:

big fine coming je napisao.

Nisam sigurna ni da on to sigurno zna, možda samo pretpostavlja.

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Helena said:

A sad da se prekrstimo :krstipd4:

BEST MALE PLYER EVER, lol 

Vrlo, vrlo čudan dan danas...

 

 

Kao da smo upali u paralelnu vremensku liniju gde je Kirijos kul lik a Rotenberg normalan. Jezivo.

 

Vec se bojim sta bi Psiho mogao da uradi...

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Pa dajte te slike, nema smisla ovako nasuvo da se komentariše :classic_tongue:

Ribakina izgleda kao da je venčanicu obukla :classic_biggrin:

 

25 minutes ago, Helena said:

@alcestaA,ne ne ne-neće pljunuti pa lizati, ja sam sliku sačuvala:bravo:

Ali već je stigao i vakcinu da pomene, ovo je izgleda bilo samo da pokaže kako je objektivan :classic_rolleyes:

 

Edit: gledam sad reprizu i uopšte nije loš meč bio, prijatno sam iznenađena od obojice.

Edit2: dobro, sad videh TB gde je Kirgios pokvario utisak ali ne žalim se :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam produzene highlighte, i prilicno jasno uocio, da Kirjos, ako je imao sanse u ovom mecu - to je bilo da jednostavno razbije Novaka 3:0, da mu ide sve potaman kao u prvom setu i da ni u jednom momentu ne oseti gubitak samopouzdanja i udje u njegov samodestruktivni mod - a za to su ipak bile male sanse. Zapravo, imao je jos jednu sansu, a to je da odvede mec u 5. setova gde stvarno ne znam sta bi moglo da bude, jer je nekako suprotno svom karakteru igrao odlican cetvrti set, ali je taj brejk pokazao razliku u tehnickom kvalitetu o kom sam pricao ranije - to nema veze sa pricanjem sa boksom, sa umorom ili bilo cim - jednostavno razlika u tehnici, i Kirjosov gubitak samopouzdanja. Zapravo, Kirjos, ako se jos malo dublje gledaju stvari, kao da o sebi ima neku (pogresnu) sliku da je padobranac na turu samo zato sto je svestan da nema odricanje ili mozda talenat kao vecina tenisera, a pogotovu ovi najveci, i kao da unapred i ne ocekuje velike rezultate od sebe, a oni ako dodju - super. Mislim da pre svega to mora da promeni u glavi, uz (verovatno) redovniji trening i titule ce doci. Steta da ovakav serviser ne ostvari vise - a uvek sam voleo da gledam vrhunske servisere, jos od Ivanisevica, pa preko onog nesrecnog Gulbisa koji se nikad nije ostvario. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, diego said:

Odgledao sam produzene highlighte, i prilicno jasno uocio, da Kirjos, ako je imao sanse u ovom mecu - to je bilo da jednostavno razbije Novaka 3:0, da mu ide sve potaman kao u prvom setu i da ni u jednom momentu ne oseti gubitak samopouzdanja i udje u njegov samodestruktivni mod - a za to su ipak bile male sanse. Zapravo, imao je jos jednu sansu, a to je da odvede mec u 5. setova gde stvarno ne znam sta bi moglo da bude, jer je nekako suprotno svom karakteru igrao odlican cetvrti set, ali je taj brejk pokazao razliku u tehnickom kvalitetu o kom sam pricao ranije - to nema veze sa pricanjem sa boksom, sa umorom ili bilo cim - jednostavno razlika u tehnici, i Kirjosov gubitak samopouzdanja. Zapravo, Kirjos, ako se jos malo dublje gledaju stvari, kao da o sebi ima neku (pogresnu) sliku da je padobranac na turu samo zato sto je svestan da nema odricanje ili mozda talenat kao vecina tenisera, a pogotovu ovi najveci, i kao da unapred i ne ocekuje velike rezultate od sebe, a oni ako dodju - super. Mislim da pre svega to mora da promeni u glavi, uz (verovatno) redovniji trening i titule ce doci. Steta da ovakav serviser ne ostvari vise - a uvek sam voleo da gledam vrhunske servisere, jos od Ivanisevica, pa preko onog nesrecnog Gulbisa koji se nikad nije ostvario. 

Tehnički, Nik ne može da parira Novaku ni u jednom segmentu, sem servisa.

Novakova glava se pitala, ne tehnika.

 

Inače Rodik je radio tw prenos meča (valjda postoji i naziv za to) i bio je odličan.

Više je pisao o Kirjosu i kad su mu rekli da igra i Novak odgovorio je da će o njemu tokom dodjele pehara :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helena said:

Tehnički, Nik ne može da parira Novaku ni u jednom segmentu, sem servisa.

Novakova glava se pitala, ne tehnika.

Nije imao ni Sem Kveri nista osim servisa, pa ga je izbacio sa Vimbldona. Ili Istomin na Australian Openu. Ali opet kazem, Kirjos je jako specifican jer odaje utisak "tough guya", "siledzije" kako rece Cicipas, i neko ko bi trebalo da ima puno vere u sebe jer ga javnost karakterise kao jednog od najtalentovanijeg, ali u njegovoj glavi je ja mislim sasvim suprotna stvar - i to ga koci za velike domete, jer su mnogo slabiji tehnicki i generalno losiji teniseri od njega osvajali slemove (Cilic npr.).

Link to comment
Share on other sites

kako poceo tako se i zavrsio (turnir - egzibicija :s_w:). u senci ratnih i politickih igara, bez bodovanja,bez rusa i belorusa, neocekivanih bromansi :lol_2:, shok za mnoge kad je wta pobednica u pitanju, novak nepoznanica po pitanju svojih mogucnosti .....

dakle,turnir prepun iznenadjenja od pocetka pa do kraja.

sad da se malo odmorimo do sledeceg gs turnira .

da nam se @ wwww vrati i svi koji su odustali , nadam se na neko vreme .

 

Edited by double fault
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...