Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Knipex said:

Glavni arhivator vox92 Čvarkov, Uvrnuto da promeni nick u Boškić, Milan (DonDuško) u Torbica, Robespjer u Marjanović a Guru u Višekruna jer zna se ko ima najtežu ruku.

Najmlađi treba da bude Boškić i da predstavlja nas omladinu (ako nas ima više od mene jednog)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Урош19 said:

Što se tiče obaveštenja samo imam da kažem bold of you to assume da sam zapamtio svoju šifru pa da mogu da je promenim

 

Edit: Ispostavilo se da koristim istu šifru za sve društvene mreže, netflix, hbo, 3 mejla i ovaj forum.

Je li koristis isti username?

 

Spoiler

Pitam za druga.

 

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Trebalo bi da imaš različite šifre za sve servise kojima pristupaš.

 

Ako ti je teško da ih zapamtiš, zapiši ih sve na sticky note i nalepi na monitor tako da uvek možeš da se podsetiš.

 

  Reveal hidden contents

💀

 

Kao na informatici u srednjoj 

 

Ucenik 13

Ucenik 13

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sve ove godine bivstvovanja na internetu nisam brojao koliko imam naloga na raznim sajtovima i servisima, ali tu je negde između 80 i 100, tako da se dosta passworda preklapa. Imam fajl u kome beležim sve to. Ni ne znam koji mi je pass za ovaj forum, morao bih da otvorim fajl da vidim. Imam backup fajla na nekoliko mesta i ažuriram redovno. Isto tako sam napravio i fajl na poslu, ali tamo ima samo desetak naloga.

 

Samo za banke i transfer novca držim podatke na papiru, sve ostalo je u tom fajlu.

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2024 at 6:41 PM, SteveFrancis#3 said:

@moderacija

El moj pasvord okayish da ostane..?

 

Nije loš, samo dodaj koji spec. karakter posle "M", ovako je malo kratak  :default_coffee:

 

On 7/6/2024 at 8:50 PM, Knipex said:

Samo za banke i transfer novca držim podatke na papiru

 

A papir je (bio) selotejpom prikačen za monitor? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

 

Nadam se da vi ne vidite naše passworde...:77:   ??????

Naravno da ne vide. Administrator može da ti promeni pass na neki drugi, ali kada ti postaviš pass niko sem tebe to ne vidi.

 

19 minutes ago, fancy said:

A papir je (bio) selotejpom prikačen za monitor? :whistling:

Ne kontam foru :default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Knipex said:

Ne kontam foru :default_coffee:

 

OK, idemo polako.

Iskoristio sam zezanje iz prethodnog citata istog posta, tj. nastavio se na originalno zezanje čoveka o tome kako znamo passworde ("Jel  mi pass okayish?") pa proširio taj password superpower i na next level, tj. na to da znam(o) i gde ti držiš svoje banka/plaćanja passworde - tj. kao i svi normalni ljudi :wicked: napisane na Post-It note ili na papiru koji je selotejpom prikačen za monitor... a prošlo vreme tj. "bio" zato što - pa pošto znam gde je, onda sam ga u međuvremenu i maznuo - tako da sad uživam negde na Bahamima na račun tih passworda :s_d:

 

Malo je potrajalo, al nije mi žao objašnjavanja, ionako nisam imao pametnijeg posla na poslu Pink Beach-u.

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, fancy said:

 

OK, idemo polako.

Iskoristio sam zezanje iz prethodnog citata istog posta, tj. nastavio se na originalno zezanje čoveka o tome kako znamo passworde ("Jel  mi pass okayish?") pa proširio taj password superpower i na next level, tj. na to da znam(o) i gde ti držiš svoje banka/plaćanja passworde - tj. kao i svi normalni ljudi :wicked: napisane na Post-It note ili na papiru koji je selotejpom prikačen za monitor... a prošlo vreme tj. "bio" zato što - pa pošto znam gde je, onda sam ga u međuvremenu i maznuo - tako da sad uživam negde na Bahamima na račun tih passworda :s_d:

 

Malo je potrajalo, al nije mi žao objašnjavanja, ionako nisam imao pametnijeg posla na poslu Pink Beach-u.

 

 

Suviše je ovo komplikovano za moj smisao za humor, trenutno, bar se nadam da je trenutno :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...