Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

3 hours ago, John Terry said:

Te priče o legendama foruma ostavite po strani. Patetične su. Laki je samo još jedan forumaš koji je voleo da piše više nego prosečan forumaš i ako ga to čini legendom, onda ok.

 

Upravo ovo.

 

Ne znam ni zasto je bitno da li je Laki21 ovde ostavio toliko i toliko postova, da li je prirastao za srce delu foruma koji navija za Crvenu zvezdu, da li ovo, da li ono. Mislim, ne znam sta sad, da je neko ko je trn u oku ovde (evo, recimo, forumas @kendrick) dobio trajan ban, sta bi to znacilo - da svi to treba da pozdravljamo jer je nervirao dobar deo foruma? To je pogresno razmisljanje - sustina kaznjavanja na forumu ne treba da bude osveta prema nekome ko naljuti grupu ljudi, nego iskorenjivanje ponasanja koje krsi pravila foruma.

 

Meni je samo zao sto, eto, Laki21 nema vise opciju da nakon 2 meseca shvati da je pogresio, mozda pozeli da na ovom mestu iskritikuje Ivanovica jer je izgubio u EL, mozda nesto drugo, nebitno jer nece vise imati tu mogucnost. Zato smo i imali slucaj @Pacino koji ne bi ni postojao da je on banovan na nekih 3 ili 6 meseci, to bi proslo, on ne bi pravio probleme i sve bi proslo bez onog njegovog podsecanja na godisnjicu trajnog bana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Stiletto said:

"Made it, Ma! Top of the world!"

 

 

 

 

 

Dobro me podseti da večeras ponovo pogledam Belo usijanje i legendu Kegnija. :smiley34: A što se Lakija tiče, ništa protiv da mu se ukine trajni ban. Ipak, i kad bi se to uradilo, poznajući Lakija mislim da bi odmah po povratku nastavio gde je stao. :classic_biggrin:

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Zaslužen trajni. Žao mi je, Laki je bio karakteran i živopisan forumaš ali sam je kriv za ovo, od svih njegovih osobina među kojima je bilo dosta pozitivnog na kraju je pretegla ta eksplozivna narav i nesposobnost da se suzdrže emocije čak i kad njima baš nema mesta u datoj situaciji. Mogu da potvrdim da mu je, dok sam ja bio moderator, dosta gledano kroz prste i da je uvek uzimana u obzir njegova kilometraža na ovom forumu, ili je prolazio bez kazni ili dobijao blage kazne u fazonu "to je Laki, smiriće se, ima šta da kaže", međutim sad je prevršio svaku meru i planuo je groteskno bez ikakve potrebe, pa ni za 15 dana nije uspeo da se iskulira. Baš infantilno, a posebno braneći svoj prostakluk nekim čojstvom i junaštvom, kao da ga je neko lično uvredio. To je baš toksičan narativ. 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Don Dusko said:

Cekaj brate, a sto bi bilo kaznjiva slika gde predstavlja kako ce Partizan(momak) da ukrade Mirotu(devojku) od Zvezde(momak sa kojim se grli)?Klasicna sprdnja i nikog ne provocira.

 

 

@Ne sam Safete Mislim samo da si kao strana u sukobu trebao biti suzdržan. Mnogo komotnija opcija.

 

Evo okako gore je @Don Dusko objasnio sliku. Po meni nikakve veze.

Niti je Devojka ikad bila Zvezdina niti je Zvezda ikad bila kao prvi izbor spominjana. Devojka je otpočetka bila Partizanova. Meni više slika deluje da je Momak - Partizan  koji je bio siguran u svoju Devojku - Mirotića (sastanak, večera, ručak u Crnoj Gori gde je dogovorena veridba) ovde uhvatio Nju da ga vara sa Zvezdom u potaji i da je zato odugovlačila a posle će se ispostaviti da je i reč dala i rukovala se a ovde se ljubi sa drugim, te je sva razmazana.
Ispada podlo i sa Mirotićeve strane (predstavljen  kao devojka) i sa Zvezdine (predstavljena kao neko ko nešto podo radi da se jedva vidi).
Ja sliku smatram kao nedoličnu i prema Mirotiću i prema Zvezdi. Ostavljena da  svako selektivno može da je tumači kako hoće.
Zbog takvog slobodnog tumačenja značenja slike je kasnije došlo do dogadjaja koji su se desili. Jedna druga je obrisana kao patkometrija a ostala je slika @Ne sam Safete, po meni neopravdano iz razloga koje sam naveo i zbog toga dolazi do već poznate Lakijeve reakcije i bana ispostaviće se posle trajnog pošto smatra da je u pravu i nije hteo da predje preko toga.
 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

ima li jos neko da me prozove?

smtaraš da nema potrebe da ti iko ukaže da u najmnju ruku nisi bi fer igrač u ovoj priči?

na kraju je to dovelo da Laki dobije trajni ban, sad ono nekima je to možda i drago ... 

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Alexandar said:

Evo okako gore je @Don Dusko objasnio sliku. Po meni nikakve veze.

Niti je Devojka ikad bila Zvezdina niti je Zvezda ikad bila kao prvi izbor spominjana. Devojka je otpočetka bila Partizanova. Meni više slika deluje da je Momak - Partizan  koji je bio siguran u svoju Devojku - Mirotića (sastanak, večera, ručak u Crnoj Gori gde je dogovorena veridba) ovde uhvatio Nju da ga vara sa Zvezdom u potaji i da je zato odugovlačila a posle će se ispostaviti da je i reč dala i rukovala se a ovde se ljubi sa drugim, te je sva razmazana.
Ispada podlo i sa Mirotićeve strane (predstavljen  kao devojka) i sa Zvezdine (predstavljena kao neko ko nešto podo radi da se jedva vidi).
Ja sliku smatram kao nedoličnu i prema Mirotiću i prema Zvezdi. Ostavljena da  svako selektivno može da je tumači kako hoće.

 

Format mima je kristalno jasan i ne ostavlja prostora za ovakva proizvoljna tumačenja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

smtaraš da nema potrebe da ti iko ukaže da u najmnju ruku nisi bi fer igrač u ovoj priči?

na kraju je to dovelo da Laki dobije trajni ban, sad ono nekima je to možda i drago ... 

 

 

kako to safet nije fer & zašto je on odgovoran za lakijevo ponašanje, odnosno ban?

safet postavio foru i otišao dalje. niti je imao konverzaciju sa lakijem, niti je deo moderacije, ako neko nije shvatio, pa da ima ikakvog udela u daljim dešavanjima.

 

ja bih zaista voleo da se moderacija predomisli i napravi mu vremensku kaznu ali ne pomaže ako sad u podršci da se nešto promeni, idemo i random napadamo ljude.

 

lik gore kaže, trebalo je da se suzdrži da lajkuje eksplikaciju koja se daje za lakijev ban

hajde da ne preterujemo, nije kao da se ti lajkovi negde sabiraju, pa ko dobije više, takva odluka ispadne.

 

treba biti malo racionalniji plus što zaista vrlo nije okej sada petljati safeta i optuživati ga zato što laki ne želi da se kulturno obrati moderaciji

 

edit typos

Edited by uini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...