Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 minutes ago, DameTime said:

Ko je rekao da bilo šta koga abolira, ti si taj koji to konstantno poteže iz ne znam kog razloga. Već sam hiljadu puta napisala ovde - Kuper je i te kako banovan za svoje prekršaje. 

 

Abolira, relativizuje, sta god... u svakom slucaju umanjuje. 

 

5 minutes ago, DameTime said:

A ja tebi kažem da ne znam ko je koristio "Kupice" kao hipokoristik da bi tom Kuperu tepao. Izvlačenje na "kontekst" je jako bezveze. 

 

I ja sam ti naveo da postoje primeri, nasuprot tvoje tvrdnje da ih necu naci. 

 

5 minutes ago, DameTime said:

Bold: Ne. Malo je ta reč počela da se trpa svuda i upotrebljava kad treba i kad ne. Ti si istakao relativizaciju kod Safeta koja ne postoji, a ja sam ti rekla zašto to nije relativizacija.

 

Mozemo da se ne slozimo iako je stvar elementarna. Za mene je to cisto kao aksiom. "Ja mislim da nema ljudi koji su više vrijedjani na ovom forumu od Kupera i Kendrika i onda krene tužbalica kad im napišu paljba." Zato sto su vredjani, ne treba niko da se zali kad krse pravila foruma? Licemerno je, da, a objasnio sam vec da nije bitno ko se zali ako je prekrsaj napravljen. Potezati pricu o tome ko se zali a ne konstatovati da prekraj postoji, na ovaj nacin, je opravdavanje prekrsaja.

 

6 minutes ago, DameTime said:

Volela bih da vidim te primere, slobodno screenshot i u inbox da ne zatrpavamo ovde. Pošto se ne sećam da sam naišla na primer gde je "Kupice" iskorišćeno neironično i neposprdno. Nebitno da li je moderator, Zvezdaš ili Grobar. 

 

Ne treba sve banovati, samo vas je Safet podsetio kako se obraćate tom istom Kuperu (a i kendricku). 

Search foruma radi. "Kupice", "Kupica", "Kupici"... postoje i ti padezi. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@pantelia

Što se mene tiče, neko može da ostavi xyz provokatorskih postova na tati (nije zabranjeno ni da neko piše samo na tati), a mislim da prilično često reagujemo kad se tako nešto pojavi na KKP i FKP temama od strane naših. Ako se provocira na CZ temama nemam ništa protiv da svaki put taj neko bude banovan. Upitaj se koliko ova tvoja reakcija dolazi kao posledica čitanja laprdanja na tati a koliko je zbog pisanja na ostalim temama. Ja bih voleo da svi ovde pišemo smislene postove i bacamo dobre fore na svačiji račun (a voleo bih i mir u svetu) ali sami biramo svoj forumski put. Možemo samo da se dogovorimo šta gde ne sme da se piše (a šta ne sme uopšte).

 

Ako misliš da meni konkretno a verujem i drugim crno-belim forumašima prija da čitamo sve i svašta na raznim temama i to ne samo od strane novih članova, onda debelo grešiš. A posebno grešiš ako misliš da nam je lakše ako to dolazi od većeg broja forumaša a ne fokusirano, od dva-tri aktivnija patkometra.

 

To sa malim slovom je odavno prežvakano pa više ni ne obraćam mnogo pažnje na to. Slažem se da je to detinjasto, a kao i u prethodnom pasusu, razmisli da li je tvoja reakcija posledica toga što si sad nešto primetio (i to selektivno, jelte) i koliko je vredno da skačeš na to, kad se sa tim na forumu živi godinama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Aj po milioniti put partizan partizan partizan Beograd Srbija Crvena Zvezda partizan partizan partizan .... i dalje nervira Realnog i dalje cu to da radim, i prestanite da budete deca i bukvalno svaku zajebanciju shvatate licno i presonalno i kao neki napad na integritet foruma i drzave Srbije. partizan partizan partizan partizan partizan partizan... 

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Tamburinjo said:

Aj po milioniti put partizan partizan partizan Beograd Srbija Crvena Zvezda partizan partizan partizan .... i dalje nervira Realnog i dalje cu to da radim, i prestanite da budete deca i bukvalno svaku zajebanciju shvatate licno i presonalno i kao neki napad na integritet foruma i drzave Srbije. partizan partizan partizan partizan partizan partizan... 

Tamburinjo je i dalje najjaci forumski nick. Bese Kinik kumovao, ili sam pobrkao? 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

"Ja mislim da nema ljudi koji su više vrijedjani na ovom forumu od Kupera i Kendrika i onda krene tužbalica kad im napišu paljba." Zato sto su vredjani, ne treba niko da se zali kad krse pravila foruma? Licemerno je, da, a objasnio sam vec da nije bitno ko se zali ako je prekrsaj napravljen. Potezati pricu o tome ko se zali a ne konstatovati da prekraj postoji, na ovaj nacin, je opravdavanje prekrsaja.


Treba. 
 

Ali ne i kada ne krše, što je slučaj već neko vreme u kontinuitetu. 

 

Nismo se čak žalili ni kada smo kao kolaterala otišli dok se čistila ona tema o prelaznom roku. 😄 

 

Žalbe su kao što vidiš uložene na samo njihovo bivstvovanje ovde, a ne na neki konkretan prekršaj. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Son_of_a_gun said:

Opet ponavljam, ovdje sam lično dobio objašnjenje da je “cigani” dozvoljeno jer se ne odnosi na etničku pripadnost nego na navijačku grupu koja sama sebe tako naziva.


Doduše, stari forum je bio ali smo mi bili isti.

 

Osim ako je to neki N word rezon na domaći način pa je samo vama dozvoljeno da se tako čašćavate.

 

Zanimljivo.

 

Ja sam za "stoka" (sa tribine juzne) dobio ban i nikakvo objasnjenje.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Mozemo da se ne slozimo iako je stvar elementarna. Za mene je to cisto kao aksiom. "Ja mislim da nema ljudi koji su više vrijedjani na ovom forumu od Kupera i Kendrika i onda krene tužbalica kad im napišu paljba." Zato sto su vredjani, ne treba niko da se zali kad krse pravila foruma? Licemerno je, da, a objasnio sam vec da nije bitno ko se zali ako je prekrsaj napravljen. Potezati pricu o tome ko se zali a ne konstatovati da prekraj postoji, na ovaj nacin, je opravdavanje prekrsaja.

 

Izvini, a o kom se to prekršaju ovde radi? Lik je random spomenuo "Vlada Jo" za šta još uvek, prvo, nije utvrđeno da je prekršaj.

 

Drugo, ne slažem se apsolutno da nije bitno KO se žali. Upravo je suprotno: važnije je ko kaže nego šta se kaže. Na Kupera (i kendricka sad) se konstantno žale forumaši koji po mom mišljenju nisu nikakvi čistunci i imali su i gore ispade - na ličnom nivou - od njih dvojice. Da ne podsećam na skorašnju situaciju gde je Kuper upoređen sa Malčanskim berberinom... Što se mene tiče uvek ću reagovati na takvo licemerje i bezobrazluk koji se dozvoljava sebi bez da se u tome vidi išta pogrešno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

imali su i gore ispade

 

Nadji mi te ispade. Molim moderaciju da joj se da pristup cele moje istorije upisa. Nemam problem sa time.

 

Ja sam samo pitao moderaciju za misljenje da li je to prestup ili ne. I celu diskusiju smo trebali zavrsiti jednim kratkim odgovorom uz objasnjenje zasto da ili zasto ne. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Nadji mi te ispade. Molim moderaciju da joj se da pristup cele moje istorije upisa. Nemam problem sa time.

 

Ja sam samo pitao moderaciju za misljenje da li je to prestup ili ne. I celu diskusiju smo trebali zavrsiti jednim kratkim odgovorom uz objasnjenje zasto da ili zasto ne. 

 

Nisam referirala na tebe, nego na forumaše koji se učestalo žale na Kupera, a za to možeš i sam vratiti par stranica unazad na ovom topiku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Nisam referirala na tebe, nego na forumaše koji se učestalo žale na Kupera, a za to možeš i sam vratiti par stranica unazad na ovom topiku.

 

Ja se ucestalo zalim na njega. 😁

 

Ovog drugog sto zeli biti Kuper umesto Kupera, nikad nisam ni primetio.

 

I da dodam nesto jako vazno, nije da ja imam ista protiv licno bilo koga, samo su mi veoma nejasni kriterijumi ocene bilo cega vezanog za kaznjavanje forumasa. Banovi sami po sebi nikad nisu problematicni, ali duzine istih moraju biti normirane. Da se zna za sta je kolika kazna. Tako recimo taj isti Kuper za svoj hiljaditi prestup dobije mesec dana, a neko drugi za prvi prestup - trajni. Ne mislim na tita, on je malte ne pandan Kupera samo crveno beli.

Edited by Sam B
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

 

Ja se ucestalo zalim na njega. 😁

 

Ovog drugog sto zeli biti Kuper umesto Kupera, nikad nisam ni primetio.

 

Nisam do sada primetila tvoje pisanje ovde, tako da ne znam. Svakako nije problem ni u tvom pitanju koje si postavio nego u ovom što se pisalo nakon Safetovog upisa.

 

Pa dužine i jesu normirane na neki način. Kuper može da tatiše i dobije mesec dana, a desi se da dođe forumaš koji "nogom otvori vrata" tako što ispolji ksenofobiju ili bilo šta jednako gadno za šta sledi uklanjanje s foruma - jbg ide trajni. Ali kapiram da moderacija često mora da proceni neke stvari i na kraju to bude malo subjektivno, s tim što se oni oslanjaju na međusobno slaganje u kriterijumu (pretpostavljam, nEsam moderatorka).

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

 

Izvini, a o kom se to prekršaju ovde radi? Lik je random spomenuo "Vlada Jo" za šta još uvek, prvo, nije utvrđeno da je prekršaj.

Uopste ne pricam o "Vlada Jo". Nisi ispratila pricu. Hajde prelistaj opet unazad na sta sam reagovao i na sta je Safet odgovorio pa si se onda i ti ubacila u pricu.

 

Hint (ne znam da li ti search radi, to si ostala duzna 😄) : teranje (sa teme) je zabranjeno. "Dzonatan", "ajde troskok", "paljba" i slicni dovitljivi nacini odjebavanja nekoga i teranja sa teme su samo razliciti primeri istog. Kaznjivog. Bilo je ranije kaznjavano barem... 

 

 

1 hour ago, DameTime said:

 

Drugo, ne slažem se apsolutno da nije bitno KO se žali. Upravo je suprotno: važnije je ko kaže nego šta se kaže. Na Kupera (i kendricka sad) se konstantno žale forumaši koji po mom mišljenju nisu nikakvi čistunci i imali su i gore ispade - na ličnom nivou - od njih dvojice. Da ne podsećam na skorašnju situaciju gde je Kuper upoređen sa Malčanskim berberinom... Što se mene tiče uvek ću reagovati na takvo licemerje i bezobrazluk koji se dozvoljava sebi bez da se u tome vidi išta pogrešno. 

Sa ovim jednostavno ne mogu da se slozim. Na taj nacin se pravi nepotrebna protekcija. Sad nam dodje ovde Barkli i najebe nam se svega, i sad zato sto znamo da je on skroz OK lik (a jeste), ne treba da bude kaznjen? Pa treba, sigurno nece biti kaznjen kao Tito, ali mora dobiti neku kaznu, ista kategorizacija ali zbog toga sto mu to nije manir, nije ustaljen prekrsaj koji pravi i verujes da nece ponoviti, ne dajes mu istu kaznu. 

 

Nije bitno KO, vec je bitno STA.

 

Moze biti bitno KO, ali je pre svega bitno STA. Jer STA odredjuje da li je pravilnik prekrsen ili ne, a KO samo eventualno odredjuje visinu kazne kada se utvrdi da je pravilnik prekrsen. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kooineeperk said:

teranje (sa teme) je zabranjeno. "Dzonatan", "ajde troskok", "paljba" i slicni dovitljivi nacini odjebavanja nekoga i teranja sa teme su samo razliciti primeri istog. Kaznjivog. Bilo je ranije kaznjavano barem... 

 

:puke:

Ko je teran sa teme, kad i gde?

 

Jedino sam otresao ove sa SEBE, što se svakog 5. i 20. u mesecu kače, kmečući da se banujem.

Inače je i stalkovanje kažnjivo, pa to ti vidim ne smeta.

Cooper, Kupica, supica... se češće spominje na KKCZ i tata topiku nego li vaša top 3 pojačanja ove godine.

Ali pošto si i sam deo tog forumskog miljea, ne čudi što si to slučajno propustio.

 

Ima vas iz groupie kluba 5-8 regularnih, i ulete po par kad se ukaže prilika.

 

Jednom smetaju nadimci za trenera i igrace, ali samo kad je njihov tim u pitanju, drugom malo slovo, opet samo kad je njihov klub u pitanju, trećem što neko piše na nekoj temi gde i treba, dok ne smeta ono po drugim temama, četvrtom čak smeta što se navijačke grupe zovu grobari i cagani... i dako dalje i tako blize.

 

Sve u svemu, nastavite da se trudite, ali kad probate ovako javno biće i odgovora, a i paljbe...

 

 

 

Edited by Cooper
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2022 at 3:46 PM, berti said:

Na Tatu, pa tamo podjebavaj. Dosadan si više

 

Kad smo vec kod teranja, evo jednog klasicnog teranja, na koje groupiji lupaju thumb ups.

 

U situaciji kada se kolektivno smejemo sto je gazdatm usao u beef sa Lasom. Jedan upis link za tweet, drugi koji se smeje da je sportal video prepisku, al' nece da objavi.

Ipak, paljba kada se podmetne Vlada Jo je problem...

Link to comment
Share on other sites

I ti znaš plate ali samo kad je Zvezda u pitanju. Neko bi rekao da radiš u Zvezdi koliko si informisan.

 

I naravno, uvek je Zvezdin igrač preplaćen i plaćena odšteta a u Partizan dolaze za burek i bus plus karticu.

 

Ti nekom nešto da očitavaš je nešto najsmešnije viđeno na forumu. Bilo kom. Bilo kada.

 

A da...paljba. 

Edited by Sam B
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

 

Kad smo vec kod teranja, evo jednog klasicnog teranja, na koje groupiji lupaju thumb ups.

 

U situaciji kada se kolektivno smejemo sto je gazdatm usao u beef sa Lasom. Jedan upis link za tweet, drugi koji se smeje da je sportal video prepisku, al' nece da objavi.

Ipak, paljba kada se podmetne Vlada Jo je problem...

Ti i Kendrick dolazite na Zvezdinu temu skoro uvek samo da podjebavate. Tako da...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kendrick said:
On 7/18/2022 at 3:46 PM, berti said:

Na Tatu, pa tamo podjebavaj. Dosadan si više

 

Kad smo vec kod teranja, evo jednog klasicnog teranja, na koje groupiji lupaju thumb ups.

 

Kakva je razlika izmedju ovog sto si citirao iznad i recimo ovako neceg:

  

On 7/14/2022 at 10:36 PM, Don Radonja said:
On 7/14/2022 at 10:34 PM, berti said:

Mislis da ih ne treba uopste pominjati u toku ove sulude trke u naoruzanju?

Imas tatu za to.

 

Osim sto je ovo drugo pristojnije i dolazi od zvanicnog lica.

 

Sustinski isto. Receno je da za upise odredjenog tipa postoji tema za to. 

 

 

 

A "paljba" ne kaze "imas Tatu za to" vec kaze isto sto i Dzonatan, ajde troskosk i slicne forice. 

 

Vi ako ne vidite razliku slobodno nastavite. 

 

 

I batalite me sa tim etiketiranjem, svrstavanjem u neku grupu. Ja ne lajkujem te glupost koje si navodio niti podrzavam ljude koji meni lajkuju neke moje postove. 

 

Rekao sam vise puta, a i reportovao, budale i sa "nase" strane brda, pa i branio "vase" kada dodju kod nas pa ih neko napusava, tera, mislim da je bio @goofy u pitanju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kakva je razlika izmedju ovog sto si citirao iznad i recimo ovako neceg:

  

 

Osim sto je ovo drugo pristojnije i dolazi od zvanicnog lica.

 

Sustinski isto. Receno je da za upise odredjenog tipa postoji tema za to.

 

Razlika je jednostavna, berti je danima i nedeljama spredao o teranju Radonjica, zavrtanju slavine, bolesnim meleonima prekoputa, pa mu je nakon ko zna kojeg upisa rekao moderator da takve stvari pise na Tati.

Ja sam okacio link gde Pablo Laso negira kontakt, a onda se smejao, zajedno sa jos 5+ ljudi vescu koju je sportal objavio, da je video prepisku, al' nece da objavi, sto je svakome normalnom bilo smesno (nekima i vrlo degutantno). 

Ili da ti uprostim, berti kao neko ko je prednjacio sa laznom pricom (koja se ovde pravdala da su ljudi opravdano besni) je upucen na Tatu da ne bi vise trovao od strane moderatora, ja sam odjebantm od strane very same guy-a koji pise tata materijal gde mu nije mesto jer sam... ja.

 

edit: i to je okej, mene u principu boli patka, samo je smehotresno da se ljudi zalje na Kuperovo "Paljba" a onda masovno ili cute ili thumbs up kada se actual teranje dogodi.

Edited by kendrick
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...