Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 minutes ago, Knipex said:

Kaže @MetalHeadda se googlu ne sviđa ta tema pa je morao da je skloni.

 

sad znamo ko su prave gazde, mocnici iz inostranstva, verovatno i zene u crnom. idem da pisem knjigu guglova pudlica metalhed, koja ce dodatno raskrinkati ceo slucaj. potpisivanje knjige ce biti odrzano u kalenicu, od 12 do 13:30h subotom 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

sad znamo ko su prave gazde, mocnici iz inostranstva, verovatno i zene u crnom. idem da pisem knjigu guglova pudlica metalhed, koja ce dodatno raskrinkati ceo slucaj. potpisivanje knjige ce biti odrzano u kalenicu, od 12 do 13:30h subotom 

 

Detalj sa potpisivanja:

 

IMG-20220313-132229.png

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2022 at 3:35 PM, MetalHead said:

Ne znam da li moze tema da bude samo za registrovane clanove, ranije nije moglo za temu vec samo za ceo PDF. 


Pa red je da peja bude upgrade-ovan u pdf, malo je samo jedna tema za takvu legendu. I eto rešenja 😎.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manu said:

Htedoh da prenesem Stefijevu poruku pa sad videh Grofovu muku napisanu na espn chatu:

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 23 7:08 AM

Pomagajte, nemam pristup forumu, jer sam zaboravio lozinku, a ne stiže mi imejl za reset ni u jedno sanduče kao što obično stiže. Takođe mi ne odobravaju drugi nalog koji sam napravio.

 

Dracarys Targaryen(Kuribajašijeva Četa)Mar 24 9:08 PM

Velika sramota za administraciju foruma, bolje da su mi šibnuli trajni, nego što mi odbijaju drugi nalog, bar da znam da ne dolazim na forum džaba. Kako misle uopšte da ih običan forumaš kontaktira, kada ne odgovaraju ni preko contact us, bolje bi moja pokojna baba vodila forum. Posle ovoga, nemam ni nameru da se vraćam na isti! 

Biću prisutan u Stefi modu.

 

@uvrnuto, dajte vidite to sa grofovim nalogom ako nije problem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, MetalHead said:

Nije mu odobren ocigledan klon nalog jer je zabranjeno kloniranje. 

 

ma narafski, ja samo pejstum info da ima problem sa passwordom a da nije uspeo da kontaktira nikoga, pa je zato napravio drugi account

jasno je da je sačekao da mu istekne ban, nije ga otvorio da bi nešto ovde divljao već zato što nije dobio nikakav feedback na please contact us ili kako već

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

 

Ovaj? :classic_biggrin:

 

98.gif

 

(da ne bude pogrešno shvaćeno, ovo je bio glimmerov odgovor na neku odluku dok je medobrundo bio moderator svojevremeno)

 

OMG those were the times, dok nismo svi pomalo omatorili i sve ono sto ide sa godinama, kada adrenalin mladosti malcice krene na dole.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BojanaCZV said:

 

OMG those were the times, dok nismo svi pomalo omatorili i sve ono sto ide sa godinama, kada adrenalin mladosti malcice krene na dole.

 

 

Kopkalo me koliko smo tačno omatorili, proverio sam, ovo je bilo pre 11 godina :classic_ohmy: 

 

Mislim, ja i nisam toliko omatorio, na moje godine još 11 procentualno i nije mnogo :classic_biggrin:, ali neverovatno kako vreme leti zimi leti.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...