Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Iz kog razloga je tačno problem poželeti da na siledžiju, koji pokušava da povredi onoga na koga se razjari -- da li saplitanjem ili udarcima u glavu; naleti neko jači ili luđi ko će ga olupati? I šta drugo neko može da poželi, ukoliko zna da sistem svakako neće rebnuti dovoljnu kaznu. Evo, ja ne bih imao ništa protiv da Petrušev ima neku braću nalik Jokićevoj, koja bi sirovinu sačekala i olupala o asfalt. Čovek je napustio granice sporta, po ko zna koji put, jer nema razum koji bi ga tu zadržao (niti višu instancu). Isto smatram da bi bilo sasvim ok i pravedno da se skupilo par igrača Hemofarma i platilo neke mandrile da izlome noge Milojeviću i Lončaru. Ljudi otvarali glave i lomili noseve i prošli lagano, bez bilo kakve sankcije u suštini. Situacija je takva da se isplati biti siledžija.

Edited by medobrundo
  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je što moderator koji treba da se postara da mi ostali poštujemo pravila foruma i budemo u okviru pristojne komunikacije, poziva na otvaranje glave bilo koga, makar i nekog igrača. I problem je što mu masa ljudi to lajkuje i pozdravlja takvo pisanje ovde. Na koji način to nas odvaja od Lesora? Mi nismo 1 na 1 prinuđeni da se branimo od njegovih napada, pa da razumem takvo ponašanje. Mi smo na forumu gde nema Lesora i gde treba međusobno da bitišemo. Razočarana sam. 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je post gore tj otvaranje glave nedopustivo, šta god uradio Lesor. Iskreno u prvi mah sam lajkovao zbog ostatka posta, vruće glave i odmah skinuo lajk, ali u tom trenutku je zabagovao forum kao kad se svaki derbi igra i nisam znao da je ostao lajk. Ko hoće da veruje, nek veruje. Evo sam sebe ću banovati na neko vreme. Pozdrav i izvinjenje svima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Iz kog razloga je tačno problem poželeti da na siledžiju, koji pokušava da povredi onoga na koga se razjari -- da li saplitanjem ili udarcima u glavu; naleti neko jači ili luđi ko će ga olupati? I šta drugo neko može da poželi, ukoliko zna da sistem svakako neće rebnuti dovoljnu kaznu. Evo, ja ne bih imao ništa protiv da Petrušev ima neku braću nalik Jokićevoj, koja bi sirovinu sačekala i olupala o asfalt. Čovek je napustio granice sporta, po ko zna koji put, jer nema razum koji bi ga tu zadržao (niti višu instancu). Isto smatram da bi bilo sasvim ok i pravedno da se skupilo par igrača Hemofarma i platilo neke mandrile da izlome noge Milojeviću i Lončaru. Ljudi otvarali glave i lomili noseve i prošli lagano, bez bilo kakve sankcije u suštini. Situacija je takva da se isplati biti siledžija.


Evo i trećeg... gromade. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

@medobrundo

Okupi ekipu, otvorite mu glavu. Ne moraš da budeš jači, ponesi pajser, pendrek i bokser, biće dovoljno. Kad se već isplati. 

 

što ja? niti sam jači, niti luđi, niti imam motiv

 

samo mi nije žao kad vidim da siledžije dobiju po nosu

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

Slažem se da je post gore tj otvaranje glave nedopustivo, šta god uradio Lesor. Iskreno u prvi mah sam lajkovao zbog ostatka posta, vruće glave i odmah skinuo lajk, ali u tom trenutku je zabagovao forum kao kad se svaki derbi igra i nisam znao da je ostao lajk. Ko hoće da veruje, nek veruje. Evo sam sebe ću banovati na neko vreme. Pozdrav i izvinjenje svima.

Evo i ja znam da je post taj 1 deo posta gadost I klase i ali sam se pre svega slozio sa drugim delom posta ali jbg lak kad dajes dajes na ceo(malo emocije zbog nesportskog poteza).

I samo da kazem prihvatam svaku kaznu koja mi se odredi.I izvinjavam se na ovoj nepromisljenosti i duboko sam razocaran sto sam uopste dao lajk jer ne zasluzuje.

 

I izvinjavam se kolegama grobarima sto znam da je vecina vas okej.

 

Ko hoce da veruje u ovo neka veruje.

Edited by Don Dusko
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kada sam i ovo doživeo, Obra huška Lesora i Ledeja da nasrću fizički na srpske reprezentativce a dok je bio u Feneru puna mu usta srpskih domaćih igrača. Kaže čovek ‘ladno, moraće da pogleda šta je to tačno Petrušev uradio pa je isprovocirao Lesora.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Preterali smo i mi sto lajkujemo i Chaos sa upisom pod naletima emocija, ali razumem njegovu frustraciju ovom dzukelom i njegovim siledzijskim ponasanjem koje nije od juce za koje bi u svakoj normalnoj ligi bio zestoko kaznjen i to iznova koristi. Jebe mi se zivo za politicku korektnost, kada se ni njegov trener ni saigraci uopste ne trude da istog usmere.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Problem je što moderator koji treba da se postara da mi ostali poštujemo pravila foruma i budemo u okviru pristojne komunikacije, poziva na otvaranje glave bilo koga, makar i nekog igrača. I problem je što mu masa ljudi to lajkuje i pozdravlja takvo pisanje ovde. Na koji način to nas odvaja od Lesora? Mi nismo 1 na 1 prinuđeni da se branimo od njegovih napada, pa da razumem takvo ponašanje. Mi smo na forumu gde nema Lesora i gde treba međusobno da bitišemo. Razočarana sam. 

 

Samo cu tebi odgovoriti bez da potenciram raspravu. Nisi u pravu. 

 

Nije problem sto moderator to izjavi jer je i moderator ucesnik foruma. Za mene je bitno kako moderator obavlja funkciju moderatora, a kako se ponasa kao clan, o tome ce odluciti ostali moderatori. 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

@medobrundo Koji razum i visu instancu ocekujes? U Srbiji se samo vazi zakon jaceg. Ako si veca bitanga, procices bolje. Isto i u sportu, nas ceo sport je bolestan, danasnje odustajanje Vidica od kandidature je novi dokaz za to.

 

Samo, ako mozemo ovde da se uzdrzimo od toga, ne bi bilo lose.

 

nikakvu, naravno

 

samo mi je smešno da se zgražavamo nad tim da neko poželi nekome ko primenjuje ničim izazvanu i razumom nekontrolisanu silu; da dobije isto.

 

bila bi kosmička pravda da se ovde ukazao neki vuk radivojević kao onomad stjuartu i pokazao lessortu da batina ima dva kraja; ali svakako jeste pametnije od igrača zvezde to što su u principu iskulirali sirovinu

 

željko se baš trudi otkad je došao da uspostavi normalne odnose i smiri strasti, verujem da on neće dozvoliti da ovo prođe nekažnjeno

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Preterali smo i mi sto lajkujemo i Chaos sa upisom pod naletima emocija, ali razumem njegovu frustraciju ovom dzukelom i njegovim siledzijskim ponasanjem koje nije od juce za koje bi u svakoj normalnoj ligi bio zestoko kaznjen i to iznova koristi. Jebe mi se zivo za politicku korektnost, kada se ni njegov trener ni saigraci uopste ne trude da istog usmere.

 

Pa to ti je dokaz da liga ne postoji. Cim niko ovo ne sme da sankcionise, dokaz je da je prestupnik jaci od cele lige. I tu nema nikakve dalje rasprave. Ljudi ne smeju da kazne nasilnistvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zamislite Filipovu porodicu i okruzenje koje gleda kako ga pesniči neki stranac i niko ne reaguje. Dečko je 2000. godište. Zašto Lesor nije krenuo na Martina ili Bentila?

@MetalHead nisam video, prebaci ako želiš ili obriši, tvoj je forum.

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome što je ovo forum, delom javno mesto i korišćenje tog famoznog ''treba neko'' je klasično podstrekivanje, plus još iz sigurnosti interneta.

 

Druga stvar, gde je granica toga? Nekom je problem siledžijsko ponašanje, drugom džukačko provociranje, trećem mentalno zlostavljanje putem medija itd. Svako od nas ima jednog ili više njih kome bi mogao da poželi tako nešto i šta ćemo dobiti od ovog mesta ako sve istresemo na forumu?

 

Ne bih imao ništa protiv da je neko napisao da bi se na mestu Petruševa pobio pa kud puklo da puklo. I ja bih verovatno posle onog na kraju. Ali je to potpuno drugačije od ovog što je stavljeno.

.............................................................

Elem, ajde da spustimo loptu, vruće glave, teška derbi priča kakava je uglavnom poslednjih godina, nezgodna incidentna situacija. Lako svakog ponese. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

Samo cu tebi odgovoriti bez da potenciram raspravu. Nisi u pravu. 

 

Nije problem sto moderator to izjavi jer je i moderator ucesnik foruma. Za mene je bitno kako moderator obavlja funkciju moderatora, a kako se ponasa kao clan, o tome ce odluciti ostali moderatori. 

 

Ne moramo dublje da ulazimo u raspravu, samo ću reći da se ne slažem. Upravo zato što je ravnopravan učesnik foruma sa svima nama, zna zbog čega se forumaši sankcionišu i kakvo ponašanje (ni)je prihvatljivo. Ako moderator napiše onako nešto, kakav je to primer ostalima? Veoma ga poštujem i kao forumaša i kao moderatora i zaista nisam očekivala da ću ovako nešto pročitati od njega, makar i nakon derbija sa uzavrelom atmosferom. Na vama je svakako da vidite šta ćete. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Instinkt said:

@medobrundo

Okupi ekipu, otvorite mu glavu. Ne moraš da budeš jači, ponesi pajser, pendrek i bokser, biće dovoljno. Kad se već isplati. 

 

Da li si , bar malo, pisnuo u gaće kada je Lesor uleteo međ navijače   znajući da iste takve, ti medju prvima podrzavas?

 

Dapače,  za svaku osudu, bilo kakvo nasilje , ili pozivanje na isto. Za ovih cca 25+ god (pojedinci) ni za pedalj niste odmakli.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote, ovde ljudi kao od juce da gledaju kosarku, pa i te derbije 😄

 

Pod jedan - za ponasanje Lesora nikakvog opravdanja nema, liga mora da ga kazni najmanje 10 utakmica neigranja i novcano, pa cemo se mi posle cesati.

 

Pod dva - niti je Lesor prvi hothead u derbiju, niti smo mi imuni na bacanje metalnih stolica po ledjima protivnika i jurisanje jedni na druge u tunelima, niti prvi ni poslednji incident koji je imao neku odredjenu dozu fizicke agresije.

NA ZALOST.

 

Ali neki se stvarno ponasaju kao da grama mozga nemaju, emocije mogu da razumem, ali kakav je to nagon da ti kucas i tipkas takva sranja od postova da bi ih poslao na neki tamo forum (koji je, uzgred, postao bas ozbiljno fina kopija odredjenog rahmetli foruma, necemo mu ime spominjati), mislim sta to govori o tebi? Ne Lesoru, ne tribinasima, Zocu, Dusku, ovome, onome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...