Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Tragicno je sto ce pre neko da bude banovan ako kaze da je Zeljko los čovek i veliki licemer, nego ako opravdava dzukelaste poteze Ledeja.

Čuj, hteo da probudi ekipu. Pa, svojevremeno smo svi horski psovali Rudija, a on je valjda samo hteo da probudi ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj poslednji sto je banovan....ovakvi mi likovi nisu jasni. On bi da ide i provocira. Prijatelju ako nemas sta da napises argumentovano pa makar branio i sto ne mozes odbraniti, radije nemoj nista napisati dok ne smislis nesto  "pametno"

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Abizolirni said:

Ovaj poslednji sto je banovan....ovakvi mi likovi nisu jasni. On bi da ide i provocira. Prijatelju ako nemas sta da napises argumentovano pa makar branio i sto ne mozes odbraniti, radije nemoj nista napisati dok ne smislis nesto  "pametno"

Nije ta objava ni isla u tom smijeru da se napise nesto argumentovano. 
Kao sto je uvrnuto i na pisao, podmetanje i flejmovanje.

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Abizolirni said:

Ovaj poslednji sto je banovan....ovakvi mi likovi nisu jasni. On bi da ide i provocira. Prijatelju ako nemas sta da napises argumentovano pa makar branio i sto ne mozes odbraniti, radije nemoj nista napisati dok ne smislis nesto  "pametno"

 

Cuj, da je samo on takav... ovo mesto bi bilo utopija sada. 

Link to comment
Share on other sites

Problem je što na forumu ima dosta stega koje se odnose na komentarisanje protivničkog tima, i onda se dogodi jedan ovakav derbi gde svi povade noževe koji se vešto skrivaju i pokažu zapravo šta misle jedni o drugima.

 

I toga su svi svesni, ovo usiljeno poštovanje i "drugarstvo" traje između derbija,  a nekad ni tad.

 

Tata je zreo za vraćanje da narod da malo oduška sebi.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, longbowman said:

i onda se dogodi jedan ovakav derbi gde svi povade noževe koji se vešto skrivaju i pokažu zapravo šta misle jedni o drugima.

 

znam da je navijačka mašta bujna ali ne bi trebalo baš toliko sebe kao pojedinca poistovećivati sa klubom ili pojedincima za koje navijaš.

 

npr, ako imam negativno mišljenje o zach ledayu a neki navijač partizana ne deli taj moj stav, meni to može da se ne dopada ali ne vidim zašto bih projektovao svoj negativan odnos prema nečijem učinku na ljude koji se ne slažu sa mojim viđenjem stvari.

 

upravo je suština brisanja tate diskusija u kojoj i polarizujuće teme i situacije mogu da se artikulišu smisleno i uljudno, sa nekakvim argumentima a ne da bi se sejao gnev i mržnja zato što vidimo stvari drugačije.

 

imam glomaznog poštovanja za puno partizanovaca i isto toliko nepoštovanja za puno zvezdaša. usotalom, drugačije viđenje određenih stavki i tema je prisutno svakoga dana na zvezdinom topiku ali se tome ne pridaje značaj, jer se pičkaramo oko kluba za koji navijamo.

Edited by uini
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Prosto, nastavak one price o medijima i "medijima" - ko sve danas dobija akreditaciju, ko je trazi a ne dobija, ko sebe smatra novinarom... 

 

Meni ovo prosto nije normalno pa zelim da prokomentarisem sa jos nekim, da vidim da li je to samo moj dojam ili ne? Ne vidim problem u tome ako se normalno diskutuje. Nema nikakve generarilzaije, pricamo o konkretnim stvarima ovde, prtzn.net, tegeltija, na to dodaj i one umobolne tviter stranice poput kkczprofesor/insajder ili kako vec bese (blokirao me jer sam mu rekao da ne blamira klub pa ne znam tacan naziv). 

 

To su konkretne stvari, nikakva generalizacija. I nije poziv na tatisanje, kao sto smo sasvim korektno prokomentarisali prtzn.net (zapravo kako ko, mozes videti da upravo na neke tata provokacije nisam ni hteo da odgovorim tada). 

 

Pišem ovde da ne bi diskusija tamo na temi otišla u drugom pravcu, smeru, čemu god. Malo obrati pažnju i na tajming kada si odlučio da nastaviš priču o medijima i "medijima".
Taj Partizan TV ne postoji od sinoć. 
Vidiš na šta liče crno i crveno-bele teme, na šta obaveštenja (a tek ćete da vidite na šta će da liče heh), pa nekako mislim da je ovo potpuno bespotrebno. A pogotovo s obzirom da ne mislim da imaš loše namere i generalno si dobar forumaš. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto pa tajming je zavisio od toga kad je taj snimak postavljen (sinoc), a jutros mi ga je YT algoritam ponudio. Inace ga svakako ne gledam osim ako nije ovako da ima veze sa Zvezdom. A na ranijim snimcima koji se ticu Zvezde bas i nisam primetio ovo "targetiranje" navijaca (popularna rec ovih dana). Mogao sam jedino da sacekam a onda bi moglo da bude "ah sad izvlacis ovo, sto nisi ranije" 🙂 

 

Svakako namera nije nikakvo tatisanje, ako neko hoce normalno da diskutuje o ovome, dobrodosao je, ko nece bolje da ne odgovara... 

 

A teme... pa... ne bio vam u kozi 🙂  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto & moderacija , ovim akumuliranjem prekršaja dovodite sebe u vučićevsku poziciju da svakoga možete da odstranite kada vam se ćefne.

ne znam zaista (zaista ne znam, puno je postova danas) šta je toliko grdno napisao da bi dobio trajni ban ali je ovo baš bizaran način sprovođenja pravila i ostavlja baš onako mučan ukus neslobode, odnosno osećaja da zavisiš od milosti moderacije.

 

ostavljam mogućnost da je danas postovao nešto izuzetno grdno (mada opet cenim da biste onda to i citirali). ako je tako, ja se izvinjavam.

 

ako je ovako kako mali perica uini zamišlja, ja nemam nameru da pišem ubuduće, ne zato što sam nešto društveno angažovan, niti zato što ne mogu da živim bez kupera, već zato što mi je ovo prilično mučno, bez obzira na to što verujem da imate neke uvrnute najbolje namere iza ovakve odluke.

 

ali je jako neprijatno. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

@uvrnuto & moderacija , ovim akumuliranjem prekršaja dovodite sebe u vučićevsku poziciju da svakoga možete da odstranite kada vam se ćefne.

ne znam zaista (zaista ne znam, puno je postova danas) šta je toliko grdno napisao da bi dobio trajni ban ali je ovo baš bizaran način sprovođenja pravila i ostavlja baš onako mučan ukus neslobode, odnosno osećaja da zavisiš od milosti moderacije.

 

ostavljam mogućnost da je danas postovao nešto izuzetno grdno (mada opet cenim da biste onda to i citirali). ako je tako, ja se izvinjavam.

 

ako je ovako kako mali perica uini zamišlja, ja nemam nameru da pišem ubuduće, ne zato što sam nešto društveno angažovan, niti zato što ne mogu da živim bez kupera, već zato što mi je ovo prilično mučno, bez obzira na to što verujem da imate neke uvrnute najbolje namere iza ovakve odluke.

 

ali je jako neprijatno. 

 

Ne razumem o čemu pišeš. 
Ima 20 kazni do sada, a dok sam ja moderator mislim da smo jedno 3, 4 puta napisali čarobno "opomena pred trajni ban". Da ne pričam o gomili privatnih poruka, gde je pokušano da mu se ukaže na probleme. 
Čemu uopšte potreba da neko napiše nešto grdno da bi se trajno banovao. Mnogo gori su ovi što konstantno prave sranja i posao moderaciji.

 

Link to comment
Share on other sites

Штета за Купера. 

 

Ја сам његове форе видио као крајње инфантилне, што можда више говори о мом перципирању ривалства, јер очигледно је озбиљно таргетирање генерисао с наше стране брда.

 

Опет, не видим шта је урадио последње да би била кап која прелије чашу 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uvrnuto said:

 

Ne razumem o čemu pišeš.

...
Čemu uopšte potreba da neko napiše nešto grdno da bi se trajno banovao. Mnogo gori su ovi što konstantno prave sranja i posao moderaciji.

 

 

okej; da se ne ponavljam pošto sam pisao na srodnu temu pre par dana.

ponavljam, verujem da imate dobre namere ali prosto se ne slaže sa nekim mojim nazorima & percepcijom, što je isto potpuno okej.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

okej; da se ne ponavljam pošto sam pisao na srodnu temu pre par dana.

ponavljam, verujem da imate dobre namere ali prosto se ne slaže sa nekim mojim nazorima & percepcijom, što je isto potpuno okej.

🥲

Link to comment
Share on other sites

Užasna odluka. Može da bude potrkrepljena mnogim upozorenjima i akumulacijom sitnijih prekršaja, i dalje će biti užasna odluka. Pritom se u ovom "naletu" od juče držao u granicama dozvoljenog ili makar dozvoljenog nakon derbija gde ste sami pričali da su glave vruće i šta ti ja znam.

 

Iz ugla forumaša trajni banovi su za udaljavanje nedvosmisleno zalutalih likova ili onih koji su otišli u kurac, pa rešili da doxxuju ljude ili prete u PM.


Iz ugla moderacije kapiram da je zavođenje kakvog reda i discipline i poštovanja pravilnikatm (ko još u 2024. čita sitna slova ako ćemo iskreno). Tako se ne tretira organska zajednica jer nismo u čkoli niti u komunističkom udruženju. Pre bih razumeo obavezu prema plaćaocima banera koji ne žele da im se brendovi asociraju sa patkomerskim sadržajem nego ovako lenj pokušaj uspostavljanje reda akumulacijom prekršaja kao kada forumaš broji bacanja na flešskoru.

 

Kuper je zajedno sa desetinama drugih forumaša ono što je ovu zajednicu činilo svima dragom, ovakvim tretmanom štetite forumašima i samim forumu jer bez forumaša džabe vam vajtbord.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se generalno ne sviđaju trajni banovi, mislim da bi to trebalo da bude namenjeno samo za neke ozbiljne čobane budale.

 

A i slažem se sa ovim što kaže Big Ticket. Ne znam šta se sve obriše, ali ovo što od Kupera vidim bar meni nije ništa što bih shvatao ozbiljno. Uglavnom su zabavne forice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mene je oduševio onim planom rezultata u evroligi koji je sam crtao a kao "naišao na netu". Toliko mi je simpatično bilo, ne sećam se da sam se nekad slađe nasmejao skoro. 

 

Očito su u pitanju "rani radovi". Kuper u zadnjih recimo godinu dana nikako ne zaslužuje trajni, ali onaj pre zaslužuje 10 trajnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi u interesu da oduzimam Kuperu genijalnost i originalnost, ali taj nacrt je osvanuo negde na tviteru i to ne kao šala već navodno momenat gde su dva grobara ortaka sela da kuju planove za plej of. Mada kako mu se gledalo pod nokat moguće da je neko video da nema Zvezde pa mu se prišilo kao akumulacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...