Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 minutes ago, Pacino said:

Izvini, ali nigdje nisam kritikovao moderaciju, uvijek sam ih podrzavao i i dalje ih podrzavam. Nisam jedan od onih koji konstantno napada @uvrnuto sto banuje Zvezdase kada je milion i jedan put receno da moderacija donosi zajedno odluke. Ja tada nisam znao kriterijume i to je moja greška, nakon toga sam se upoznao sa pravilima, a ta ista pravila su dosta puta kršena. Ovo pravilo oko koniranja naloga je kršeno npr od strane @Brat od Korneta i @Cooper, pa im je dozvoljeno da pišu i dalje. To se otvoreno zna, čak je na to i administracija skrenula pažnju. Tako da ta nepoželjna poruka koju si pomenu je već poslata u toku ove godine. 
 

Kada je bold u pitanju. Zašto bi neko ko nije htio da iskomunicira sa mnom koji sam imao 15 upisa uopšte htio da me sasaluša? Ne vidim niti jedan razlog za to, čak je i napomenuto da ja sa 15 postova pišem bljuvotine, pa eto, imamo sada skoro 500 postova i nema bljuvotina, kapiram da sada može da se komunicira normalno. Cilj mi nije bio kao što je rečeno tada da dođem sa novim nalogom i iznapušavam moderaciju, čak mislim da ni ovim prethodnim postom nisam napušio moderaciju, barem nisam planirao, ako se neko osjeća uvrijedjen, ja se ponovo izvinjavam, ali kako će ko da shvati i šta, ja na to ne mogu da utičem.

Ništa zloupotrijebio nisam, nikoga budalom napravio nisam i za kloniranje naloga ne mogu da se branim jer prema pravilima nije dozvoljeno tako nešto da se radi, ali kada su pravila takva, neka važe za sve. 

Ti očigledno ne shvataš što te ne oslobadja odgovornosti. 

 

Rekao sam i ponoviću : po mom uverenju moderacija je pogrešno procenila situaciju i dala ti preoštru kaznu. Trebalo je da budeš na kratkoj uzici uz oštru opomenu ( i primerenu kaznu). 

Imao si sijaset legitimnih načina da se boriš za sebe i objasniš se i tražiš da revidiraju odluku .

 

Umesto toga ti si promenio jedino sredstvo za koje ne bi smelo da bude oprosta . 

 

Izvinjavam se moderaciji ako sam sebi dao previše slobode da prokomentarišem . Nemam nameru da utičem na vašu uredjivačku politiku.

3 minutes ago, Pacino said:

Kao što mogu da vidim, uglavnom su ti poslednji upisi sa košarke i ne znaš ko je Kuper? Ja dok nisam bio na ovom forumu i dok sam povremeno ulazio na ovaj forum još prije možda 5 godina sam znao ko je Kuper. I definitivno nije nevažno ko je on.

Poznato mi je da postoji forumaš Cooper, ali nismo diskutovali niti poznajem njegove stavove o bilo čemu. Niti poznajem njegov "dosije".

 

Da li sam sada bio jasniji?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kenozoik said:

Ti očigledno ne shvataš što te ne oslobadja odgovornosti. 

 

Rekao sam i ponoviću : po mom uverenju moderacija je pogrešno procenila situaciju i dala ti preoštru kaznu. Trebalo je da budeš na kratkoj uzici uz oštru opomenu ( i primerenu kaznu). 

Imao si sijaset legitimnih načina da se boriš za sebe i objasniš se i tražiš da revidiraju odluku .

 

Umesto toga ti si promenio jedino sredstvo za koje ne bi smelo da bude oprosta . 

 

Izvinjavam se moderaciji ako sam sebi dao previše slobode da prokomentarišem . Nemam nameru da utičem na vašu uredjivačku politiku.

Ja te legitimne načine nisam mogao da pronađem u pravilniku, a i da sam uzeo i obratio se @Chaos Is Me dobio bih tada trajni ban instant. Isto tako je traženo od @Chaos Is Me da revidira odluku, na šta je odgovor bio, da moderatori sa drugog dijela foruma (čitaj politike) nisu za to. Tako da je išlo u tom pravcu koji si naveo. Odluka nije bila revidirana.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kenozoik said:

Nisi našao u pravilniku jer to nije legalno.

Ja sam govorio o legitimnim nacinima. 

Primecujes razliku?

Kao što napisah, moderator je bio kontaktiran, ja ga nisam kontaktirao jer je ovaj nalog nastao neposredno posle bana, ali prva upotreba je bila u septembru (praktično sam se samobanovao). Znači legalno i na legitiman način je moderator kontaktiran da revidira odluku. 

 

Nema potrebe da se "Primećuješ razliku?" piše kao da komuniciraš sa glupom osobom, kao ni da bolduješ. Malo nije po internet bontonu.

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pacino said:

Kao što napisah, moderator je bio kontaktiran, ja ga nisam kontaktirao jer je ovaj nalog nastao neposredno posle bana, ali prva upotreba je bila u septembru (praktično sam se samobanovao). Znači legalno i na legitiman način je moderator kontaktiran da revidira odluku. 

 

Nema potrebe da se "Primećuješ razliku?" piše kao da komuniciraš sa glupom osobom, kao ni da bolduješ. Malo nije po internet bontonu.

To što si se obratio moderatoru nakon bana i nisi dobio željeni odgovor ne daje ti pravo da uradiš ovo što si uradio.

 

Umesto da prihvatiš prijateljski savet ( obratio sam ti se sa Prijatelju)  ti bi da se svadjaš? 

 

Meni je korisnije i telefonski imenik čitati nego voditi ovu jalovu raspravu.

 

Budi mi pozdravljen..

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Banujte i ovoga. :classic_biggrin:

 Mnogo sam propustio?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pacino said:

E pa dragi moji forumaši, pošto je prošlo već godinu dana od mog trajnog bana, da se malo osvrnem na sve ovo što je tada bilo. Dugo se čekalo. 
Prije svega se nadam da ni ovaj nalog nece biti trajno banovan jer eto u poslednjih godinu dana od tog bana niti jedan prekršaj nisam napravio, a postoje forumasi koji su koristili svoje klonove dosta dugo, pa su se vratili na stari profil. Neki su cak zloupotrebljavali klon naloge i pisali bljuvotine, ja koristim ovaj za normalnu komunikaciju i zezanciju što možete neki od vas i da potvrdite. Htio sam da mi ovaj upis bude i 500ti, ali nisam htio da pišem gluposti samo da bih nabio broj.
Elem, eto u prethodnih godinu dana sam pisao sa ovog naloga trudeći da prikrijem sve što je bilo vezano za prethodni, znači čak sam i ekavicu koristio, ali ću se sada vratiti na ijekavicu. 
Što se samog trajnog bana tiče, mogu da kažem da je bio teška glupost, ako koga zanima, u PDFu za obavještenja, strana 10 pri dnu. Od strane @Chaos Is Me dok je jos bio moderator, znam da se to promijenilo skoro, i mislim da je potpuno opravdano.


A evo uspio sam da ubacim i ovde.
 

Što se ovoga tiče, mislim da sada ima neki istorijat i mislim da je trebalo da se da druga šansa. Istina, ne doprinosim nekim analizama, ali ni ne pljujem po ljudima i pišem bljuvotine kao velika većina ovde. Uglavnom su mi upisi šaljive prirode uz začine malo ironije i sarkazma, no i dalje mislim da su u rangu neke normale.

Upravo je šala i sprdnja bila cilj.  Nisam htio nikoga da uvrijedim i trajni ban za nacionalizam je teško protumačena glupost, što naravno, ne znači da je bila normalna šala, a nije bila ni nešto glupa kao što ste pisali. E sada da li ste to pisali da biste se prilagodili ljudima koji su manjinski ovde ili ne, ja u to ne ulazim, ali eto za godinu dana nisam ponovio sličnu šalu niti planiram. A kada smo već kod nacionalizma, osoba sam koja živi sa dvoje prijatelja iz iste te Bosne i Hercegovine i koji su pri tome druge nacionalnosti i definitivno mogu da potvrdim da me niti u jednom trenutku ne bi nazvali nacionalistom.

Da, stvarno mi je zet 😄

Na zalost, fantazi ne igram, ali ću vrlo rado da sada nastavim da podjebavam @Magia ukoliko mi moderacija i administracija dozvoli. Zbog prikrivanja u ovih godinu dana nisam mogao, ali ako moderacija potvrdi, vrlo rado ću to raditi, samo vidim da je iz objektivnig razloga i on smanjio pisanje, ali znam da sve čita.
Sa drugim boldom sam u potpunosti saglasan i mislim da je to ispravan način funkcionisanja, ne samo kada sam ja u pitanju, nego bilo ko drugi. U ovih godinu dana se to unaprijedilo, i vidimo sada da se dosta bolje radi kada je to u pitanju.

Razumijem u potpunosti na šta si ciljao ovde, ali si previše subjektivan i mislim da rijec odvratnost kao i navodnici ovde predstavljaju pasivnu agresiju. Znam da do sada nismo imali komunikaciju, ali bih te zamolio da ukoliko bude moguce u buducnosti, ukoliko budem obitavao na forumu, me zaobidješ u širokom luku. Bez ikakve argumentacije i bilo kakvog razumijevanja posta, pisati ovako nesto je sve samo ne nesto sto treba da bude odlicje ovog foruma.

U potpunosti sam saglasan sa ovim vezano za trajnos bana i sada, mislim da sam toliko i zasluzio. 
Nije me Magia ubio od zajebancije. Nismo se puno doticali ove teme, ali mogu da kazem da smo slično razmišljali po pitanju nekih stvari kada smo se dotakli.

Svako normalan i pristojan ne bi protumačio ovo što sam napisao ovako kako je protumačeno ovde. Znači, Bosna neka uniformna zajednica? Druže da li si realan? Najveća glupost napisana ovde, čak veća i od Kuperovih gluposti na rahmetli Tata temi. Takođe, kada sam rekao da je opravdano što nisi više moderator, tu mislim na ovaj post koji je toliko glup da stvarno nemam potrebu da ga razlažem na više faktora i analiziram. 
Ako želite objašnjenje onoga što sam htio da napišem u tom banovanom postu, možete da mi se obratite u pp, a i vrlo rado ću napisati ovde, ali ne samoinicijativno.
Hvala vam na pisanju dobri ljudi, ako budem trajno banovan. Ako ne, sprdaćemo se mi opet.

Stop making this about you.

Sacekaj da vidim hocu li dobiti jedno vredjanje gratis pa onda vodi ove izgubljene bitke. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno dokle ćete me više "uzimati u usta" i podbadati i to pokvareno raditi i isto tako pisati o meni, tačnije o mom pisanju i mojim upisima?!
 

Prešli ste svaku granicu i meru bukvalno, ajde razumem nekoliko puta ali ovo je već stvarno neumesno i krajnje bezobrazno i maliciozno, i pošto me neki/mnogi čak i tužakaju i reportuju, evo onda ću im ja uzvratiti istom merom i kako zaslužuju, tako što ja ovim putem apelujem na moderaciju da se povede računa kako se i šta piše za mene i da se dotični likovi sankcionišu i banuju kako i treba i mora za ovakvo nepoštovanje i bezobrazluk, jer ja ovo da trpim više neću i ne treba.

Edited by Шутер из блока
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Slobodno targetiraj. A kad si vec kod toga, probaj da razmislis i o tome koliko drugi ucesnici pate od tvojih konstantnih dampingovanja kofe govana na bukvalno svakog igraca Zvezde i na sve vezano za KK, a kao si navijac i ljubitelj istog. Na kraju si cak "uspeo" da napises liku kao sto je Princeton da malte ne nema pojma o kosarci. Kolika je to tek kolicina bezobrazluka? 

 

Dakle, nisi samo ti taj koji pati, a ljudi koji ti na to skrecu paznju, svaka im cast na tome, to rade na birani i uglavnom duhovit nacin. 

 

A ti sad slobodno trazi misljenje moderacije na bilo koji moj upis, nemam problem sa time.

 

Ne interesuje me da ulazim u diskusiju, trazio sam emotikon facepalm i to je sve.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...