Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Drage kolege, zbog ugnjetavanja na ovom forumu sam resio da vise ne pisem ili bar u duzem periodu. Drago mi je da ovaj forum vode komsije i nadam se da cete uzivati u istom. Povremeno cu reagovati na neke upise, ako i kada ih budem citao. Dovidjenja.


Ne vidim da ti je post izbrisan, možda ga je @Don Dusko slučajno sklonio želeći da izbriše post nekog drugog, pa je vratio. Ali tu je. 
A svakako može bez ovoga da neko navijački ostrašćen vodi forum. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uvrnuto said:


Ne vidim da ti je post izbrisan, možda ga je @Don Dusko slučajno sklonio želeći da izbriše post nekog drugog, pa je vratio. Ali tu je. 
A svakako može bez ovoga da neko navijački ostrašćen vodi forum. 

I moj post i post na koji sam odgovorio je vracen tek posto sam ja napisao da napustam forum, sto sam cvrsto odlucio. Sto se ostrascenosti tice brise se svaki post gde se pomene KK Partizan sto meni nije normalno, ako se niko ne vredja. Normalno je da se uporedjujemo sa KK Partizan, pa i da se bunimo na nesto sto mislimo da je nepravda, ali se sve to brise. Ubija se svaka pomisao na kritiku i kriticku misao, ako nije na racun uprave KK Crvena Zvezda i tima. Dopusta se prozivanja Kupera, Kendrika, Kronosa i to se ostavlja dok im se ne odgovori, a onda se sve brise. Izgovor je da se izbrise kada se vidi, ali bas svaki put isto bas u to ne verujem ili sto bi rekli hoce centala da pogresi jednom...... Svako dobro.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

I moj post i post na koji sam odgovorio je vracen tek posto sam ja napisao da napustam forum, sto sam cvrsto odlucio. Sto se ostrascenosti tice brise se svaki post gde se pomene KK Partizan sto meni nije normalno, ako se niko ne vredja. Normalno je da se uporedjujemo sa KK Partizan, pa i da se bunimo na nesto sto mislimo da je nepravda, ali se sve to brise. Ubija se svaka pomisao na kritiku i kriticku misao, ako nije na racun uprave KK Crvena Zvezda i tima. Dopusta se prozivanja Kupera, Kendrika, Kronosa i to se ostavlja dok im se ne odgovori, a onda se sve brise. Izgovor je da se izbrise kada se vidi, ali bas svaki put isto bas u to ne verujem ili sto bi rekli hoce centala da pogresi jednom...... Svako dobro.

Ja ne pizdim kad mi se obrise post - bice ih jos mnogo.

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VISOKOLETAC said:

I moj post i post na koji sam odgovorio je vracen tek posto sam ja napisao da napustam forum, sto sam cvrsto odlucio.

 

Verujem da se moderacija prestravi svaki put kad neko zapreti napuštanjem foruma. Prosto ne znaju šta će od sebe. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako može jedna primedba i pohvala. 
Jako mi je drago što je Tata tema zaključana, a iskreno se nadam da se neće ni otključavati. Na stranu to što je naša uprava u poslednje vreme davala povoda da crno-bela strana ima više razloga da nas sprda nego zato što se sa zaključavanjem ove teme tačno moglo ispratiti koja tema je postala daleko više aktivnija. Hajde i to što su imali utakmicu za vikend, a mi ne, ali može se primetiti jača aktivnost kod njih, kao i češće pisanje forumaša koji navijaju za taj klub, a pisali su uglavnom na Tata temi. Tako da sada možemo videti kome je ta tema više služila u korist, a kome ne. 
Iako sam dosta pisao na toj temi (verujem da je možda i većina mojih postova bila tamo), od samog priključenja forumu smatrao sam da je ta tema suvišna, posebno zarad mira u kući. Jer sa patkometrijom, u kući nikada neće biti mira. Tako da, pohvale za administraciju i moderaciju za taj potez. I nadam se sada da ćemo mi na obe strane (kao glavne frakcije ovde) i ostale strane (Devil i svi ostali) imati dosta konstruktivnije rasprave o onome što volimo, a to su naši klubovi i reprezentacije. 

PS. @Devil In My Pants Šalim se što sam te stavio u ostale, prvi si mi pao na pamet kao neko ko voli više Radonju nego neki klub. 
PSS. Morao sam da napišem ovaj prvi PS. zato što znam da sve primaš ka srcu, pa bi i ovo gore pogrešno razumeo.
PSSS. No hard feelings 
 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

I moj post i post na koji sam odgovorio je vracen tek posto sam ja napisao da napustam forum, sto sam cvrsto odlucio. Sto se ostrascenosti tice brise se svaki post gde se pomene KK Partizan sto meni nije normalno, ako se niko ne vredja. Normalno je da se uporedjujemo sa KK Partizan, pa i da se bunimo na nesto sto mislimo da je nepravda, ali se sve to brise. Ubija se svaka pomisao na kritiku i kriticku misao, ako nije na racun uprave KK Crvena Zvezda i tima. Dopusta se prozivanja Kupera, Kendrika, Kronosa i to se ostavlja dok im se ne odgovori, a onda se sve brise. Izgovor je da se izbrise kada se vidi, ali bas svaki put isto bas u to ne verujem ili sto bi rekli hoce centala da pogresi jednom...... Svako dobro.

 

Sve je to razumljivo sto pises, ali zasto onda ti sam nemas ni mrvu kriticnosti prema klubu za koji navijas? Ne samo to, svakoga ko se samo usudio da se kriticki osvrne na ono sto se radi u KKCZ i na ono sto radi KKCZ si poklapao, pisao drugacije misljenje, branio klub, smisljao razloge zasto "to bas i nije tako", pominjao druge klubove u standardnom "a sta su oni radili?"

 

Dalje, ne, nije normalno da se trazi isti tretman kao i KKP, pa ako oni dovedu Duranta, pa moramo i mi LeBrona. Postoje i drugi klubovi sirom regiona i Srbije i postoji ekonomska situacija u kojoj se nalazi ova zemlja (a i ceo kontinent u poslednjih nekoliko godina) i ako ce neko da se buni, onda treba da se buni na toj osnovi - kao gradjanin koji ne zeli da drzava finansira nesto takvo kao sto je pravljenje grckog derbija od onog vecitog u Srbiji. Inace tome nece biti kraja, kad je Partizan doveo Exuma, "e sto za nas nema", onda je Crvena zvezda dovela Campazza pa je postavljeno pitanje "a gde su plej ili centar u KKP", da je KKP doveo centra, navijaci KKCZ bi trazili sestog centra ove sezone, ali ovog puta nekog kapitalca koji kosta minimum 50k evra mesecno.

 

A da ne pricam sad da se iz svih takvih postova (ukljucuje i tvoje) moze zakljuciti da je prirodno stanje koje ne treba menjati da KKP i KKCZ jedini polazu pravo na trofeje, milione evra, velika igracka i trenerska imena, glamur i uspehe. To zakljucujem iz kritike odlaganja meca u PG sto se moze protumaciti kao - eno oni iz PG pomazu svojim prijateljima iz BG da ostanu na prvom mestu tako sto su brze - bolje odlozili njihov medjusobni mec. Ima toga i na partizan.net i na novom RSB, citaj taj mentalitet je i uzrok netrpeljivosti, incidenata i mrznje izmedju klubova - jer konkurencija ne postoji ili postoji u vidu "konkurencije" kao sto su to FMP ili Mega.

 

Jednostavno se primecuje taj narativ - u regionalnoj kosarci je sve sto se nudi pitanje da li ce vladati KKP ili KKCZ, ako hoces prihvati, ako neces, nemoj ni da pratis (sto malo jezivo podseca na politicku situaciju u zemlji). Otud i tvoja potreba da pises postove kako KKP van terena sprema da KKCZ posalje na vecno drugo mesto jer se samo o tome i pise, kao da sustina sporta i nije biti 9. nekada jer je onda i 1. mesto mnogo sladje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gereon Rat said:

Pa otključajte onda temu gde moze da se postavi pitanje a ne da brišete postove bez ikakve potrebe...

Sad može svašta da se piše a ne može da se odgovori na to. 

 

 

Druže, imaš 17 postova, od kojih je pola sklonjeno, pola su na granici da budu, jedan možda ima smisla. 

 

Opomena za pisanje

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I to sve verovatno zbog smrdljivog kosovskog transparenta koji više godi opštoj narodnoj košarkaški obrazovanoj srbskoj populaciji. 

Koji je posle ikada opet bio duž severne tribine. 

Je*em ih u usta.

 

 

Koliko dana banovine zaslužuje ovaj upis?

Ili je bitno ko a ne šta piše?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:

I to sve verovatno zbog smrdljivog kosovskog transparenta koji više godi opštoj narodnoj košarkaški obrazovanoj srbskoj populaciji. 

Koji je posle ikada opet bio duž severne tribine. 

Je*em ih u usta.

 

 

Koliko dana banovine zaslužuje ovaj upis?

Ili je bitno ko a ne šta piše?

 

uvrnuto uzima iz moje duše kosovo 🤪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Фор тхе рецорд - политичким транспарентима није место на утакмицама, а ко хоће да брани Косово и остале колевке слободан је да оде тамо и докаже се.

Ако сме.

:default_coffee:

 

PS. Eto, i na cirilicu me nateraste.

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Daj otvarajte Tatu, Kendrik obrnuo igricu, brani tatisanje van Tate 😄 brinem se 😄 

 

p.s. poenta posta je da ukazem kako moze i lepo, a ne da sprdam komsiju. 

 

9 hours ago, kendrick said:

Pa kada su regularni uslovi, kada nema buke i dreke, svadjanja i vredjanja, Kupi i ja mozemo sami na vas desetoricu.

Tako i KKP.

 

spacer.png

 

 

 

 

Ne, ipak ne vredi... 😞 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uvrnuto said:

 

Jesam, tj. gledam upravo. Kontam ja šalu, ali neko neće. Bio je bespotreban ulet na ovoj temi gde se lik žali na nešto. 

 

U principu, kada se šalim, gledam da ne uvredim onog sa kim se šalim. A s obzirom da je odabrao ovakav nickname, siguran sam da je shvatio šalu. Tako da prihvatam da je bio bespotreban ulet, ali je bila dobronamerna šala radi relaksiranja atmosfere, i sigurno se niko nije naljutio. Ali dobro, no harm done. Samo da pojasnim svoje stavove i da ukažem da nisam hteo ništa loše.

 

Pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

uvrnuto uzima iz moje duše kosovo 🤪

Zabole mene sta on uzima,nek bira reči,nije na tata temi.

 Krajnje bezobrazno stavljanje u kontekst "smrdljivo Kosovo " i naravno jebena severna tribina.

Može mu se .

Tata level 100.

Sramota

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Decembarski said:

Zabole mene sta on uzima,nek bira reči,nije na tata temi.

 Krajnje bezobrazno stavljanje u kontekst "smrdljivo Kosovo " i naravno jebena severna tribina.

Može mu se .

Tata level 100.

Sramota

 

Ma kako tebe nije sramota?!@uvrnuto je jedan od najkorektnijih forumaša generalno, ali biće da tebi proradi nešto kad mu vidiš avatar, a znamo svi i šta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...